Basketbal

VČ přebor ml. mini U12: Sokol HK – Pardubice (8.30 a 10.15). Liga kadeti U17: Sokol PP HK – Kolín (13). Liga ml. žákyně U14: Sokol HK B – Trutnov (15). VČ přebor ml. mini U12: Sokol HK B – Vysoká (17 a 18.45 vše Eliščino nábř.).

Florbal

I. liga Královéhradecka (8 až 20 Předměřice).

Fotbal

Divize: Kratonohy – Zbuzany (11). I. liga dorost U19 a U17: FC HK – Brno (11 a 13.15 Bavlna). Divize dorost U19 a U17: Třebeš – Vyšehrad B (10 a 12.15), N. Bydžov – Trutnov (10 a 12.15). Divize žáci U15 a U14: Třebeš – N. Bydžov (14.30 a 16.15). Krajský přebor: Vysoká – Hořice, Chlumec – Kostelec n. O. (obojí 16). I. A třída: Nový HK – Hostinné (16), Kunčice – B. Třemešná (obojí 16). I. B třída: Nepolisy – Smiřice, Malšovice – Provodov (obojí 16). Krajský přebor st. dorost: Chlumec/Lovčice – Kostelec n. O./Častolovice (13.45 hř. Chlumec). Krajský přebor ml. dorost: Hořiněves/Dohalice – Č. Kostelec (13). Krajská soutěž dorost: Stěžery – Libáň/Kopidlno (9.30). Krajský přebor st. žáci: Olympia HK – Hořice (10.15). Krajská soutěž st. žáci: Hořiněves – Týniště (9), Roudnice/Kunčice – Hostinné (13.30 hř. Roudnice), Slavia HK/M. Lhota – Dvůr Kr. (14 hř. Slavia HK). OP st. žáci: N. Město/Chlumec B – Vysoká (13.30 hř. N. Město). OP ml. žáci: Stěžery – Urbanice (12.30), Myštěves – N. Bydžov C (13.30), Kunčice – Prasek (14), Kratonohy – Skřivany/Červeněves (14). OP st. přípravka: Libčany – M. Lhota (10 a 11), Myštěves – Lhota p. L./Roudnice (10 a 11), Kunčice – Skřivany/Červeněves (10 a 11), Dobřenice – Nepolisy (10 a 11). OP ml. přípravka: hř. Nový HK (10) – účast: Vysoká, Nový HK, FC HK dívky, Roudnice, Lhota p. L.; hř. Hlušice (10) – účast: Prasek, N. Bydžov B, Třebeš C, Třebeš dívky.

Hokej

Extraliga ml. dorost: Mountfield HK – H. Brod (12). Extraliga st. dorost: Monutfield HK – H. Brod (15.30). Liga ml. a st. žáci: Třebechovice – Mountfield HK (9 a 11).

Pozemní hokej

Extraliga muži: Slavia HK – Rakovník (16.30).

Skatepark

Hradec Králové: Šimkovy sady (So 11 až 21, Ne 12 až 20).

Šachy

Hradec Králové: 8. ročník mezinárodního festivalu Open HK 2017 pokračuje v hotelu Černigov až do neděle (So od 10 h., Ne od 9 h.).

Hradec Králové: Seminář rozhodčích 2. a 3. tříd a školení nových sudích 3. třídy (9 Královéhradecká krajská organizace ČUS, U Koruny).

Taekwondo

Hradec Králové: Mistrovství ČR (8 hala Třebeš).

Volejbal

Hradec Králové: Český pohár žáci (13 hala Orlická Kotlina, Ne od 9 h.).

Lubomír Douděra