Basketbal

VČ přebor st. minižáci U13: Sokol HK – Trutnov (8.30 a 10). Liga st. žákyně U15: Sokol HK – Varnsdorf (12), Sokol HK – Jičín (14). VČ liga ženy: Sokol HK – Vysoká (16). VČ přebor nejm. mini U11: Sokol HK B – Svitavy (9 a 10.45). Liga juniorky U19: Stěžery – H. Brod (12.30 a 14.30 vše Eliš. nábř.). Liga U11: Sokol PP HK (9 a 11). Liga U15: Sokol PP HK (13 a 15). Liga U19: Sokol PP HK – Tesla Pardubice (17.30 Třebeš).

Florbal

II. liga amatérů Královéhradecka (8 Předměřice).

Fotbal

Česká liga žáci U15 a U14: FC HK – Pardubice (10.15 a 12 hř. Háječek). Česká liga žáci U13 a U12: N. Bydžov – Trutnov (10 hř. Hlušice). I. liga ženy: FC HK – Slavia Praha (14 hř. Nový HK). Krajský přebor: Slavia HK – Chlumec (10.15), Libčany – Třebeš (16). I. A třída: Kobylice – Kunčice, Kratonohy B – Broumov (obojí 16). I. B třída: Loko HK – Nepolisy, Skřivany – Miletín, Předměřice – Č. Meziříčí (vše 16). Krajský přebor st. dorost: Slavia HK – Chlumec/Lovčice (15). Krajský přebor ml. dorost: Nový HK – Chrudim (11.15). Krajský přebor st. žáci: Nový HK – Olympia HK (9.30). OP dorost: Kunčice/Roudnice – Dohalice/Cerekvice (13.30 hř. Kunčice). OP st. žáci: Červeněves/ Skřivany – N. Město/Chlumec B (14 hř. Červeněves). OP ml. žáci: Dohalice – Myštěves (10), Stěžery – M. Lhota/Slavia HK B (13.30), Prasek – Skřivany/Červeněves (14). OP st. přípravka: Libčany – Vysoká (10 a 11), Kunčice – Dobřenice (10 a 11). OP ml. přípravka: hř. Kukleny (10) – účast: Kratonohy/ Olympia HK, Nový HK, Kunčice, FC HK dívky, Vysoká; hř. Roudnice (10) – účast: Roudnice, Lhota p. L., Chlumec B, Lovčice; hř. Hořiněves (14) – účast: Hořiněves, Smiřice, Myštěves, Dohalice.

Hokejbal

Extraliga muži: HK – Rakovník (11 hř. Orel).

Pozemní hokej

Liga st. žáci: Slavia HK – Č. Budějovice (10). Extraliga muži: Slavia HK – Litice (15). Extraliga ženy: Slavia HK – Rakovník (17.30 vše Farářství).

Skatepark

Hradec Králové: Šimkovy sady (11 - 21).

Vodní pólo

I. liga ženy: Slavia HK – Stepp Praha (10 a 12.40).

Volejbal

II. liga muži: Slavia Hradec Králové – Prosek (10 a 14).

Lubomír Douděra