Basketbal

Východočeský přebor mladší mini U12: Sokol Hradec Králové – Svitavy (9 a 10.45). Soutěž kadetky U17: Stěžery – Pelhřimov (12.30 a 14.30). Liga ml. žákyně U14: Sokol Hradec Králové A – Basket Slovanka (16.30), Sokol Hradec Králové B – Porg Basket (18.30 vše sportovní hala TJ Sokol Eliščino nábřeží). Liga U12: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové (9 a 11); Liga U14: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové (13). Liga U17: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové – USK Praha (15 vše sportovní hala Třebeš).

Florbal

Liga ženy: IBK Hradec Králové – Jihlava (17 sport. hala Třebeš).

Předměřice: I. liga amatérů Královéhradecka (8 až 17 sportovní hala).

Fotbal

Fotbalová národní liga: FC Hradec Králové – Vítkovice (14 Všesport. stadion). Divize: Kratonohy – Turnov (14). I. celostní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Pardubice (10 a 12.15 hř. Bavlna). Divize dorost U19 a U17: Třebeš – Nymburk (10 a 12.15), RMSK Cidlina N. Bydžov – Dukla Praha B (10 a 12.15 hř. UT Chudonice). Krajský přebor: Slavia Hradec – Nové Město n. M. (10.15), Vysoká – Vrchlabí, Chlumec n. C. – Jičín (obojí 14). I. A třída: Nový Hradec – Týniště, Kunčice – Náchod B (obojí 14). I. B třída: Nepolisy – Rudník, Smiřice – Skřivany, Loko Hradec – Nová Paka, Malšovice – Albrechtice, Třebechovice – Předměřice (vše 14). Krajský přebor st. dorost: Chlumec/Lovčice – Hostinné (11.45 hř. Chlumec), Slavia Hradec – Jaroměř (14). Krajský přebor ml. dorost: Nový Hradec – Pardubičky (11.15). Krajský přebor st. žáci: Nový Hradec – Broumov (9.30), Olympia Hradec – Vysoké Mýto (10.15). Krajská soutěž st. žáci: Hořiněves – Borohrádek (9.30), Třebechovice – N. Paka/St. Paka (11.30). Okresní přebor: Stěžery – RMSK Cidlina Nový Bydžov B, Cerekvice – Dohalice, Myštěves – Červeněves, Probluz – Třebeš B, Kosičky – Slavia Hradec Králové B (vše 14). III. třída: Ohnišťany – Roudnice B, Lovčice – Malšova Lhota, Neděliště – Vysoká, Syrovátka – Starý Bydžov (vše 14). Okresní přebor mladší žáci: Dohalice – Kunčice (10), Nepolisy – Skřivany/ Červeněves (11). Okresní přebor mladší přípravka: hřiště Předměřice (10) – účast: Černilov, Předměřice, Stěžery A, Stěžery B.

(Pozn.: Změny místa konání zápasů - sobota: Dohalice – Cerekvice (14.00, okresní přebor, pův. v Cerekvici)).

Halový fotbal

Hlušice: RMSK Cidlina pořádá od 8 ve sport. hale SŠTŘ turnaj přípravek (roč. 2011 a ml.).

Hokej

Liga mladší a starší žáci: Třebechovice pod Orebem – Vrchlabí (9 a 11).

Skatepark

Hradec Králové: Šimkovy sady pro veřejnost (11 až 21).

Volejbal

Krajský přebor juniorky: Třebechovice pod Orebem – Hronov (10 a 14).

Lubomír Douděra