BASKETBAL

Východočeský přebor ml. mini U12: Sokol HK – Pardubice (10). Extraliga kadetky U17: Sokol HK – Trutnov (13). Liga U17: Sokol PP HK 2 – Vysočina (18 vše hala Eliščino nábř.).

FLORBAL

I. liga ženy: IBK HK – Vsetín (18 hala Třebeš). Divize muži: Všestary – FbC Innebandytos HK (15 hala ZŠ a MŠ Kukleny). Královéhradecká liga ml. žáci: Jaroměř – FbC HK bílí (9), L. Bělohrad – Předměřice (9.40), Předměřice – Jaroměř (10.30), FbC HK bílí – L. Bělohrad (11.10), Předměřice – FbC HK bílí (12.40 vše hala ZŠ a MŠ Kukleny).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Den TJ Sokol Třebeš (8 hala).

Jaroměř: Jelichov Cup 2017 v jaroměřské hale Asvaj – skupina B (8.30): Zdraví muže 3. tisíciletí, Golden Guns, Miláno, Vohrnutý, Young Boys Jaroměř; skupina C (11.30): Babylon, Balón do šprajcu, Waynes, Rychnov, No Name; skupina D (14.30): Triumphus, T.T.I.Team, Antiga Sempre, Rébus, Uvidíme; skupina E (17.30): Jelichov, Dobyvatelé, Dobruška, Young Boys HK, Dopijem a půjdem.

Předměřice nad Labem: 36. ročník Šampáňo Cupu hráčů nad 35 let se hraje od 9 hodin v hale Předměřice (účastníci: Vinotéka na pěší, Garda FC HK, Severka, Omnirecord, Lesy, Lokomotiva, Předměřice).

Stěžery: Stěžerská zimní liga: Stěžery B st. přípravka – Černilov (11), Chlumec ml. přípravka – Kunčice (12), Chlumec ml. přípravka – M. Lhota (13), Chlumec st. přípravka – Police (14), R. Bělá st. přípravka – Olympia HK (15), Police st. přípravka – Třebeš dívky (16), Třebechovice ml. žáci – FC HK dívky (17 vše nafuk. hala).

FUTSAL

Divize: Flamengo HK – Kameničky (16), Třebeš – Kameničky (16.55), Flamengo HK – Třebeš (17.50). Krajský přebor: Orel HK B – Ř. Lhota (19), Orel HK B – Dobruška (20.45 vše hala Předměřice).

HOKEJ

Extraliga st. dorost: Mountfield HK – K. Vary (12).

SKATEPARK

Hradec Králové: Šimkovy sady pro veřejnost (11 až 21).

ŠACHY

Hradec Králové: 2. turnaj Velké ceny mládeže ZŠ SNP KH kraje se hraje od 9 hodin.

VODNÍ PÓLO

I. liga muži: Slavia HK – Strakonice (11), Slavia HK – Plzeň (18). Liga st. žáci: Slavia HK – Stepp Pr. B (10), Slavia HK – Slavia Pr. (17 vše bazén Eliščino nábř.).

VOLEJBAL

Krajský přebor kadetky: Slavia HK – Třebeš (9 a 13). I. liga juniorky: Slavia HK – Pardubice (10 a 14 vše hala Orl. kotlina). Krajský přebor juniorky: Třebechovice – Jičín (10 a 14).

Lubomír Douděra