BASKETBAL
Liga U12 kvalifikace: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové – Synthesia Pardubice (9). Soutěž kadetky U17: Stěžery – Havlíčkův Brod (11 a 13). Extraliga ml. žákyně U14: Sokol Hradec Králové – Žabiny Brno (15). Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec Králové – Strakonice (17 vše hala Eliščino nábřeží).

FLORBAL
Hradec Králové: V rámci oslav 20 let florbalu ve městě pod Bílou věží se v třebešské hale koná akce Den s florbalem FbC Hradec Králové. Program: turnaje mládeže (od 8 hodin) a třešničkou na narozeninovém dortu jsou dvě atraktivní utkání: Superliga ženy Střešovice – Panthers Praha (14) a Superliga muži Střešovice – Znojmo (17).

FOTBAL
Příprava: FC Hradec Králové juniorka – Převýšov (10), FC Hradec Králové U17 – Slavia Hradec Králové (12), Olympia Hradec Králové U19 – Mladá Boleslav (14 vše UT Všesportovní stadion).

HALOVÝ FOTBAL
Předměřice: Ve sportovní hale se od 8 hodin koná turnaj mladších přípravek.

Stěžery: Stěžerská zimní liga: Police nad Metují starší přípravka – Stěžery B (11), Černilov st. přípravka – Třebeš dívky (12), Police st. přípravka – Třebechovice p. O. (13), Malšova Lhota ml. přípravka – Nový Bydžov (14), Třebechovice p. O. ml. přípravka – Malšova Lhota (15), Třebechovice p. O. ml. žáci – Černilov (16), Kratonohy ml. žáci – Stěžery (17 vše nafukovací hala).

FUTSAL
Krajský přebor: Řešetova Lhota – Štroncek (16.30), Reds Hradec Králové – Dobruška (17.20), Hespro Hradec Králové – Dobruška (18.15), Reds Hradec Králové – Řešetova Lhota (19.05 vše hala Předměřice).

HOKEJ
Extraliga junioři: Mountfield Hradec Králové – Brno (12). Liga mladší a starší žáci: Třebechovice p. O. – Jičín (9 a 11).

SKATEPARK
Hradec Králové: Šimkovy sady pro veřejnost (13 až 20).

ŠACHY
Hradec Králové: VC Královéhradeckého kraje mládeže (9 ZŠ Josefa Gočára).

VODNÍ PÓLO
I. liga muži: Slavia Hradec Králové – Brno (18 bazén Eliščino nábřeží).

VOLEJBAL
I. liga ženy: Slavia Hradec Králové – Brno (10). II. liga muži: Slavia Hradec Králové – Žďár n. S. (11 a 15 vše hala Orlická kotlina).

Lubomír Douděra