BASKETBAL

Východočeský přebor nejmladší mini U11: Sokol HK B – Pardubice (9 a 10.45). Extraliga juniorky U19: Sokol HK – Sparta Praha (15 vše hala Eliščino nábřeží). Východočeský přebor mladší mini U11: Stěžery – Královští sokoli HK (9 a 10.45). Soutěž juniorky U19: Stěžery – Josefov (12.30 a 14.30 vše tělocvična tamtéž). Východočeská liga ženy: Vysoká n. L. – Sokol HK B (19).

FLORBAL

I. liga ženy: IBK HK – V. Mýto (19 hala Třebeš). Divize muži: Všestary – Písek (15 hala Chlumec). I. liga dorostenci: FbC HK – J. Hradec (10), FbC HK – Pardubice (14.30 oba hala ZŠ a MŠ Kukleny).

FOTBAL

Příprava: Třebeš B – Deštné (8), FC HK – Jirny (10), FC HK U18 – Fr.-Místek (12), FC HK U16 – Fr.-Místek (14), Převýšov – Kratonohy (16 vše UT Všesportovní stadion), Slavia HK st. žáci – FC HK dívky (10), FC HK dorostenky – Sparta Pr. (12 čtvrtfinále Poháru FAČR), Slavia HK – Rozhovice (14 vše UT Orl. kotlina), Nemyčeves – Skřivany (11.45), N. Bydžov U17 – Lužec (13.30 oba UT N. Bydžov-Chudonice), Kunčice – Stěžery (13.30), Smiřice – Kosičky (16.30 oba UT Kobylice).

HALOVÝ FOTBAL

Dvoudenní mezinárodní turnaj Jako Cup U11 – hala Třebeš, skupina A (9): FC HK bílí, Lubin, Slovácko, Petržalka, Kolín; skupina B (13): FC HK černí, Pardubice, Wroclaw, Nový Bydžov, Dobruška/Opočno; hala Předměřice, skupina C (9): Rychnov, Tempo Praha, Inter Bratislava, Ústí n. L. tygříci, Brno červení; skupina D (13): Chrudim, Ústí n. L. lvíčata, Brno bílí, Vlašim, Letohrad.

Jaroměř: Jaroměřská Prost Fain liga firem – 4. kolo (7.30 hala Asvaj).

FUTSAL

Krajský přebor: Reds HK – Orel HK B (17), Štroncek – Ř. Lhota (17.50), Reds HK – Dobruška (18.40), Hespro HK – Štroncek (19.30 vše hala Předměřice).

HOKEJ

Turnaj 5 zemí do 19 let v HK: Německo – Švýcarsko (13.30), ČR – Švédsko (17). Liga mladší a starší žáci: Třebechovice – Jablonec (9 a 11).

SKATEPARK

Hradec Králové: Šimkovy sady pro veřejnost (12 až 20).

VOLEJBAL

II. liga muži: Slavia HK – Malá Skála (10 a 14 hala Orlická kotlina).

Lubomír Douděra