BASKETBAL

Sdruž. obl. přebor ml. minižactvo U12: Č. Třebová – Svitavy (8.30), o 7. místo (10.15), o 5. místo (12). Liga ml. žákyně U14: Sokol HK B – Tygři Praha (15). Extraliga ml. žákyně U14: Sokol HK – Studánka Pardubice (17). Soutěž kadetky U17: Stěžery – Trutnov B (9), Pelhřimov – Stěžery (13 vše hala a tělocvična Eliš. nábř.).

CYKLISTIKA

Nova cup Mitas HK: dětské závody (10 Všesp. stadion), hromadné závody (11.15 a 11.45 Malé nám.).

FLORBAL

Závěrečná utkání baráže, semifinále a finále I. ligy amatérů Královéhradecka (8 – 20 hala Předměřice). II. liga dorostenci: FbC HK B – SPV Pardubice (9), Litomyšl – FbC HK B (14 oba hala Kukleny).

FOTBAL

Celostátní liga U19 a U17: FC HK – Sparta Pr. (11 a 13.15 hř. Bavlna). Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – N. Bydžov (10 a 12.15). I. liga ženy: FC HK – Brno (11 hř. Nový HK). Baráž o postup do 1. ligy dorostenek: Třebeš – Dukla Pr. B (15). Krajský přebor: Vysoká – N. Město, Libčany – Jaroměř (oba 17). I. A třída: Nový HK – B. Třemešná, Kunčice – Černilov (obojí 17). I. B třída: Malšovice – Opočno (17). Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Rasošky/ Smiřice (9.30). Krajský přebor st. žáci U15: Olympia HK – Rychnov (10.15). Krajská soutěž st. žáci U15: Slavia HK/M. Lhota – Kostelec n. O./Častolovice (10), Roudnice/ Kunčice – Týniště (14.30), Hořiněves – Černilov (15). OP dorost: Lovčice/Chlumec B – Kobylice/Myštěves (14.30 hř. Lovčice). OP st. žáci: N. Město/Chlumec B – Slavia HK/M. Lhota B (14 hř. N. Město). OP ml. žáci: Myštěves – Prasek (14.30). OP st. přípravka: FC HK dívky – Hořiněves (9 a 10 hř. Nový HK), M. Lhota – Skřivany/Červeněves (10.30 a 11.30), Předměřice/Loko HK – Probluz (13 a 14), Dobřenice – Třebeš C (10 a 11), Cerekvice – Třebeš dívky (14 a 15). OP ml. přípravka: hř. Hlušice (10) – účast: Prasek, N. Bydžov B, FC HK C a D; hř. Kunčice (10) – účast: Kratonohy/Olympia HK, Kunčice, Urbanice, Libčany; hř. Stěžery (12.30) – účast: Stěžery A a B, Hořiněves, Smiřice.

HOKEJBAL

Extraliga muži: HK – Pardubice (13 hř. Orel).

KARATE

Hradec Králové: Republikový seminář (8 až 19 hala Třebeš).

SKATEPARK

Hradec Králové: skejtová školička (10 až 12), veřejnost (Šimkovy sady, 12 až 21).

VODNÍ PÓLO

II. liga ml. dorost: Slavia HK – Slavia Pr. (10), Slavia HK – Plzeň (14), Slavia HK – Tábor (17 vše bazén Eliščino nábř.).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Finále ČP kadeti (10 až 18); MČR ml. žáci (10 až 16 oba hala Orl. kotlina).

Lubomír Douděra