Basketbal

Hradec Králové: Sokol Pražské Předměstí sdruž. oblast. přebor U13 (8 až 15 sport. hala Třebeš).

Florbal

1. liga dorostenců, skupina C – 3. kolo: FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG – FBC Došwich Milevsko (10), FBC Došwich Milevsko – FbC Hradec Králové A (13), FBK Kobra Tatran Hostinné – FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG (14.30), FbC Hradec Králové A – PSKC Okříšky-MoBu (16, vše sport. hala Předměřice nad Labem).

Fotbal

Česká liga žáci U15+U14: FC Hradec - Plzeň (11 a 12.45 hř. Háječek). Česká liga žáci U13+U12: RMSK Cidlina N. Bydžov - Náchod (10 hř. Hlušice). 1. liga dorostenky: FC Hradec - Pardubice (16).
Krajský přebor: Vysoká - Kostelec n. O. (16.30). 1. A třída: Olympia HK/ Kratonohy B - Police n. M., Kunčice - Č. Skalice, Kobylice - Velké Poříčí, Roudnice - Lok. Hradec (vše 16.30). 1. B třída: Skřivany - Miletín, Třebechovice - České Meziříčí, Smiřice - Doudleby, Předměřice - Kosičky (vše 16.30). Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec - Kostelec/Častolovice (9.30). Krajská soutěž st. dorost U19: Kunčice/Kobylice - Dobruška/Opočno (14). Krajský přebor ml. dorost U17: Hořiněves - Nový Hradec (14.30). Krajský přebor st. žáci U15: Hořiněves/Předměřice - Olympia HK Kratonohy (14 hř. Předměřice). Krajská soutěž st. žáci U15: Malš. Lhota/Slavia HK - Velké Poříčí (10).
JAKO Okresní přebor: Slavia Hradec B - Třebeš B (15), Cerekvice - Stěžery, Lhota p. L. - Malšova Lhota, Boharyně - Probluz, Lovčice - Myštěves, Červeněves - Chlumec B (vše 16.30). CK VOTROK 3. třída: Libčany B - Dobřenice, RMSK Cidlina N. Bydžov B - Vysoká B (hř. Hlušice), Ohnišťany - Neděliště, Syrovátka - Klamoš, Prasek - Kosičky B (vše 16.30). DAHASL 4. třída B: Lužec - Nepolisy B, Starý Bydžov - Mytěves B (obojí 16.30). DAHASL OP mladší žáci: Dohalice/Probluz - FC HK dívky (10), Prasek - Kratonohy/Olympia HK (14), Skřivany/Červeněves - Předměřice/Lok. HK (14.30). BELSPORT OP starší přípravka: Lovčice - Dobřenice (10 a 11), Prasek - Libčany/Urbanice (11.30 a 12.30), Cerekvice/Probluz - Myštěves (13.30 a 14.30). BD GROUP OP mladší přípravka: hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, FC HK C a D; hř. Nepolisy (10) účast: Chlumec B, Nepolisy, Libčany/Urbanice A a B; hř. Hlušice (10) účast: RMSK Cidlina N. Bydžov B, Myštěves, Třebeš C, Třebeš dívky.

Lední hokej

Extraliga dorost: Mountfield HK - H. Brod (12.15). Extraliga junioři: Mountfield HK - Mladá Boleslav (12).

Moderní gymnastika

Hradec Králové: AJUR (9 až 17, malá sport. hala Třebeš).

Stolní tenis

I. liga muži: TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - KST SK US Steinerová Choceň z.s. (16). I. liga ženy: SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha A (8.30), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha B (13.30). III. liga muži: TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno (13.30, vše sokolovna Chelčického).

Volejbal

Liga junioři: Slavia Hradec - Drásov (10 a 13). 1. liga ženy: Slavia Hradec - Hronov (10). 1. liga juniorky: Slavia Hradec - Nymburk (10 a 14). 1. liga kadetky: Slavia Hradec - Kladno (12 a 16 vše sport. hala Slavia Orlická kotlina).

Lubomír Douděra