BASKETBAL:

Liga st. žákyně U15: Sokol HK B – Brandýs (9 a 11). Sdružený Vč přebor st. mini U13: Sokol HK B – Týniště (13 a 14.45). Liga U19: Sokol PP HK – Tesla Pardubice (17 vše hala Eliščino nábř.). Sdružený Vč přebor nejm. mini U11: Sokol HK – Holice (9 a 10.45). Sdružený Vč přebor ml. mini U11: Sokol HK – Trutnov (12.30 a 14.15 vše tělocvična tamtéž).

FLORBAL:

Předměřice nad Labem: I. liga amatérů Hradecka (8). Divize: FbC HK – Všestary (18 obojí hala Předměřice).

FOTBAL: Česká liga žáci U13 a U12: FC HK – Trutnov (9.30 Všesp. stadion UT). Česká liga žáci U15 a U14: FC HK – Meteor Pr. (12 a 13.45 Všesp. stadion UT). Krajský přebor: Vysoká – Chlumec, Libčany – Slavia HK (obojí 14). I. A třída: Kobylice – Police, Roudnice – Trutnov B, Loko HK – Č. Skalice (vše 14). I. B třída: Skřivany – Hostinné (14). Krajský přebor st. dorost U19: Slavia HK – Týniště (10), Nový HK – N. Město (11.15). Krajská soutěž st. dorost U19: Chlumec/N. Město – Vrchlabí B (11.45). Krajský přebor ml. dorost U17: Hořiněves – V. Jesenice (10). Krajský přebor st. žáci U15: Nový HK – Kostelec n. O./Častolovice (9.30), Olympia HK/Kratonohy – Jičín (10), Hořiněves/Předměřice – N. Město (12). Krajská soutěž st. žáci U15: M. Lhota/Slavia HK – Dobruška/Opočno (10). III. třída: RMSK Cidlina B – Prasek (hř. Hlušice), Libřice – Kosičky B, Neděliště – Klamoš (vše 14). OP st. žáci: Stěžery – Dohalice/Probluz (14).

HALOVÝ FOTBAL:

Hlušice: Turnaj přípravek roč. 2011 (8, pokračuje v neděli také od 8 hodin).

HOKEJBAL:

Extraliga: HK – Rakovník (13 hř. Orel).

KARATE:

Hradec Králové: Seminář Murakamin (8 malá hala Třebeš, pokračuje v neděli také od 8 hodin).

KENDO:

Hradec Králové: Mezinárodní pohár dětí (8 hala Třebeš).

HOKEJ:

Liga ml. žáci: Třebechovice – Opočno (9).

VOLEJBAL:

I. liga ženy: Slavia HK – Žižkov (11). I. liga juniorky: Slavia HK – Benátky (12 a 16). I. liga kadetky: Slavia HK – Řepy (10 a 14 vše hala Orl. kotlina). Krajský přebor ženy: Třebechovice – Slavia HK B (10 a 13).

Lubomír Douděra