Basketbal:

Sdružený Vč přebor U11 o 5. až 8. místo: Sokol HK – Pardubice (9), H. Brod – Královští sokoli HK (10.45), o 7. místo (13), o 5. místo (14.45); o 9. až 12. místo: Sokol HK – Turnov (9), o 11. místo (13), o 9. místo (14.45 vše hala Eliščino nábř.).

Cyklistika:

Nova Cup Mitas HK starty závodů: Trasa A 90 km (9), trasa B 58 km (10.45), Nova jízda 25 km (12 vše Malé nám.), dětské závody (10 areál Všesp. stadionu), tváří seriálu je Dominik Hašek.

Florbal:

Play off MČR st. žáci (8 hala HK-Třebeš). Baráž o postup do I. ligy amatérů Královéhradecka (8 až 15); semifinále a finále o vítěze I. ligy FLA (15.30 až 19 hala Předměřice).

Fotbal:

ČFL: Převýšov – Písek (10.15). I. liga dorost U19 a U17: FC HK – Ml. Boleslav (11 hř. Bavlna). I. liga dorost U17: FC HK – Ml. Boleslav (13.15 hř. Bavlna). Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – V. Žižkov B, N. Bydžov – Ústí n. O. (obojí 10 a 12.15). Krajský přebor: Slavia HK – Č. Kostelec (10.15), Libčany – Dobruška (17). I. A třída: Nový HK – Kunčice, Loko HK – Úpice, Roudnice – Kobylice (vše 17). I. B třída: Kosičky – Č. Meziříčí, Malšovice – Albrechtice (obojí 17). Krajský přebor dorost U19: Slavia HK – Stěžery (13). Krajská soutěž st. dorost U19: Chlumec/N. Město – Rudník (11.30), Třebechovice – Vamberk/Rokytnice (14.30). Krajský přebor ml. dorost U17: Nový HK – Hořiněves (11.15). Krajský přebor st. žáci U15: Nový HK – Vrchlabí/Trutnov B (9.30), Olympia HK/Kratonohy – Broumov (15). III. třída dospělí: Vysoká B – Libčany B, Libřice – Dobřenice, Neděliště – N. Bydžov B (vše 17). IV. třída A: Jeníkovice – Stěžery B, Hořiněves – Lhota p. L. B (obojí 17). IV. třída B: St. Bydžov – Červeněves B, Lužec – N. Město (obojí 17). OP ml. žáci: Předměřice/ Loko HK – FC HK dívky (10), Prasek – Skřivany/Červeněves (14). OP st. přípravka: Lovčice – Prasek (10 a 11), Kosičky – Třebeš C (14 a 15), Myštěves – Třebechovice (14.30 a 15.30). OP ml. přípravka: hř. Vysoká (9) účast: Lhota p. L., Vysoká, Slavia HK, M. Lhota; hř. Třebechovice (10) – účast: Třebechovice A a B, FC HK C a D; hř. Hořiněves – (15) účast: Hořiněves, Dohalice/Cerekvice, Stěžery A a B.

Hokejbal:

Extraliga muži – třetí čtvrtfinále: Hradec Králové – Plzeň (16 hř. Orel).

Pozemní hokej:

Extraliga muži: Slavia HK – Praga (11 hř. Farářství).

Šachy:

Šárovcova Lhota: 19. ročník turnaje O lhoteckého krále (9 Obecní hospoda GG).

Volejbal:

MČr (10.30 až 17 hala Orl. kotlina).

Lubomír Douděra