Pátek 10. září

FOTBAL

OP mladší žáci: Nechanice – Skřivany/Červeněves (17.30), Černilov – Hořiněves (17.30).

OP starší elévové: Předměřice/Lok. HK – Malšova Lhota A (17), Dohalice/Cerekvice – Smiřice (17).

Hradec Králové: Burza fotbalové výstroje a sportovního oblečení (16.30 až 19 Sokol Třebeš).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Testovací turnaj extraligy juniorů (13.30 až 18 zápasy, sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 11. září

BASKETBAL

Žákovská liga U14D: Sokol Hradec – Žďár (15 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Hradec Králové: O pohár primátora města Hradec Králové kategorie U12 (8 sportovní hala Třebeš).

FOTBAL

I. celostátní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Příbram (11 a 13.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Chrudim (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor: Vysoká – Jaroměř (16.30).

I. A třída: Třebechovice – Česká Skalice, Kunčice – Velké Poříčí (obojí 16.30).

I. B třída: Kosičky – Stěžery (16.30).

Krajský přebor dorost U19: Třebechovice – Vrchlabí (14), Slavia Hradec B/Malšova Lhota – Červený Kostelec (14.30 hř. Olympia HK Kukleny), Třebeš B – Týniště (16).

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Stěžery (16.30).

Krajský přebor dorost U17: Nový Hradec – Borohrádek (11.15).

Okresní přebor: Červeněves – Roudnice B, Libřice – Boharyně, Myštěves – Chlumec C, Prasek – Ohnišťany, Nový Bydžov B – Lovčice (hř. Hlušice), Dohalice – Vysoká B (vše 17).

III. třída východ: Neděliště – Libčany B, Lhota p. L. B – Malšova Lhota B, Sendražice – Jeníkovice (vše 17).

III. třída západ: Převýšov – Skřivany B (16), Lužec – Kobylice B, Klamoš – Nechanice, Starý Bydžov – Syrovátka (vše 17).

OP starší žáci: Prasek – Smiřice (14), Dohalice/Probluz – Stěžery (14).

OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves – Lovčice (10), Kratonohy/Roudnice – Nový Hradec (10 hř. Roudnice).

OP starší elévové: Stěžery – Slavia Hradec B (10), Prasek – Kobylice (11.30), Kosičky – Červeněves/Skřivany (14), Nový Bydžov B – Nechanice (14 hř. Hlušice).

OP mladší elévové: hř. Třebechovice (9.30) účast: Třebechovice, Malšovice, Stěžery A, Stěžery B; hř. Černilov (10) účast: Černilov A, Černilov B, Předměřice/Lok. HK, Slavia HK B; hř. Červeněves (10) účast: Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany, Hořiněves, Smiřice.

Hradec Králové: Turnaj U11 (9), turnaj U9 (10 obojí Slavia HK).

Hradec Králové: Burza fotbalové výstroje a sportovního oblečení (9 až 12 a 15 až 16 Sokol Třebeš).

Smiřice: Turnaj starších pánů (9.30 až 15).

MALÁ KOPANÁ

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Plzeň (13 hř. Orel).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Testovací turnaj extraligy juniorů (9 až 17 zápasy, sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 12. září

BASKETBAL

Žákovská liga U14D: Sokol Hradec – Vysočina (9 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Hradec Králové: O pohár primátora města Hradec Králové kategorie U12 (8 sportovní hala Třebeš).

CYKLISTIKA

Hradec Králové: Populární akce jubilejní 20. ročník „Město na kolech“ (start od 10 do 11 hodin od plaveckého bazénu). Jízda královéhradeckých občanů a jejich přátel na všem, co má kola a je poháněno lidskou silou.

FLORBAL

Divize: Všestary - FbC Hradec Králové (19 hala Předměřice).

FOTBAL

Fortuna:Liga: České Budějovice - FC Hradec Králové (14) zápas živě na O2 TV Fotbal a textově na www.onlajny.com

ČFL: FC Hradec B – Pardubice B (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Zápy (10.15).

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Jablonec (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Trutnov (10 a 12).

Česká liga žáci U13 a U12: Slavia Hradec – FC Hradec (14 hř. Orlická kotlina).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Plzeň (16 hř. Nový HK).

I. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – Trutnov (10 a 12).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Police, Nový Bydžov – Rychnov, Libčany – Černilov (vše 16.30).

I. A třída: Roudnice – Nový Hradec (16.30).

I. B třída: Třebeš B – Malšovice (16.30).

Krajská soutěž dorost U19: Roudnice/Lhota p. L. – Železnice/Robousy (13.45).

Krajský přebor dorost U17: Nový Bydžov B – Jaroměř (14 hř. Hlušice).

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Předměřice (10).

Okresní přebor: Lhota p. L. – Malšova Lhota (17).

III. třída východ: Stěžery B – Probluz, Cerekvice – Dohalice B, Olympia Hradec – Hořiněves, Lokomotiva Hradec B – Nový Hradec B (vše 17).

III. třída západ: Kunčice B – Nové Město, Nepolisy B – Dobřenice (obojí 17).

OP starší žáci: Lhota p. L./Roudnice – Černilov/Třebechovice 14.30).

OP mladší žáci: Urbanice – Prasek (10), Stěžery – Lhota p. L. (14), Kunčice – Nový Bydžov B (15).

OP starší elévové: Lhota p. L. – Nepolisy B (10).

OP mladší elévové: hř. Chlumec (14) účast: Chlumec B, Prasek, Dohalice/Cerekvice A, Dohalice/Cerekvice B; hř. Vysoká (15) účast: Vysoká A, Vysoká B, Kunčice, Kosičky.

Hradec Králové: Burza fotbalové výstroje a sportovního oblečení (8 až 9 Sokol Třebeš).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra