Pátek 13. října

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – Slavia Praha (18.30 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

OP starší žáci: Probluz – Prasek (18 Kobylice UT).

OP starší přípravka: Černilov – Třebeš B dívky (17).

OP mladší přípravka: hřiště Slavia Hradec (16) účast: Slavia Hradec B a C; hřiště Třebeš (17) účast: Třebeš dívky, Třebeš C, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga dorost: Třebechovice – Rychnov (19.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga muži: Sokol Pražské Předměstí Hradec – Liberec (18.30 sokolovna Chelčického ul.).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – Holubice (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 14. října

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – USK Praha (9.30).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Žižkov (11.30 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec B – Nová Paka (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Náchod (10), Sokol Pražské Předměstí – Jižní Supy (12).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Liberec (14 vše sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Liga muži: FbC Hradec – Kladno (18 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Česká Divize dorost U19 a U17: Třebeš – Vlašim (10 a 12.15), Slavia Hradec – Trutnov (10 a 12.15 hř. Olympia HK).

Česká liga žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Football Talent Academy (10 a 12).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Ostrava (13.30 hř. Nový HK).

I. liga st. žákyně: Třebeš – Jihlava (14.30).

I. A třída: Nový Hradec – Třebechovice (10.30), Stěžery – Nové Město n. Met. (16).

I. B třída: Chlumec C – Sobotka (10.15), Kosičky – Jičín B (16).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Černilov (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Slavia Hradec B – Chlumec/Nový Bydžov B (14.30 hř. Olympia HK), Nový Hradec/Vysoká – Rychnov/Doudleby (16).

Krajský přebor U15: Chlumec/N. Bydžov B – Malšova Lhota (10 hř. Lovčice), Vysoká/Nový HK – Jaroměř (12.30), Třebechovice – Broumov (13.30).

Bývalý ligový hráč Michal Lesák v dresu AFK Dobřenice.
Exligista Lesák po pětigólové explozi: Jak je možnost trefit zařízení, tak pálím

Okresní přebor: Dohalice – Roudnice B (15), Prasek – Kobylice, Vysoká B – Nechanice, Libřice – Skřivany B, Malšovice – Lovčice (vše 16).

III. třída východ: Slavia Hradec C – Dohalice B (10.15), Smiřice – Malšova Lhota B, Libčany B – Hořiněves, Probluz – Jeníkovice (vše 16).

III. třída západ: Převýšov – Boharyně (15), Myštěves – Syrovátka, Červeněves – Lužec, Starý Bydžov – Dobřenice, Nové Město n. C. – Ohnišťany, Nepolisy B – Kratonohy (vše 16).

OP starší přípravka: Smiřice B – Vysoká (10), Libčany – Červeněves/Skřivany (10), Malšova Lhota C – Nový Hradec (10), Slavia Hradec B – Předměřice/Loko Hradec (13), Slavia Hradec C – Lhota p. L. (13).

OP mladší přípravka: hřiště Dobřenice (10) účast: Černilov, Dobřenice/Rohoznice, Stěžery A a B; hřiště Háječek (10) účast: FC Hradec, FC Hradec dívky, Smiřice, Předměřice/Loko Hradec; hřiště Nechanice (10) účast: Nechanice, Dohalice, Libčany, Kunčice.

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Hřiště Kukleny (8).

ŠIPKY

Vítězná Kocléřov: Královéhradecký Master (11 Sportcentrum).

VOLEJBAL

Český pohár žáci: Zápasy (12 až 18 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy (9 sport. hala Pouchov).

Neděle 15. října

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – FC Hradec B (10.15).

Divize: Nový Bydžov – Hlinsko (16).

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Nový Bydžov (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U13 a U12: Třebeš – Vysoké Mýto (10).

Divize ženy: Třebeš – Vlašim (13).

I. liga st. a ml. žákyně: FC Hradec – Teplice (13 a 10.30 hř. Olympia HK).

Krajský přebor: Chlumec B – Náchod (14).

I. A třída: Třebeš B – Nový Bydžov B, Roudnice – Kunčice (obojí 16).

I. B třída: Skřivany – Vrchlabí B, Nepolisy – Lázně Bělohrad B (obojí 16).

Josef Blažek (vpravo) z Malšovy Lhoty
Střelečku, tak oslovovali Blažka po čtyřgólové parádě. Je to příjemné, říká

Krajská soutěž st. dorost U19: Třebechovice – N. Paka/St. Paka (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Smiřice/Černilov – Police (12.30), Lhota p. L. – Nemošice (13).

Krajský přebor st. žáci U15: Předměřice – N. Paka/St. Paka (10).

Okresní přebor: Olympia Hradec – Nový Hradec B, Lhota p. L. – Sendražice (obojí 16).

III. třída východ: Stěžery B – Neděliště, Loko Hradec B – Kunčice B (obojí 16).

OP dorost OFS Nymburk: Prasek – Cidlinská FA (10.15).

OP starší žáci: Skřivany/Červeněves – Nový Hradec/Vysoká B (13.30), Roudnice/Kratonohy – Kunčice/RMSK C (13.30).

OP mladší žáci: Černilov – Nechanice (10), Třebechovice – Dohalice (10), Dobřenice/Rohoznice – Nepolisy (10), Lhota p. L. – Kosičky (10), Malšova Lhota B – Skřivany/Červeněves (13.30), Libčany – Chlumec B (13.30), Kunčice – Stěžery (14).

OP starší přípravka: Vysoká B – Stěžery (16.30).

OP mladší přípravka: hřiště Malšova Lhota (10) účast: M. Lhota A a B, Nový Hradec A a B; hřiště Vysoká (14) účast: Vysoká A a B, Třebechovice, Malšovice.

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: AJUR závody (8 sport. hala Třebeš).

ŠACHY

II. liga: ŠK Lípa – Liberec (Hostinec Malý Růžek), ŠŠPM Lipky HK – Náchod (ZŠ J. Gočára obojí 10).

Krajská soutěž: ŠŠPM Lipky HK C – Broumov (ZŠ J. Gočára), Nový Bydžov B – Trutnov (sokolovna obojí 9).

VOLEJBAL

Český pohár žáci: Zápasy (9 až 16 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy (8) a mini (9 sport. hala Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra