Pátek 27. října

FOTBAL

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Motorlet Praha (10 a 12.15 hř. Bavlna).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Brno (18).

Regionální liga dorost: Třebechovice – Česká Třebová (19.30).

ŠACHY

Hradec Králové: 8. bleskový turnaj ŠK Lípa (18 Hostinec U Vacků Plačice).

Sobota 28. října

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové - Teplice (15).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Nymburk (10 a 12.15).

I. A třída: Nový Hradec – Kunčice (10.30), Třebeš B – Vysoká (14.30).

I. B třída: Černilov – Předměřice (10), Chlumec C – Úpice (10.15), Nepolisy – Vrchlabí B, Kosičky – Lázně Bělohrad B (obojí 14.30).

Krajská soutěž st. dorost U19: Stěžery – České Meziříčí/Nové Město n. M. (11).

Krajský přebor ml. dorost U17: Slavia Hradec B - Nemošice (10 hř. Olympia HK), Smiřice/Černilov – Hořice (11 hř. Černilov).

Krajský přebor st. žáci U15: Vysoká/Nový Hradec – Malšova Lhota (11 hř. Vysoká), Třebechovice – Solnice/Černíkovice (13.30).

Okresní přebor: Vysoká B – Kobylice, Malšovice – Nechanice, Libřice – Roudnice B (vše 14.30).

III. třída východ: Slavia Hradec C – Malšova Lhota B (10.15), Smiřice – Neděliště, Libčany B – Stěžery B, Loko Hradec B – Hořiněves, Probluz – Dohalice B, Jeníkovice – Kunčice B (vše 14.30).

III. třída západ: Myštěves – Boharyně, Červeněves – Syrovátka, Starý Bydžov – Klamoš, Nové Město n. C. – Lužec, Kratonohy – Ohnišťany (vše 14.30).

OP mladší žáci: Lhota p. L. – Smiřice (10), Kunčice – Nechanice (14).

OP starší přípravka: Třebeš B dívky – Třebechovice (9), Kratonohy/Roudnice – Lhota p. L. (10), Probluz – Dohalice (10), Smiřice B – Červeněves/Skřivany (10), Slavia Hradec B – Smiřice (13).

OP mladší přípravka: hřiště Slavia HK (10) účast: Slavia HK B a C, Černilov, Dobřenice/Rohoznice; hřiště Prasek (10) účast: Prasek, Červeněves/Skřivany, Libčany, Kunčice.

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Plzeň (12.30).

Extraliga dorost: Mountfield HK – Zlín (16).

Liga junioři: Nový Bydžov – Jablonec (16.45).

Liga starší žáci: Třebechovice – Mountfield HK (8.30).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: Závody (8 sport. hala Třebeš).

STOLNÍ TENIS

Extraliga ženy: SVS Hradec – Ostrava (11 sokolovna Chelčického ul.).

Neděle 29. října

BASKETBAL

I. liga muži: Královští Sokoli – Olomouc (16.30 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Předměřice: FBŠ Všestary muži B a A zápasy (8 až 19.30 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – Kolín (10.15).

Divize: Nový Bydžov – Velké Hamry (14.30).

Česká divize žáci U13 a U12: Třebeš – Čáslav (12).

II. liga ženy: FC Hradec – FC Praha (10.30 hř. Olympia HK).

Divize ženy: Třebeš – Starý Mateřov (14.30).

Krajský přebor: Chlumec B – Třebeš (14).

I. A třída: Roudnice – Kostelec n. O., Stěžery – Třebechovice (obojí 14.30).

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Železnice/Valdice (13).

Krajský přebor ml. dorost U17: Lhota p. L. – Stěžery (11.30).

Krajský přebor st. žáci U15: Předměřice – Jaroměř (10).

Okresní přebor: Olympia Hradec – Prasek, Dohalice – Nový Hradec B, Lhota p. L. – Lovčice, Skřivany B – Sendražice (vše 14.30).

III. třída západ: Nepolisy B – Dobřenice (14.30).

OP starší žáci: Stěžery – Probluz (10), Skřivany/Červeněves – Prasek (12).

OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves – Kosičky (9.45), Černilov – Vysoká B (10), Dobřenice/Rohoznice – Dohalice (10), Libčany – Nepolisy (12).

OP starší přípravka: Černilov – Předměřice/Loko HK (10), FC Hradec dívky – Stěžery (15 hř. Nový HK), Vysoká – Prasek (15).

OP mladší přípravka: hřiště Třebeš (9) účast: Třebeš dívky, Třebeš C, Smiřice, Předměřice/Loko HK; hřiště Dohalice (10) účast: Nechanice, Dohalice, Třebechovice, Malšovice; hřiště Nepolisy (10) účast: Chlumec B, Nepolisy, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Zápasy (8 hřiště Olympia HK).

FRESBEE

Hradec Králové: Turnaj létající disk (8 UT Slavia Hradec Orlická kotlina).

LEDNÍ HOKEJ

Liga starší žáci: Třebechovice – Vrchlabí (9.30).

ŠACHY

Krajský přebor: Třebechovice – Jičín B (DDM), ŠK Lípa C Ortex HK – ŠK Lípa B (Ortex), ŠŠPM Lipky HK B – Nový Bydžov (ZŠ J. Gočára).

Regionální přebor: Sokol Hradec B – Nové Město (TJ Sokol Eliščino nábř.), Nový Bydžov C – Sp. Rychnov n. K. (sokolovna), ŠŠPM Lipky HK D – Vrchlabí B (ZŠ J. Gočára) vše od 9 hodin.

VOLEJBAL

I. liga ženy U20: Slavia Hradec – Uherské Hradiště (10 a 14 Speciální škola Hradecká ul.).

Pondělí 30. října

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – Chomutov (16 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra