Čtvrtek 15. června

FOTBAL

Hradec Králové: 8. mistrovství ČR veteránského fotbalu se bude hrát od 9.30 do 16 hodin ve sportovním areálu TJ Slavia Hradec v Orlické kotlině. Turnaj se koná pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Martina Červíčka a zúčastní se ho 16 nejlepších týmů z ČR. Patronem turnaje je Marek Kulič. V rámci akce proběhne exhibiční zápas ve walking fotbalu.

Hradec Králové: Tradiční exhibiční fotbalové utkání FC Nový Hradec vs. Hokejisté Mountfield HK (17.30), po zápase autogramiáda hokejistů.

Krajský přebor žáci U15: Malšova Lhota – Jaroměř (17.30).

OP mladší žáci: Prasek – Kosičky (18).

OP mladší přípravka: hř. Černilov (18) účast: Černilov A a B, Nechanice, Prasek.

Pátek 16. června

FOTBAL

III. třída východ: Hořiněves – Cerekvice (18).

Hradec Králové: Jubilejní 10. ročník turnaje starých gard O pohár novohradecké vodárny hráčů nad 40 let (16 hř. FC Nový HK).

Sobota 17. června

FOTBAL

Krajský přebor: Libčany – Police, Slavia Hradec – Kostelec n. O. (obojí 17).

I. A třída: Nový Hradec – Náchod B (10.30), Loko Hradec – Česká Skalice (14), Třebechovice – Sobotka, Stěžery – Roudnice (obojí 17).

I. B třída: Černilov – Velichovky (10.15), Malšovice – Meziměstí, Kobylice – Nová Paka (obojí 13.30), Slavia Hradec B – Vamberk, Kosičky – Úpice, Nepolisy – Vrchlabí B (vše 14), Předměřice – Javornice, Skřivany – Rudník (obojí 17).

Krajský přebor dorost U19: Nový Bydžov B – Rychnov (12), Nový Hradec – Jaroměř (13.30).

Krajský přebor žáci U15: Smiřice/Černilov – Nový Hradec/Vysoká (13.30).

OP dospělí: Nechanice – Chlumec C (14), Roudnice B – Vysoká B (14.30), Lovčice – Libřice (16), Nový Hradec B – Sendražice, Červeněves – Smiřice, Ohnišťany – Prasek (vše 17).

III. třída východ: Olympia Hradec – Lhota p. L. B (15), Dobřenice – Dohalice B, Loko Hradec B - Neděliště (obojí 17).

OP starší přípravka: Vysoká – Smiřice (10), Černilov - Stěžery (10), Třebechovice – Nový Hradec (10), Kobylice – Nechanice (10), Vysoká B – Kratonohy/Roudnice (11.45), Prasek – Dohalice (12), Červeněves/Skřivany – Chlumec B (13), Slavia Hradec B – Třebeš B dívky (14).

OP mladší přípravka: hř. Předměřice (9.30) účast: Třebechovice, Předměřice/Loko HK, Kunčice, Kosičky; hř. Malšovice (10) účast: Malšovice, M. Lhota C, Libčany A a B; hř. Dobřenice (10) účast: Dobřenice/Rohoznice, Vysoká C, Červeněves/Skřivany A a B.

Hradec Králové: 16. ročník turnaje U-9 Jako Cup (8 hř. Háječek) 1. hrací den.

Neděle 18. června

FOTBAL

I. A třída: Třebeš B – Miletín (17).

Krajská soutěž dorost U19: Nový Hradec B – Stěžery (13.30).

Krajský přebor žáci U15: Třebechovice – Police (14).

OP dospělí: Dohalice – Lhota p. L. (17).

III. třída východ: Stěžery B – Probluz (17).

OP mladší žáci: Lhota p. L. – Roudnice/Kratonohy (10), Vysoká B – Smiřice (14.30), Dohalice – Nový Hradec (14.30), Kunčice – Nepolisy (15).

OP mladší přípravka: hř. Malšova Lhota (10) účast: M. Lhota A a B, Slavia Hradec B a C; hř. Smiřice (10) účast: Smiřice A a B, Chlumec B, Nepolisy; hř. Nový Hradec (16.30) účast: FC Hradec dívky, Nový Hradec, Stěžery A a B.

Hradec Králové: 16. ročník turnaje U-9 Jako Cup (8 hř. Háječek) 2. hrací den.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra