Čtvrtek 30. listopadu

FOTBAL
I. A třída: Vysoká n. L. - Třebechovice (18.30 UMT Malšovická aréna).

Pátek 1. prosince

BASKETBAL
Vč liga ženy: Sokol Hradec – Sokol Stěžery (19 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

VOLEJBAL
I. liga muži: Slavia Hradec Králové – Kolín (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 2. prosince

BASKETBAL
Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Náchod (9 a 10.45), Sokol Hradec B – Stěžery (12.30 a 14.15).
Extraliga U19: Sokol Hradec – Sparta Praha (16).
Liga U19: Sokol Hradec – Baník Ostrava (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).
Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec – Holice (8.30 a 10.15 tělocvična tamtéž).
Liga U11: Sokol Pražské Předměstí – Litomyšl (9.30 a 11.30).
Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Litoměřice (14 vše sport. hala Třebeš).

FLORBAL
I. liga Královéhradecka (8 sport. hala Předměřice).

Rozhodčí to od fanoušků častokrát pěkně schytají.
Nepříjemný trend: v kraji roste agresivita a vulgarita fotbalových fanoušků!

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: České Budějovice - FC Hradec Králové (15 živě O2 TV Fotbal).
UMT Malšovická aréna: FC Hradec B muži – Dukla Praha B (10).
Hradec Králové: Školení a doškolení trenérů licence C pořádá OFS Hradec od 8 hodin na ZŠ Sever.

LEDNÍ HOKEJ
Extraliga junioři: Mountfield HK – Sparta Praha (12.30).
Liga mladší žáci: Třebechovice – Trutnov (16.15).

VOLEJBAL
I. liga ženy U18: Slavia Hradec – Svitavy (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).
Slavia Hradec zápasy (9 sport. hala Pouchov).

Neděle 3. prosince

BASKETBAL
Liga U19: Sokol Hradec – Frýdek Místek (9).
Extraliga U19: Sokol Hradec – Tygři Praha (11).
Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Brandýs (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).
Sdružený Vč přebor U11: Stěžery – Trutnov (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

FLORBAL
I. liga muži: FbC Hradec Králové – Fat Pipe (17 sport. hala Třebeš).
II. liga Královéhradecka (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL
Hradec Králové: Na ZŠ Sever od 8 hodin pokračuje školení trenérů licence C pořádané OFS Hradec.

Petr Průcha vedl novobydžovský tým dlouhé roky.
Kouč Průcha skončil na lavičce divizního Bydžova. Kdo bude jeho nástupcem?

FUTSAL
Královéhradecký přebor zápasy (14 sport. hala Předměřice).

LEDNÍ HOKEJ
Tipsport extraliga: Mountfield HK - Plzeň (16).

ŠACHY
II. liga: ŠK Lípa – Říčany C (10 Hostinec Malý Růžek).
Krajská soutěž: Sokol Hradec – ŠŠPM Lipky HK C (TJ Sokol Eliščino nábř.), ŠK Lípa D Ortex – Nový Bydžov B (Ortex obojí v 9).

VOLEJBAL
I. liga ženy U20: Slavia Hradec – Nové Veselí (10 a 14 Speciální škola Hradecká ul.).
Hradec Králové: Mikulášský turnaj ve volejbale a barevném minivolejbale (9 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).
Volejbalová akce TJ Sokol Třebeš (8 sport. hala).
Zápasy Sokol Pouchov (9 sport. hala).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra