Pátek 3. listopadu

BASKETBAL

Liga U19: Sokol Hradec – Pardubice (18.30 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – České Budějovice (18).

Liga 9. třídy: Třebechovice – Chrudim (19.30).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – Velké Meziříčí (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Druhé kolo Českého poháru volejbalistů přineslo hned dvě obrovská překvapení. Jedním bylo vyřazení Kladna, druhým pohárový konec Příbrami.
Šok pod vysokou sítí. Volejbalisté Hradce z poháru vyprovodili soka z extraligy

Sobota 4. listopadu

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Hradec – Mladá Boleslav (9).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Žďár n. S. (11).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Vyšehrad (13).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Nymburk (15).

Extraliga U17: Sokol Hradec – Sadská (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

I. liga muži: FbC Hradec – Ústí n. L. (20 sport. hala Třebeš).

Předměřice: FBŠ Všestary zápasy dorost (8 sport. hala).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Slovácko - FC Hradec Králové (15 O2TV Fotbal).

Divize: Slavia Hradec – Dobrovice (10.15).

Česká liga žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Plzeň (10 a 12 UMT Kobylice), FC Hradec – Slavia Praha (10 a 12 UMT Malšovice).

Krajský přebor: Třebeš – Týniště, Libčany – Lázně Bělohrad (obojí 14).

I. A třída: Vysoká – Třebechovice (10.15), Slavia Hradec B – Nový Hradec (12.30), Nový Bydžov B – Roudnice (hř. Hlušice), Kunčice – Nové Město (obojí 14).

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Dvůr Králové/Bílá Třemešná (10.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Dohalice – Smiřice/Černilov (10), Předměřice – Nové Město (11.30).

Krajský přebor st. žáci U15: Chlumec/Nový Bydžov B – Žacléř (10 hř. Klamoš).

Martin Klátil z hradecké Olympie se raduje z jedné ze svých tref.
Klátil skóroval třikrát během čtyř minut! Najednou to tam napadalo, říká

Okresní přebor: Sendražice – Kobylice, Nechanice – Dohalice, Prasek – Malšovice, Vysoká B – Olympia Hradec (vše 14).

III. třída východ: Malšova Lhota B – Stěžery B (14).

III. třída západ: Syrovátka – Starý Bydžov, Převýšov – Červeněves, Ohnišťany – Boharyně, Dobřenice – Kratonohy, Lužec – Nepolisy B (vše 14).

OP starší žáci: Lhota p. L. – Probluz (10), Stěžery – Skřivany/Červeněves (10.30), Roudnice/Kratonohy – Nový Hradec/Vysoká B (13.30 hř. Kratonohy).

OP mladší žáci: Malšova Lhota B – Nepolisy (10), Kosičky – Chlumec B (11).

OP starší přípravka: Kosičky – Probluz (9), Chlumec B – Kratonohy/Roudnice (10), Kunčice – Vysoká (10), Třebeš B dívky – Nový Hradec (10), Třebechovice – Předměřice/Loko HK (10), Malšova Lhota C – Stěžery (12), Dohalice – Prasek (13).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec 1988 – Hostivař (11 hř. Orel).

KARATE

Hradec Králové: Seminář s Manabu Murakamim (9.30 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Liga mladší žáci: Třebechovice – Mountfield HK (8.30).

Regionální liga dorost: Třebechovice – Opočno (10.45).

ŠACHY

Hradec Králové: Open turnaj 1. kolo (16 Hotel Černigov).

VOLEJBAL

I. liga ženy U18: Slavia Hradec – Přerov (10 a 14 Speciální škola Hradecká ul.).

Kadetky: Zápasy (9 sport. hala Pouchov).

Neděle 5. listopadu

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Hradec – Brandýs (9).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Vysočina (11.15).

Extraliga U17: Sokol Hradec – Jičín (13.30 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec – Pardubice (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

FLORBAL

Předměřice: II. liga amatérů Královéhradecka (8 sport. hala).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Teplice B (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Brozany (10.15).

Česká liga dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Jablonec (10 a 12.15 Kobylice UMT).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Čáslav (12 a 14 UMT Malšovice).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Náchod (13 a 15).

Česká liga žáci U13 a U12: FC Hradec – Nový Bydžov (10 UMT Malšovice).

Česká divize žáci U13 a U12: Třebeš – Svitavy (10).

Krajský přebor: Chlumec B - Rychnov (14).

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Bydžov B – Lánov (14.30 Kobylice UMT).

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Červený Kostelec (11.30), Třebechovice – Černíkovice/Solnice (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Nový Hradec/Vysoká – Svitavy (10 hř. Vysoká), Stěžery – Orlicko (10.30), Malšova Lhota – Kutná Hora (13).

Krajský přebor st. žáci U15: Malšova Lhota – Hořice (10).

Jan Pražák (v černém)
Pražáka čeká operace, přesto pomáhá mateřské Probluzi. Teď nasázel čtyři góly

Okresní přebor: Roudnice B – Skřivany B, Lovčice – Libřice, Nový Hradec B – Lhota p. L. (vše 14).

III. třída západ: Klamoš – Nové Město (13).

OP starší žáci: Kunčice/RMSK C – Hořiněves (14), Prasek – FC Hradec dívky (13.30).

OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves – Smiřice (10), Třebechovice – Vysoká B (10), Dobřenice/Rohoznice – FC Hradec dívky (10), Nový Hradec – Nechanice (10), Lhota p. L. – Stěžery (13.30), Libčany – Dohalice (14).

OP starší přípravka: Černilov – Smiřice (10).

FUTSAL

Divize: Flamengo Hradec – Stojice (17 sport. hala Předměřice).

KARATE

Hradec Králové: Seminář s Manabu Murakamim (9.30 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Nový Bydžov – Moravská Třebová (17), Třebechovice – Hlinsko (17).

ŠACHY

Hradec Králové: Otevřený turnaj v rapid šachu (9.30), Open turnaj 2. kolo (16 obojí Hotel Černigov).

II. liga: ŠK Lípa – Lysá n. L. C (10 Hostinec Malý Růžek).

Krajská soutěž: Sokol Hradec – Náchod C (TJ Sokol Eliščino nábř.), ŠK Lípa D Ortex – Hořice B (Ortex) obojí v 9.

VOLEJBAL

Žákyně: Zápasy (8.30 sport. hala Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra