Pátek 15. března

BASKETBAL

I. liga muži: Královští sokoli HK – Sokol Pražský (19 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga ČF play off 1. zápas: Pardubice – Mountfield HK (18 O2 TV).

Extraliga dorost: Mountfield HK – Zlín (17.15).

Farad Cup 2024: HC Nyon – SK Farad (17 ZS Hradec), Siemens Praha – Vampieres hockey Frýdek (21 ZS Jičín).

Marek Čábelka.
Gólman Čábelka o skvělém vstupu Votroků do jara, proměně týmu i dvou nulách

VOLEJBAL

Finále Český pohár žáci: Zápasy 14 až 18 (sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

STOLNÍ TENIS

Extraliga muži: Sokol Pražské Předměstí HK – El Niňo Praha (18.30 sokolovna Chelčického ul.).

Sobota 16. března

BASKETBAL

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Žižkov (10 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Liga amatérů Královéhradecka play off (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Divize: RMSK Cidlina Nový Bydžov – Čáslav (15).

Česká divize dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Kolín (10 a 12.15 hř. Olympia HK).

I. A třída: Nový Hradec – Třebeš B (10.30), Třebechovice – Kostelec n. O. (15).

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Jaroměř (13).

Krajský přebor ml. dorost U17: Dohalice – Nový Hradec/Vysoká (13).

Premier Steel pohár dospělí OFS Hradec čtvrtfinále: Dohalice – Libřice (15.30).

Kouč David Horejš slaví s hradeckým týmem gól do sítě Pardubic.
Horejš s Váchou učí Hradec vyhrávat. Udělají z Vašulína TOP ligového útočníka?

Sportfotbal OP mladší žáci: Dohalice – Lhota p. L. (10), Nechanice – Libčany (14), FC Hradec dívky – Nový Hradec (15).

Přípravné kopačky: Loko Hradec – Lázně Bělohrad B (13), Nepolisy – Rožďalovice (15), Lhota p. L. – Libčany B (15), Černilov – soupeř v jednání (14), Nové Město n. C. – Tetov (16).

Malšovice aréna UT: Třebeš U12/U13 – Výběr OFS Hradec Králové U12/U13 (8), Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec Králové – Bohemians Praha (10 a 12), Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Vyšehrad (14 a 16), I. A třída: Vysoká – Kunčice (18).

Slavia Hradec UT: CK Votrok III. třída západ dohrávka z podzimu: Kratonohy – Dobřenice (10), Býšť – soupeř v jednání (18).

Kobylice UT: Smiřice – Jaroměř (10), Kobylice – Nechanice (17).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Kladno (11 hř. Orel).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga ČF play off 2. zápas: Pardubice – Mountfield HK (15 ČT Sport).

Extraliga dorost: Mountfield HK – Zlín (12.30).

Liga starší žáci: Třebechovice – Náchod (10).

Regionální liga dorost: Třebechovice – Jičín (16.15).

Farad Cup 2024: Solar Bears (Kypr) zápasy od 10 hodin (ZS Jičín).

Divize C: SK Vysoké Mýto - RMSK Cidlina Nový Bydžov (červení).
Laciné branky a prohra RMSK na úvod. Myslel jsem, že předvedeme víc, řekl kouč

RUGBY

Hradec Králové: ČR – Norsko (14 a 16 UT Slavia HK).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Hronov (18 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Finále Český pohár žáci: Zápasy 9 až 18 (sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Extraliga muži U22: Slavia Hradec – Svitavy (10), Slavia Hradec – Prosek (16 obojí tělocvična Speciální školy Heyrovského ul.).

Krajský přebor 1. třídy ženy: Slavia Hradec C – Jilemnice (10 a 13 tělocvična Jiráskovo nám.).

Hradec Králové: Zápasy žákyně Sokol Pouchov (8 sport. hala Pouchov).

Neděle 17. března

BASKETBAL

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí HK – Poděbrady (10 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Liga dorost: FbC Hradec – Pardubice (16.30 sport. hala Třebeš).

Zápasy Sokol Předměřice A muži (8 sport. hala).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: AC Sparta Praha – FC Hradec Králové (18 O2 TV Sport).

I. A třída: Stěžery – RMSK Cidlina Nový Bydžov B (15).

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Stěžery (11.30).

Sportfotbal OP ml. žáci: Černilov – Dobřenice/Rohoznice (10), Třebechovice – Kunčice (10), Smiřice – Kosičky (10), Nepolisy – Skřivany/Červeněves (10), Stěžery – Malšova Lhota B (10).

Předkolo MOL Cupu: Slavia Hradec Králové - Vysoké Mýto
PŘED STARTEM JARA: Divizní nováček by rád klidné jaro a zapojení mladých hráčů

Přípravné kopačky: Probluz – Hořice B (10 hř. Dohalice), Malšova Lhota – soupeř v jednání (čas bude upřesněn).

Malšovice aréna UT: Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec Králové – Mladá Boleslav B (9.45 a 12), FC Hradec ženy – soupeř v jednání (14), FC Hradec U12/13 – FTA (16), Sportfotbal OP ml. žáci: Vysoká B – Chlumec B (18).

Slavia Hradec UT: Krajský přebor: Třebeš – Libčany (12), FC Hradec ženy – Mělník (14).

Kobylice UT: Česká liga dorost U19 a U17: RMSK Cidlina Nový Bydžov – Plzeň (11 a 13.15), Krajský přebor dorost U19: RMSK Cidlina Nový Bydžov B – Vrchlabí (15.30).

Nový Bydžov-Chudonice UT: Kategorie U11 triangl (10), Červeněves – Prasek (14).

LEDNÍ HOKEJ

Farad Cup 2024: Závěrečné finálové zápasy turnaje (8 ZS Jičín).

ČFL, skupina B: FC Hradec Králové B (v bílém) - Liberec B
PŘED STARTEM JARA: S navrátilci za záchranou. Votroci mají před sebou jasný úkol

ŠACHY

II. liga: ŠK Lípa – Říčany B (10 Hostinec Malý Růžek).

VOLEJBAL

Extraliga muži U22: Slavia Hradec – Olomouc (11), Slavia Hradec – Rychnov (17 obojí tělocvična Speciální školy Heyrovského ul.).

Finále Český pohár žáci: Zápasy 9 až 14 (sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy žákyně Sokol Pouchov (8 sport. hala Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra