Čtvrtek 16. listopadu

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Liberec B (14 a 16.15 UT Malšovice).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Brno (15).

Extraliga junioři: Mountfield HK – Mladá Boleslav (15).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – VK Brno (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Pátek 17. listopadu

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Kolín (11).

I. liga muži: Královští sokoli – Opava B (19 obojí sport. hala Třebeš).

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec B – Jablonec (11 a 12.45 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

BĚH

Hradec Králové: 32. ročník Běhu městem Hradec Králové pořádá TJ Liga 100 HK, start hlavního závodu na 9,7 km je ve 12 hodin od ZŠ J. Gočára v Lipkách, žákovské kategorie startují v 10 hodin.

FLORBAL

I. liga muži: FbC Hradec – České Budějovice (14 sport. hala Třebeš).

FBŠ Všestary zápasy (8 sport. hala Předměřice).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Třinec (16).

Sobota 18. listopadu

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Nymburk (16).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Nová Paka (18 obojí sport. hala Třebeš).

FLORBAL

I. liga amatérů Královéhradecka (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Krajský přebor dorost I17: Stěžery – Chlumec/RMSK Cidlina B (10), Dohalice – Mladé Buky/Hostinné (10), Nový Hradec/Vysoká – Lhota p. L. (14 UT Slavia HK).

OP st. žáci: FC Hradec dívky – Kunčice/RMSK C (12 UT Slavia HK).

Patrik Václavík ze Starého Bydžova (v tmavém)
Nejen 4 góly budou Václavíka v kabině něco stát: Nevadí, je to na dobrou věc

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Turnaj mini přípravky 3+0 OFS Hradec (8 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Olomouc (12.30).

Krajská liga junioři: Nový Bydžov – Opočno (18).

VOLEJBAL

Extraliga muži U22: Slavia Hradec – Liberec (10), Slavia Hradec – Olomouc (16 obojí tělocvična Speciální školy Heyrovského ul.).

Zápasy Sokol Pouchov (8 sport. hala).

Neděle 19. listopadu

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Hradec – Sparta Praha (9 a 11).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Tesla Pardubice (13).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Poděbrady (15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

I. liga muži: FbC Hradec – Chomutov (17 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

I. liga mladší žákyně: FC Hradec – Bohemians Praha (10).

I. liga starší žákyně: FC Hradec – České Budějovice (12).

Pohár FAČR ženy 3. kolo: FC Hradec – Pardubice (14.30 vše UT Slavia HK).

I. A třída: Vysoká n. L. - Třebechovice (13.30).

Milan Ujec z Vysoké nad Labem (ve výskoku)
Ujec táhne Vysokou za návratem do přeboru. „Ale postup není prioritou,“ říká

Krajský přebor ml. dorost U17: Malšova Lhota – Orlicko (13).

Krajský přebor st. žáci U15: Chlumec/RMSK B – Žacléř (11 UT Kobylice).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Tréninky výběrů OFS Hradec (8 sport. hala Třebeš).

FUTSAL

Královéhradecký přebor: Zápasy (13).

Divize: Flamengo Hradec - Řečany (17 obojí sport. hala Předměřice).

ŠACHY

II. liga: ŠŠPM Lipky HK – Česká Lípa (10 ZŠ Gočárova).

Krajská soutěž: ŠŠPM Lipky HK C – Doudleby n. O. (ZŠ Gočárova), Nový Bydžov B – Vrchlabí (sokolovna obojí 9).

VOLEJBAL

Extraliga muži U22: Slavia Hradec – Kladno (11), Slavia Hradec – Velké Meziříčí (17 obojí tělocvična Speciální školy Heyrovského ul.).

Zápasy Sokol Pouchov (8 sport. hala).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra