Sobota 18. září

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Královští Sokoli (9 a 10.45 tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Pardubice (11 sport. hala Třebeš).

Liga U19: Sokol Pražské Předměstí – Supi Praha (13 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Admira Praha B (10 a 12.15), Nový Bydžov – Kolín (10 a 12.15).

Česká liga žáci U13: Nový Bydžov – Kolín (10 hř. Chlumec).

Česká liga žáci U12: Nový Bydžov – Kolín (10 hř. Hlušice).

II. liga ženy: FC Hradec – Teplice (13 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Třebeš – Vysoká, Černilov – Dobruška (obojí 16).

I. A třída: Lokomotiva Hradec – Kunčice, Nový Hradec – Náchod B (obojí 16).

I. B třída: Předměřice – Javornice, Slavia Hradec B – Opočno (obojí 10.15), Malšovice – Lípa n. O., Smiřice – Vamberk (obojí 16).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Třebeš B (11.15).

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Hořice (10 hř. Vysoká), Chlumec/Nový Bydžov B – Jaroměř/Velichovky (13 hř. Kunčice), Předměřice – Miletín/Javorka (13.30).

Okresní přebor: Ohnišťany – Chlumec C, Boharyně – Myštěves, Roudnice B – Libřice, Malšova Lhota – Červeněves, Lovčice – Dohalice, Prasek – Nový Bydžov B (vše 16.30).

III. třída východ: Libčany B – Probluz, Jeníkovice – Stěžery B, Hořiněves – Loko Hradec B, Neděliště – Olympia Hradec (vše 16.30).

III. třída západ: Kratonohy – Dobřenice, Skřivany B – Nepolisy B, Syrovátka – Převýšov, Nechanice – Starý Bydžov, Nové Město – Lužec (vše 16.30).

OP starší žáci: Smiřice – Černilov/Třebechovice (13.30), Stěžery – Lhota p. L./Roudnice (13.30), Prasek – Dohalice/Probluz (13.30).

OP mladší žáci: Lovčice – Lhota p. L. (14), Nechanice – Černilov (14), Skřivany/Červeněves – FC Hradec dívky (14.30), Hořiněves – Kunčice (14.30).

OP starší elévové: Smiřice – Nový Hradec (10), Malšova Lhota A – Dohalice/Cerekvice (10), Malšova Lhota B – Slavia Hradec B (13), Nechanice – Prasek (14).

OP mladší elévové: hř. Kunčice (10) účast: Kunčice, Kosičky, Třebechovice, Malšovice; hř. Roudnice (10) účast: Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy, Třebeš C, Třebeš dívky.

KARATE

Hradec Králové: Cvičení pro veřejnost (10 sport. hala Třebeš).

MALÁ KOPANÁ:

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

ŠLAPAČKY – CYKLAČKY

Stěžery: Lyžařský oddíl TJ Sokol Stěžery pořádá 32. ročník akce Šlapačky – Cyklačky, start od 9 do 10 hodin na hřišti Sokola Stěžery.

VOLEJBAL

Hradec Králové: Český pohár žákyně (9 až 18 sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 19. září

DEN NÁBORŮ A SPORTU

Hradec Králové: Přijď a vyber si svůj sport. Přes 40 sportů a sportovních klubů, kolektivní i individuální sporty, sportovní exhibice, zažij skvělou sportovní atmosféru. Akci pořádají Královéhradecká unie sportu s městem Hradec Králové ve sportovním areálu Slavia Hradec v Orlické kotlině od 10 do 17 hodin.

BASKETBAL

Kooperativa NBL: Ústí n. L. - Královští sokoli (18), zápas živě na: www.tvcom.cz

Žákovská liga U15: Sokol Hradec – Brandýs (9).

Liga U19: Sokol Pražské Předměstí – Vyšehrad (11).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Pardubice (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Admira Praha (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Slavia Hradec (10 a 12).

II. liga dorostenky: Třebeš – Mělník Bohemians (14).

I. liga starší žákyně: Třebeš – Trutnov (10).

I. liga mladší žákyně: Třebeš – Roudnice (12)

Přebor FAČR starší přípravky turnaj: Hřiště Nový HK (9.30) účast: FC Hradec, Třebeš, Pardubice, Trutnov.

I. B třída: Stěžery – Třebeš B (16).

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Roudnice/Lhota p. L. (16).

Krajský přebor dorost U17: Nový Hradec – Babí (13.30), Nový Bydžov B – Lánov/Hostinné (14 hř. Hlušice).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Česká Skalice (14).

Okresní přebor: Vysoká B – Lhota p. L. (16.30).

III. třída východ: Dohalice B – Sendražice, Malšova Lhota B – Cerekvice, Nový Hradec B – Lhota p. L. B (vše 16.30).

III. třída západ: Kobylice B – Klamoš (16.30).

OP dorost Nymbursko: Prasek – Rožďalovice/Dymokury (10).

OP mladší žáci: Nový Bydžov B – Urbanice (10 hř. Hlušice), Prasek – Kratonohy/Roudnice (13).

OP starší elévové: Lhota p. L. – Nový Bydžov B (10), Červeněves/Skřivany – Libčany/Urbanice (10), Nepolisy B – Nepolisy A (10), Kobylice – Kosičky (14), Kunčice – Chlumec B (15).

OP mladší elévové: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Chlumec B, Prasek; hř. Malšova Lhota (10) účast: Malšova Lhota A, Malšova Lhota B, Černilov A, Černilov B; hř. Libčany (13) účast: Libčany, Stěžery A, Stěžery B; hř. Dohalice (14) účast: Dohalice/Cerekvice A, Dohalice/Cerekvice B, Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany; hř. Předměřice (14) účast: Předměřice/Lok. HK, Nový HK, Slavia Hradec B, FC Hradec dívky.

Hradec Králové: Turnaj kategorie U9 (10 hř. Slavia HK).

KARATE

Hradec Králové: Cvičení pro veřejnost (10 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: PSG Berani Zlín – Mountfield HK (15.30).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: Akce AJUR (8 sportovní hala Třebeš).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Český pohár žákyň (9 až 14 sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Dětský náborový den (10 až 17 sportovní areál TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e - mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra