Pátek 5. května

FOTBAL

Krajský přebor: Slavia Hradec – Jičín (17.30).

I. B třída: Malšovice – Javornice (17.30).

OP mladší žáci: Dohalice – Prasek (17.30).

OP starší přípravka: Slavia Hradec B – Vysoká B (16.20), Třebeš B dívky – Nový Hradec (17).

Hradec Králové: Seminář vlastních rozhodčích klubů OFS Hradec Králové (17 Sportpark HIT Třebeš).

Sobota 6. května

AEROBIK

Hradec Králové: Sporting club závody v aerobiku (7 sport. hala Třebeš).

BASKETBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR kadetek U-17: Sokol Hradec – Basket Slovanka (11), Basket Ostrava – USK Praha (13.15), HB Basket – KP Brno (15.30), zahájení mistrovství ČR (17.30), Chomutov – Žabiny Brno (17.45 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Chrudim B (10 a 12.15).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Teplice (11 a 13 hř. Háječek).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Dukla Praha (16.30 hř. Nový HK).

I. liga mladší žákyně: FC Hradec – Slavia Praha (13.30 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Vysoká – Rychnov (10.15), Libčany – Kostelec n. O., Třebeš – Chlumec B (obojí 17).

I. A třída: Nový Hradec – Roudnice (10.30).

I. B třída: Malšova Lhota – Vamberk, Nový Bydžov B – Vrchlabí B (hř. Hlušice), Skřivany – Kosičky (vše 17).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Jičín (13.30), Nový Bydžov B – Jaroměř (14 hř. Kunčice). Třebechovice – Vrchlabí (14).

Krajský přebor dorost U17: Předměřice/M. Lhota – Chlumec/Nový Bydžov B (10), Dohalice/Probluz – Černíkovice/Solnice (10.30).

OP dospělí: Lhota p. L. – Vysoká B, Prasek – Chlumec C, Smiřice – Libřice, Roudnice B – Sendražice, Červeněves – Nový Hradec B, Ohnišťany – Lovčice (vše 17).

III. třída východ: Olympia Hradec – Loko Hradec B (10.15 hř. Kukleny), Probluz – Dohalice B, Jeníkovice – Cerekvice, Stěžery B – Hořiněves (vše 17).

III. třída západ: Lužec – Klamoš, Starý Bydžov – Nové Město, Boharyně – Skřivany B, Myštěves – Kunčice B, Kratonohy – Nepolisy B (vše 17).

OP starší žáci: Stěžery – Lhota p. L. (14), Skřivany – Červeněves (14.30).

OP mladší žáci: Roudnice/Kratonohy – Hořiněves (14.45).

OP starší přípravka: Chlumec B – Nechanice (10), Libčany – Černilov (14.30).

OP mladší přípravka: hř. Kunčice (10) účast: Kunčice, Kosičky, Vysoká A, Vysoká B; hř. Třebechovice (10) účast: Třebechovice, Předměřice/Loko HK, Nechanice, Prasek.

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga muži: Slavia Hradec – Slavia Praha (11).

Liga starší žáci: Slavia Hradec – Kbely (14 obojí hř. Farářství).

SOFTBAL

Hradec Králové: Zápasy kadetky TJ Sokol Pouchov (8 sport. areál Pouchov).

VOLEJBAL

Mistrovství ČR žáci U16 finále: Sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina (11.45 až 19.30).

Hradec Králové: Turnaj mini volejbal TJ Sokol Pouchov (9 sport. areál Pouchov).

Neděle 7. května

BASKETBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR kadetek U-17: Zápasy ČF, poražení a vítězové (10, 12.15, 14.30 a 16.45 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav - FC Hradec Králové (15) zápas živě na O2 Fotbal.

Česká fotbalová liga: Chlumec – Jablonec B (10.15).

Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Vysoké Mýto (10 a 12.15).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Svitavy (10 a 12).

II. liga ženy: FC Hradec – Sparta Praha B (16.30 hř. Nový HK).

II. liga dorostenky: Třebeš – České Budějovice (11).

I. A třída: Třebechovice – Loko Hradec (17).

I. B třída: Nepolisy – Jičín B (17).

Krajská soutěž dorost U19: Nový Hradec B – České Meziříčí (13.30), Stěžery – Nové Město (13.30).

Krajský přebor žáci U15: Předměřice – Malšova Lhota (10).

OP dospělí: Dohalice – Nechanice (17).

III. třída východ: Malšova Lhota B – Dobřenice, Lhota p. L. B – Libčany B (obojí 17).

OP mladší žáci: Smiřice – Kosičky (10), Dohalice – FC Hradec dívky (10), Prasek – Kunčice (12.30).

OP starší přípravka: Prasek – Vysoká (10), Dohalice – Kunčice (14.30).

OP mladší přípravka: hř. Nový Hradec (10) účast: FC Hradec dívky, Nový Hradec, Černilov A a B; hř. Vysoká (10) účast: Dobřenice/Rohoznice, Vysoká C, Slavia Hradec B a C, hř. Libčany (14) účast: Libčany A a B, Chlumec B, Nepolisy.

SOFTBAL

Hradec Králové: Zápasy kadetky TJ Sokol Pouchov (8 sport. areál Pouchov).

VOLEJBAL

Mistrovství ČR žáci U16 finále: Sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina (10.30 až 18.30).

Pondělí 8. května

BASKETBAL

Baráž o NBL muži 2. zápas: Královští sokoli – Písek (18 sport. hala Třebeš).

Hradec Králové: Mistrovství ČR kadetek U-17: Zápasy o konečné pořadí – o 7. místo (9), o 5. místo (11.15), o 3. místo (13.30), finále o 1. místo (15.45), slavnostní zakončení (17.30 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

I. A třída: Roudnice – Kunčice (15).

Krajský přebor dorost U17: Lhota p. L. – Nová Paka (10.30).

Krajský přebor žáci U15: Chlumec/Nový Bydžov B – Vrchlabí (10 hř. Klamoš), Nový Hradec/Vysoká – Solnice/Černíkovice (10.15 hř. Vysoká).

Divize ženy: Třebeš – Dobré Pole (15).

OP dospělí: Vysoká B – Lovčice (14), Chlumec C – Červeněves (17.30).

III. třída západ: Převýšov – Syrovátka (16), Nové Město n. C. – Kratonohy (17), Lužec – Starý Bydžov (18).

OP mladší žáci: Roudnice/Kratonohy – FC Hradec dívky (12.15), Vysoká B – Stěžery (17).

OP starší přípravka: FC Hradec dívky – Lhota p. L. (17 hř. Nový HK).

OP mladší přípravka: hř. Lhota p. L. (15) účast: Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L., Stěžery A a B.

POZEMNÍ HOKEJ

Hradec Králové: Celodenní turnaj přípravek s účastí 10 klubů: Kbely (3 týmy), HC President (2 týmy), Jičín, Hostivař, Slavia Hradec (3 týmy), zápasy od 10 do 13 hodin vše hřiště Farářství.

VOLEJBAL

Mistrovství ČR žáci U16 finále: Sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina (9 až 15.30).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra