Pátek 6. května

BASKETBAL

Hradec Králové – MČR juniorky U19: Sokol Hradec – Žabiny Brno (11), Havířov – USK Praha (13.15), Basket Slovanka – Chomutov (15.30), Sparta Praha – Trutnov (17.45 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Hradec Králové - MČR starší žákyně U15: Chomutov – Olomouc (11), Sokol Hradec – Basket Praha (13.15), USK Praha – Ostrava (15.30), slavnostní zahájení (17.15), Žabiny Brno – Sparta Praha (17.45 vše sport. hala Třebeš).

FOTBAL

OP starší elévové: Dohalice/Cerekvice – Třebeš B dívky (17).

OP mladší přípravka: hř. Hlušice (17) účast: Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany, Předměřice/Loko Hradec A a B.

VOLEJBAL

Hradec Králové: MČR žáci U14 zápasy (15.15 až 18.30 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 7. května

BASKETBAL

Hradec Králové – MČR juniorky U19: Zápasy dle pátečních výsledků (11.15, 13.30, 15.45, 18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Hradec Králové - MČR starší žákyně U15: Zápasy dle pátečních výsledků (11.15, 13.30, 15.45, 18 vše sport. hala Třebeš).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA skupina o titul: Ostrava - FC Hradec Králové (19), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Trutnov (10 a 12.15), Nový Bydžov – Admira Praha B (12 a 14.15 hř. Hlušice).

Česká divize žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Svitavy (10 a 12 Městský stadion N. Bydžov).

Krajský přebor: Chlumec B – Třebeš (16 hř. Lovčice), Vysoká – Rychnov, Libčany – Vrchlabí obojí 17.

I. A třída: Kunčice – Nový Hradec (17).

I. B třída: Skřivany – Železnice, Kobylice – Miletín, Kosičky – České Meziříčí vše 17.

Krajský přebor mladší dorost U17: Malšova Lhota/Slavia HK B – Babí (10).

Hořice/Dohalice – Nový Hradec (13.30 hř. Hořice).

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Rasošky (12).

Hradec Králové: Turnaje U12 a U13 (9), turnaje U9 a U11 (10 vše hř. Slavia HK).

OP dospělí: Myštěves – Boharyně, Libřice – Roudnice B, Červeněves – Malšova Lhota, Lhota p. L. – Vysoká B, Nový Bydžov B – Prasek (Městský stadion N. Bydžov) vše v 17.

III. třída východ: Probluz – Libčany B, Stěžery B – Jeníkovice, Sendražice – Dohalice B, Cerekvice – Malšova Lhota B vše v 17.

III. třída západ: Převýšov – Syrovátka (16), Starý Bydžov – Nechanice, Lužec – Nové Město, Dobřenice – Kratonohy vše 17.

OP dorost OFS Nymburk: Nepolisy – Poděbrady (10), Prasek – Loučeň (10.15).

OP starší žáci: Černilov/Třebechovice – Stěžery (10).

OP starší elévové: Smiřice – Chlumec B (10), Předměřice – Prasek (10), Třebechovice – Kunčice (10), FC Hradec dívky – Třebeš C chlapci (10 hř. Nový HK), Černilov – Nepolisy A (10), Kobylice – Libčany/Urbanice (10), Nepolisy B – Slavia Hradec B (12).

OP mladší přípravka: hř. Vysoká (9.30) účast: Vysoká A a B, Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy; hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, Dohalice/Cerekvice, Nechanice; hř. Kunčice (14.30) účast: Kunčice, Kosičky, Hořiněves, Smiřice.

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga muži: Slavia Hradec – Bohemians Praha (12).

Extraliga ženy: Slavia Hradec – Slavia Praha (14 obojí hř. Farářství).

VOLEJBAL

Hradec Králové: MČR žáci U14 zápasy (9.30 až 18.30 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 8. května

AEROBIK

Hradec Králové: Sportingclub soutěž v aerobiku (7 sport. hala Třebeš).

BASKETBAL

Hradec Králové – MČR juniorky U19: Zápasy o konečné pořadí – o 3. místo (14), finále (16.15), slavnostní zakončení (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.). Další zápasy o konečné pořadí – o 7. místo (14), o 5. místo (16.15 obojí sport. hala Vysoká n. L.).

Hradec Králové - MČR starší žákyně U15: Zápasy o konečné pořadí – o 3. místo (9), finále (11.15), slavnostní zakončení (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.). Další zápasy o konečné pořadí - o 7. místo (9), o 5. místo (11.15 obojí sport. hala Vysoká n. L.).

FOTBAL

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Dukla Praha (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká liga žáci U13+U12: Nový Bydžov – Čáslav (10 hř. Hlušice).

Divize ženy: Třebeš . Chotusice (10.15).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Teplice (14 hř. Nový HK).

II. liga dorostenky: Třebeš – České Budějovice (12.30).

I. liga mladší žákyně: Třebeš – Liberec (14.30).

Krajský přebor: Nový Bydžov – Jičín, Slavia Hradec – Hořice obojí 17.

I. A třída: Roudnice – Třebechovice (17).

I. B třída: Třebeš B – Stěžery (17).

Krajský přebor starší dorost U19: Nový Hradec – Vrchlabí (11.15), Slavia Hradec B/Malšova Lhota – Jičín (14.30 hř. Olympia HK).

Krajská soutěž dorost U19: Roudnice/Lhota p. L. – Železnice/Robousy (14.15).

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Bydžov B – Pardubičky (13.30 hř. Hlušice).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Nové Město (13.30).

OP dospělí: Dohalice – Lovčice, Chlumec C – Ohnišťany (hř. Klamoš) obojí v 17.

III. třída východ: Lhota p. L. B – Nový Hradec B, Loko Hradec B – Hořiněves, Olympia Hradec – Neděliště vše v 17.

III. třída západ: Nepolisy B – Skřivany B (17).

OP dorost OFS Nymburk: Červeněves – Sokoleč (13.30).

OP starší žáci: Dohalice/Probluz – Smiřice (14), Lhota p. L./Roudnice – Prasek (14.30).

OP mladší žáci: Kratonohy/Roudnice – Skřivany/Červeněves (10), Urbanice – FC Hradec dívky (10), Prasek – Lovčice (13.30), Stěžery – Nechanice (14), Kunčice – Černilov (14).

OP starší elévové: Červeněves/Skřivany – Malšova Lhota A (10).

OP mladší přípravka: hř. Třebeš (9) účast: Třebeš C, Třebeš dívky, Třebechovice, Malšovice; hř. Černilov (10) účast: Černilov A a B, Malšova Lhota C a D; hř. Prasek (10) účast: Chlumec B, Prasek, Libčany A a B; hř. Slavia HK (10) účast: Slavia Hradec B a C, FC Hradec A a B.

NOHEJBAL

Třebechovice: 38. ročník tradiční nohejbalový turnaj trojic (8.30 za sokolovnou).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga mladší žákyně: Slavia Hradec – Rakovník (10), Slavia Hradec – Bohemians (13).

Liga dorostenci: Slavia Hradec – Mnichovice (16 vše hř. Farářství).

VOLEJBAL

Hradec Králové: MČR žáci U14 zápasy (9 až 13 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajský přebor ženy II. třída: Třebechovice B – Rychnov (10 a 13).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra