Pátek 6. října

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – USK Praha (18.30 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

OP mladší žáci: Kosičky – Libčany (17).

LEDNÍ HOKEJ

Liga 9. třídy: Třebechovice – Lomnice (19.30).

Sobota 7. října

BASKETBAL

Liga U19: Sokol Hradec C – Bas. Valmez (13).

Extraliga U19: Sokol Hradec – USK Praha (15 obojí sport. hala Vysoká).

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec – Stěžery (9 a 10.45).

Vč liga ženy: Stěžery – Havlíčkův Brod (15), Sokol Hradec – Přelouč (17 vše tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Turnov (14.30 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Liga muži: FbC Hradec – Brno (18 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Divize: Slavia Hradec – Trutnov (10.15).

Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Čáslav (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Teplice (11 a 13 hř. Háječek).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Háje Praha JM (14 a 16), Slavia Hradec – Chrudim (14 a 16).

Česká divize žáci U13 a U12: Slavia Hradec – Svitavy (16).

II. liga dorostenky: Třebeš – Dukla Praha B (10).

Krajský přebor: Libčany – Červený Kostelec (16).

I. A třída: Vysoká – Nové Město n. Met. (10.15), Slavia Hradec B – Vrchlabí (12.30), Nový Bydžov B – Miletín (hř. Hlušice), Stěžery – Nový Hradec, Třebechovice – Broumov, Kunčice – Trutnov B (vše 16).

I. B třída: Malšova Lhota – Meziměstí (10), Předměřice – Opočno, Loko Hradec – Náchod B (obojí 16).

Krajský přebor: Červený Kostelec (černobílí) - Jaroměř
KRAJSKÝ FOTBAL: Premiérové body Hořic, senzace v Kopidlně a tucet gólů Kosiček

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Bydžov B – Jaroměř (13.30 hř. Kunčice).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Černíkovice/Solnice (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice – Smiřice/Černilov (13), Chlumec/RMSK B – Orlicko (14 hř. Lovčice).

Okresní přebor: Kobylice – Libřice, Sendražice – Dohalice, Roudnice B – Malšovice, Nechanice – Prasek (vše 16).

III. třída východ: Neděliště – Probluz, Jeníkovice – Loko Hradec B (obojí 16).

III. třída západ: Boharyně – Nepolisy B, Kratonohy – Nové Město n. C., Ohnišťany – Starý Bydžov, Dobřenice – Červeněves, Syrovátka – Převýšov (vše 16).

OP starší žáci: Probluz – Stěžery (10), Prasek – Roudnice/Kratonohy (12).

OP starší přípravka: Smiřice – Vysoká B (10), Třebechovice – Slavia Hradec B (10), Předměřice/Loko Hradec – Malšova Lhota C (10), Stěžery – Černilov (11.30), Červeněves/Skřivany – Kratonohy/Roudnice (13).

OP mladší přípravka: hřiště Stěžery (9.30) účast: Stěžery A a B, Chlumec B, Nepolisy; hřiště Červeněves (9.30) účast: Prasek, Červeněves/Skřivany, Nechanice, Dohalice; hřiště Kunčice (10) účast: Libčany, Kunčice, Třebeš dívky, Třebeš C.

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Sparta Praha (12.30).

Liga mladší žáci: Třebechovice – Nové Město n. Met. (8.30).

Krajská liga dorost: Třebechovice – Litomyšl (10.45).

RUGBY

Hradec Králové: Finálový zápas (15 hř. UT Slavia Hradec).

VOLEJBAL

Krajský přebor: Třebeš – Jičín (10 a 12 sport. hala Třebeš).

Hradec Králové: Zápasy kadetky (9 sportovní hala Pouchov).

Neděle 8. října

BASKETBAL

I. liga muži: Královští sokoli – Svitavy (16.30 sport. hala Třebeš).

Liga U19: Sokol Hradec C – Zlín (9).

Extraliga U19: Sokol Hradec – KP Brno (11).

Vč liga ženy: Sokol Hradec – Havlíčkův Brod (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.), Stěžery – Přelouč (10 tělocvična tamtéž).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – Sparta Praha (15).

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Liberec B (10.15 hř. Slavia HK).

Česká liga dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Admira Praha (10 a 12.15).

Česká divize žáci U13 a U12: FC Hradec – Liberec (10 hř. Háječek), Nový Bydžov – Ústí n. L. (10 hř. Hlušice).

Krajský přebor: Třebeš – Lázně Bělohrad (16).

I. B třída: Černilov – Hronov (16).

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Nová Paka/Stará Paka (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Malšova Lhota – Nový Hradec/Vysoká (12.30), Stěžery – Choceň (12.30), Dohalice – Dobruška/Opočno (13).

Krajský přebor st. žáci U15: Malšova Lhota – Jičín (10), Černilov/Smiřice – Nové Město (12.30).

Okresní přebor: Nový Hradec B – Vysoká B (10.30), Lovčice – Olympia Hradec (15), Skřivany B – Lhota p. L. (16).

Okresní přebor: Nechanice (v tmavém) - Kobylice
Šok pro Olympii: doma padla s Roudnicí B! Slavia C dala 13 gólů, Stěžery B 10

III. třída východ: Kunčice B – Slavia Hradec C (10.15), Hořiněves – Smiřice (10.30), Dohalice B – Libčany B (16).

III. třída západ: Klamoš – Myštěves (14).

OP dorost OFS Nymburk: Prasek – Nepolisy (10.15), Červeněves/Skřivany – Cidlinská FA (11).

OP starší žáci: Hořiněves – Skřivany/Červeněves (12.45).

OP mladší žáci: Smiřice – Dobřenice/Rohoznice (10), Nepolisy - Kunčice (10), Stěžery – Třebechovice (10), Skřivany/Červeněves – Lhota p. L. (13.30), Vysoká B – M. Lhota B (14).

OP starší přípravka: Dohalice – Chlumec B (10), Lhota p. L. – Kosičky (10), Prasek – Libčany (13.30), Vysoká – Probluz (16.30).

OP mladší přípravka: hřiště Třebechovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, FC Hradec, FC Hradec dívky; hřiště Smiřice (12.30) účast: Smiřice, Předměřice/Loko HK, Slavia HK B a C; hřiště Nový Hradec (13) účast: Nový Hradec A a B, Černilov, Dobřenice/Rohoznice; hřiště Lhota p. L. (15) účast: Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L., Vysoká A a B.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Pardubice (19.20).

Liga starší žáci: Třebechovice – Trutnov (9.30).

Krajská liga: Nový Bydžov – Jaroměř, Třebechovice – Nové Město n. Met. (oba 17).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Festival minivolejbalu (10 až 15 zápasy sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra