Pátek 12. prosince

BASKETBAL
Okresní přebor: Baskeťáci Josefov – SK Týniště B (19.45 SOU Karlov, Pumr, Pára J.), BSK Hradec – Vojenské lesy (17.30 ZŠ M. Horákové, Štursová, Zima), Košíkářský kroužek – TSR Czech Rep. UHK (18 SPŠ stavební Pospíšilova tř., Pára J., Pumr), Alkon Interier – Rebels Junior (19 VLA, Svoboda, Stojan).

FUTSAL
II. Celostátní liga: UFA FC Salamandr Hradec – Mikeska Ostrava (20.30 sport. hala TJ Slavia Orlická Kotlina).

LEDNÍ HOKEJ
I. liga junioři: HC VCES Hradec – HC Slavoj Velké Popovice (16). Krajský přebor dorost: Třebechovice – Skuteč (19.30).

STOLNÍ TENIS
Okresní přebor I. třída muži: Stěžery C – Sokol HK2 F (18.30 První obecní hospoda). Okresní přebor II. třída muži: Slavia Hradec D – Stěžery D (17 TJ Slavia).

Sobota 13. prosince

BASKETBAL
Oblastní přebor st. minižákyně: Sokol Hradec A – Nová Paka (8 a 9.45), Sokol Hradec B – Jablonec (11.45 a 13.30). Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – USK Praha (16). Extraliga ml. dorostenky: Sokol Hradec – Nusle (18) vše sport. hala TJ Sokol (Elišč. nábř.). Sdružený oblast. přebor nejm. mini: Sokol Hradec A – Stěžery (9 a 10.45), Sokol Hradec B – SŠB Pardubice (12.45 a 14.30) vše tělocvična TJ Sokol (Elišč. nábř.). Oblastní přebor ml. mini: Sokol Pražské Předměstí – BK Pardubice (9 a 11) na Sokole HK2 (Chelč. ul.).

CURLING
Hradec Králové: Ve dnech 13. a 14. 12. pořádají Hradecký Curling Club CC Riper a Český svaz curlingu na zimním stadionu za účasti týmů z České republiky, Slovenska a Polska mezinárodní turnaj v curlingu.

HALOVÝ FOTBAL
Hlušice: Ve sportovní hale se ve dnech 13. a 14. 12. uskuteční od 8 hodin Pohár starosty města Nový Bydžov přípravek roč. 2000 (rozhodčí Strýhal a M. Tlustý).
Hradec Králové: Od 9 hodin se v ZŠ M. Horákové koná halový turnaj fotbalových školiček fungujících v rámci školních kroužků při zdejší škole.
Hradec Králové: Ve sportovní hale v Háječku pořádá FC Hradec od 8 hodin žákovský turnaj (kategorie C žáci).
Předměřice: V místní nové sportovní hale se od 9 hodin koná tradiční předvánoční „Šampáňo cup 2008“ v halové kopané. Této tradiční akce, která je setkáním bývalých fotbalových borců a jejich hostů, se zúčastní 9 týmů. Skupina A: Lokomotiva Hradec Králové, Předměřice, Salon Klain, Rudá hvězda, Husqvarna; skupina B: Omnirecord, Kaskáda, Slavia Hradec Králové, Jaroměř. Fotbaloví labužníci si jistě tuto akci nenechají ujít.
Stěžerská zimní liga: Stěžery st. elévové – Olympia Hradec (13 Vojtěch), Slavia Hradec ml. elévové – Jaroměř B (14), Dohalice ml. elévové – FC Hradec B (15), Libčany ml. žáci – Myštěves (16), Libčany muži – Syrovátka (17), Stěžery muži – Berka (18).
Všestary: Trenéři mládeže AFK Probluz pořádají od 8 hodin v místní sportovní hale ZŠ za účasti 10 mužstev třetí ročník vánočního turnaje v malé kopané (rozhodčí Vondráček a Stránský).

LEDNÍ HOKEJ
Krajský přebor starší žáci:
Třebechovice – Hronov (8.30). Krajský přebor junioři: Třebechovice – Hronov (16.30).

STOLNÍ TENIS
Extraliga: Sokol Pražské Předměstí – ŠKST Bratislava (15 Chelč. ul.).

ŠACHY
Hradec Králové: Velkou cenu Hradce pořádá Sokol Hradec Králové v ZŠ pro sluchově postižené.

Neděle 14. prosince

BASKETBAL
Extraliga ml. dorostenky: Sokol Hradec – Slovanka (10.30) sportovní hala TJ Sokol (Eliščino nábřeží). Oblastní přebor U14: Sokol Pražské Předměstí – Svitavy (9 a 11) na TJ Sokol (Elišč. nábř.).

HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Ve sportovní hale v Háječku pořádá FC Hradec od 8 hodin žákovský turnaj (kategorie A mini).
Předměřice: Od 8 hodin pořádá FitPark v místní nové sportovní hale turnaj žáků roč. 97 (rozhodčí Krotil, Hájek, Miškář).
Stěžerská zimní liga: Stěžery ml. elévové – Černilov (9 Frič), Slavia Hradec st. elévové – Jaroměř (10), Slavia Hradec B – Dohalice (11), Stěžery st. žáci – Slavia Hradec A (12), Stěžery ml. žáci – Třebeš (13), Olympia Hradec ml. žáci/st. elévové – Třebeš (14), Koyots muži – White Brs. (15).

LEDNÍ HOKEJ
Krajský přebor: Třebechovice – Dvůr Králové n. L. (17).

STOLNÍ TENIS
Extraliga: Sokol Pražské Předměstí – Satex Inter Bratislava (10 Chelč. ul.). Okresní přebor muži I. třída: Chlumec C – Nový Bydžov A (9 sokolovna).

ŠACHY
I. Česká liga: Slavia Hradec Králové – Litoměřice (10 TJ Slavia). Krajský přebor: ŠK Lípa A – Broumov (10 Chlum). Regionální soutěž: DDM Třebechovice B – Slavia Hradec Králové F (DDM), ŠK Lípa E – Slavia Hradec Králové E (Chlum), Nový Bydžov B – Třebechovice C (sokolovna) začátky shodně od 9 hodin.

(ld)