Pátek 17. dubna

BASKETBAL
Okresní přebor:
Rebels Hradec – Fakultní nemocnice (20.30 Spec. škola Hradecká ul., J. Pára, P. Pára), Slezské Předměstí – BSK Hradec (19 ZŠ SNP, Černý, J. Pára), BKV Podnikatelská škola – Košíkářský kroužek (19.45 Sokol HK 2 Chelč. ul., Pumr, Svoboda).

BOX
Hradec Králové:
V Adalbertinu se od 19 hodin koná galavečer amatérského a profesionálního boxu s účastí Tomáše Adámka.

FOTBAL
Hradec Králové:
Pravidelné zasedání STK OFS se koná od 15 hodin v budově OV ČSTV (Habrmanova 192).

Sobota 18. dubna

BASKETBAL
Liga U16:
Sokol Pražské Předměstí – Holice (17.30) sport. hala Třebeš. Oblastní přebor st. minižáci: Sokol Hradec – Svitavy (8.30), Svitavy – H. Brod (10.15), H. Brod – Sokol Hradec (12). Liga st. žákyně: Sokol Hradec – Slovanka (18) vše tělocvična Sokol HK (Elišč. nábř.).

FOTBAL
I. liga ženy: FC Hradec – Sparta Praha (11 hř. Vysoká).
I. liga juniorky: FC Hradec – Sparta Praha (13.30 hř. Vysoká).
I. liga st. a ml. dorost: FC Hradec – Baník Ostrava (12 a 14.15 Bavlna).
Divize st. a ml. dorost: Olympia Hradec – Rapid Liberec (10.15 a 12.30 Čechlovský).
Divize st. a ml. žáci: Nový Bydžov – Kolín (10.15 a 12 Vídeňský).
I. liga neslyšící: SKN Hradec – 1. PSKN Praha (12 hř. Urbanice, Kincl).
Krajský přebor: Nový Hradec – Trutnov (Malý) od 17 hodin. I. A třída: Roudnice – Libáň (Praus), Chlumec – Kunčice (Kazda), Libčany – Nový Bydžov B (Tryzna) vše od 17 hodin.
I. B třída: Kosičky – Hlušice (Žerovnický), Kratonohy – Lánov (Hron), Malšovice – Č. Meziříčí (Lavrenčíková), Lok. Hradec – Třebechovice (Jehlička) vše od 17 hodin.
Krajský přebor dorost: Smiřice – Slavia Hradec (ml. 12.30, st. 14.45 Hofman), Třebeš – Rychnov (ml. 13.45 Bačo, st. 16 Dujsík). Krajský přebor st. a ml. žáci: Nový Bydžov B – Dvůr Králové (13 a 14.45 hř. Hlušice, Lanta).
I. třída st. a ml. žáci: Předměřice – Sobotka (9.30 a 11.15 Bačo), Chlumec – Smiřice (13.30 a 15.15 Zavřel), Třebechovice – Hronov (9.30 a 11.15 Pešava).
Okresní přebor: Kobylice – Předměřice B (OFS Pardubice), Smiřice – Slavia Hradec (Doubrava), Myštěves – Nepolisy (Vondráček), Probluz – Červeněves (OFS Rychnov) vše od 17 hodin.
III. třída: Lovčice – Lhota p. L. B (Blažek), Kosičky B – Malšova Lhota (Vlaychynský), Dolany – Nový Bydžov C (Kincl), Nové Město – Vysoká (Částka), Libřice – Skřivany (Hruška) vše od 17 hodin.
IV. třída A: Rasošky – Dohalice B (Michal), Neděliště – Velichovky B (Dostál), Jeníkovice – Lok. Hradec B (Merbs), Hořiněves – Sendražice (Vízek) vše od 17 hodin.
IV. třída B: Lužec – Stěžery B (Seidl), Boharyně – Libčany B (Čiháček), Syrovátka – Roudnice B (Kukla), Ohnišťany – Prasek B (Konhefr) vše od 17 hodin.
Okresní přebor dorost: Chlumec – Lhota p. L. (10.30 Kukla), Převýšov – Probluz (14.30 hř. N. Město, Pavel), Hořiněves – Třebechovice B (14.30 Vízek).
Okresní přebor st. žáci: Probluz – Dohalice (14.30 OFS Rychnov).
Okresní soutěž st. žáci: Kosičky – Lovčice (10 Papík), Myštěves – Lhota p. L. (15 Stránský), Nové Město – Cerekvice (10 Koki).
Okresní přebor ml. žáci: Lhota p. L. – Probluz (10 Přibyl), Libčany – FC Hradec žákyně (15 Vlachynský).
Okresní přebor ml. přípravka: poř. Nový Hradec (10 Hušek, Frič): Nový Hradec – Předměřice, Malšovice – Předměřice, Malšovice – Stěžery, Nový Hradec – Předměřice.

POZEMNÍ HOKEJ
Hradec Králové:
Turnaj mladší žákyně (8 až 12). Extraliga muži: Slavia Hradec Králové – Mnichovice (13). Liga ml. dorostenci: Slavia Hradec Králové – Praga (15) vše Všesp. st. um. tráva.

STOLNÍ TENIS
I. liga muži
(semifinále play off): DTJ Hradec Králové – ČSAD Hodonín (16 herna DTJ Labské nábřeží).

ZÁPAS
Hradec Králové:
Ve sportovní hale TJ Sokol (Elišč. nábř.) se od 11 hodin koná mistrovství České republiky žáků a kadetů v zápase ve volném stylu.

Neděle 19. dubna

BASKETBAL
Liga st. žákyně:
Sokol Hradec – Most (9).
Liga st. dorostenky: Sokol Hradec – Havířov (11) obojí sport. hala TJ Sokol (Elišč. nábř.).

FOTBAL
II. Gambrinus liga:
FC Hradec – HFK Olomouc (17 Všesp. st.).
Divize: Nový Bydžov – Holice (17 Kříž).
Liga st. a ml. dorost: FC Hradec B – Sparta Praha B (10.15 a 12.30 hř. Bavlna, Šimek).
I. B třída: Dohalice – Častolovice (Nožka) od 17 hodin.
I. třída dorost: Kobylice – Robousy (14.45 Janata), Předměřice – Stěžery (10.15 Šmolka), Nový Hradec – Třebechovice (15.15 Hájek), Černilov – Machov (14.45 Miškář).
Krajský přebor st. a ml. žáci: Olympia Hradec B – Nové Město (9.30 a 11.15 Krucký).
Okresní přebor: Chlumec B – Kunčice B (hř. Klamoš, OFS Jičín), Velichovky – Třebeš (Přibyl), Stěžery – Prasek (Tlustý R.) vše od 17 hodin.
III. třída: Kobylice B – Starý Bydžov (Stránský), Dobřenice – Černilov B (Papík) obojí od 17 hodin.
IV. třída A: Nový Hradec B – Cerekvice (Doubrava) od 10 hodin, Malšovice B – Jaroměř B (Michal), Třebeš B – Malšova Lhota B (Křinka) obojí od 17 hodin.
IV. třída B: Urbanice – Lovčice B (Markvart), Myštěves B – Probluz B (Vízek), Kratonohy B – Převýšov B (Hušek) vše od 17 hodin.
Okresní přebor dorost: Dohalice – Rasošky (14 Kincl), Lovčice – Malšovice (14 Kukla), Kratonohy – Malšova Lhota (14.30 Novák), Skřivany – Červeněves (10 Konhefr).
Okresní přebor st. žáci: Hlušice – Třebeš B (13 Strýhal), Slavia Hradec B – Skřivany (9.30 Falátek).
Okresní přebor ml. žáci: Dohalice – Černilov (12 Kincl), Nový Bydžov C – Olympia Hradec C (14.45 hř. Hlušice, Strýhal), Stěžery – Skřivany (15 M. Tlustý).
Okresní přebor ml. přípravka: poř. FC Hradec (10 hř. VTJ Koutník, Markvart): Třebeš B – Hořice, FC Hradec C – Miletín, FC Hradec C – Hořice, Třebeš B – Miletín, Třebeš B – FC Hradec C; hř. Slavia Hradec (13 Frič, Pail): Slavia Hradec – Jaroměř B, Olympia B – Černilov, Olympia B – Jaroměř B, Slavia Hradec – Černilov, Slavia Hradec – Olympia B; hř. Lhota p. L. (10 Hušek, Koki): Lhota p. L. – Chlumec, Roudnice – Převýšov, Roudnice – Chlumec, Lhota – Převýšov, Lhota – Roudnice.

POZEMNÍ HOKEJ
Liga st. dorostenky:
Slavia Hradec – Slavia Praha (11) Všesp. st. um. tráva.

STŘELECKÝ SPORT
Hradec Králové:
Na střelnici v Třebši se uskuteční Hradecká odstřelovačka a VC Unito ČR.

VOLEJBAL
Finále Reg. přebor st. žáci:
účast Slavia Hradec, Rychnov, Ústí n. O., Choceň (8.15).
Baráž o extraligu kadeti: Slavia Hradec – Dansport Praha (10), Slavia Hradec – USK Plzeň (12.30), Slavia Hradec – Ústí n. L. (15) vše sport. hala TJ Slavia (Orlická Kotlina).

(ld)