Pátek 5. června

FOTBAL
Hradec Králové:
Pravidelné zasedání STK OFS se koná od 15 hodin v budově OV ČSTV (Habrmanova 192).
Okresní přebor st. přípravka: Lhota p. L. - Kunčice (16 Koki).

Sobota 6. června

BĚH
Hradec Králové:
Od 10 hodin startuje v areálu Biřička na Novém Hradci již 24. ročník Hradeckého krosu , který pořádá TJ Liga 100 za podpory Magistrátu města a OV ČSTV Hradec. Závod je zařazen do 21. ročníku Velké ceny východních Čech v bězích. Délka tratě je 10 km.

FOTBAL
Divize st. a ml. dorost:
Olympia Hradec - Liberec B (10.15 a 12.30, Čechlovský).
I. A třída: Libčany - Trutnov B (Praus) od 17 hodin.
I. B třída: Hlušice - Stará Paka (Veselík), Kratonohy - Miletín (Němeček), Předměřice - Loko Hradec (Vojka) vše od 17 hodin.
Krajský přebor dorost: Nový Bydžov B - Úpa (ml. 10.15 Odvárko, st. 12.30 hř. Chudonice, Vít).
Okresní přebor: Stěžery - Kobylice (Štancl), Prasek - Slavia Hradec (Riesner) obojí v 17 hodin.
III. třída: Starý Bydžov - Kosičky B (Hušek), Dolany - Lovčice (Merbs), Nové Město - Dobřenice (Částka), Libřice - Kobylice B (Krejska), Skřivany - Černilov B (Seidl), Vysoká - Lhota p. L. B (Doubrava), Nový Bydžov C - Malšova Lhota (hř. Chudonice, Vlachynský) vše od 17 hodin.
IV. třída A: Dohalice B - Třebeš B (Bouška), Jeníkovice - Neděliště (Růža), Hořiněves - Rasošky (Konhefr), Sendražice - Jaroměř B (Vlachý), Cerekvice - Velichovky B (Kincl) vše od 17 hodin.
IV. třída B: Syrovátka - Lužec (Koki), Ohnišťany - Urbanice (Kukla), Roudnice B - Probluz B (Vízek) vše od 17 hodin.
Okresní přebor dorost: Převýšov - Chlumec (14.30 hř. N. Město, Pavel), Hořiněves - Lovčice (14.30 Konhefr), Červeněves - Vysoká (14.30 Hušek), Třebechovice B - Rasošky (10.15 Kincl), Malšova Lhota - Lhota p. L. (10 Vlachý).
Okresní přebor st. žáci: Hlušice - Nový Hradec (14.45 Vízek), Slavia Hradec B - Kobylice (9.30 Pail), Skřivany - Stěžery (15 Seidl).
Okresní soutěž st. žáci: Ohnišťany - Kosičky (15 Kukla), Cerekvice - Lhota p. L. (12 Konhefr).
Okresní přebor ml. žáci: Libčany - Lhota p. L. (15 Vlachynský), Skřivany - Černilov (13.15 Seidl), Červeněves - Probluz (12.30 Kukla).
Okresní přebor starší přípravka: Černilov - FC Hradec žákyně (10 Koza).
Okresní přebor mladší přípravka: hř. Stěžery (10 Hušek, Frič): Stěžery - Třebeš B, Předměřice - FC Hradec C, Předměřice - Třebeš B, Stěžery - FC Hradec C; hř. Kunčice (10 Tlustý R. a M.): Probluz - Hořice, Kunčice - Miletín, Kunčice - Hořice, Probluz - Miletín; hř. Roudnice (10 Stránský, Seidl): Lhota p. L. - Jaroměř B, Roudnice - Černilov, Roudnice - Jaroměř B, Lhota p. L. - Černilov.

POZEMNÍ HOKEJ
Liga ml. dorostenci:
Slavia Hradec - Hostivař (10 Všesp. stadion um. tráva).

TENIS
Hradec Králové:
Od 9 hodin se v areálu LTC Hradec v Malšovicích koná turnaj čtyřher amatérských tenistů Galex Sport 2009.

Neděle 7. června

BASKETBAL
Kvalifikace o postup do ligy dorostu U16:
Sokol Pražské Předměstí - Tesla Pardubice (9), Tesla Pardubice - Sokol Nová Paka (11), Sokol Nová Paka - Sokol Pražské Předměstí (13) vše sport. hala Třebeš.

FOTBAL
Divize:
Nový Bydžov - Kunice (Čurda) od 17 hodin.
Liga st. a ml. žákyně: FC Hradec - Slavia Praha (10.30 a 12.30 hř. Lok. HK, Stránský).
Krajský přebor: Černilov - Nová Paka (Rožnovský) od 17 hodin.
I. A třída: Nový Bydžov B - Kunčice (Vítek) od 14 hodin.
I. třída dorost: Černilov - Kostelec n. O. (14.45 Franěk).
Krajský přebor st. a ml. žáci: Olympia Hradec B - Vrchlabí (9.30 a 11.15 Zavřel).
I. třída st. a ml. žáci: Smiřice - Hostinné (9.30 a 11.15 Miškář), Slavia Hradec - Javorka (9.30 a 11.15 Janata).
Okresní přebor: Předměřice B - Chlumec B (Kincl), Velichovky - Myštěves (OFS Rychnov), Probluz - Smiřice (OFS Pardubice), Červeněves - Nepolisy (OFS Jičín), Třebeš - Kunčice B (Doubrava) vše od 17 hodin.
IV. třída A: Nový Hradec B - Malšovice B (Koza) od 10 hodin, Lok. Hradec B - Malšova Lhota B (Riesner) od 17 hodin.
IV. třída B: Převýšov B - Libčany B (Částka) od 13.30 hodin, Lovčice B - Boharyně (Vízek), Kratonohy B - Myštěves B (Koki), Prasek B - Stěžery B (Hruška) vše od 17 hodin.
Okresní přebor dorost: Skřivany - Dohalice (10 Strýhal), Probluz - Malšovice (14 Koza).
Okresní soutěž st. žáci: Převýšov - Libčany (16 Pavel).
Okresní přebor ml. žáci: Nový Hradec - Nový Bydžov C (12.45 Pail), FC Hradec žákyně - Olympia Hradec C (14.30 hř. Urbanice, Řehounek).
Okresní přebor st. přípravka: Roudnice - Stěžery (10 Koki).
Okresní přebor ml. přípravka: hř. Malšovice (10 Hušek, Frič): Slavia Hradec - Nový Hradec, Olympia Hradec B - Malšovice, Olympia Hradec B - Nový Hradec, Slavia Hradec - Malšovice.

POZEMNÍ HOKEJ
Hradec Králové:
Soutěž st. dorostu (14.30 Všesp. st. um. tráva).

STOLNÍ TENIS
Hradec Králové:
Od 9 hodin pořádá DTJ Hradec ve sportovním areálu DTJ (Rašínova tř.) šestý ročník Poháru Dělnické tělovýchovné jednoty pro neregistrované stolní tenisty. Registrace závodníků: e–mail: havrda@medsport.cz; tel.: 602 770 666 - Miroslav Havrda.

(ld)