Pátek 19. června

FOTBAL
Hradec Králové:
Od 8.30 pořádá ZŠ M. Horákové 5. ročník Memoriálu Milady Horákové za účasti pěti týmů (4. třídy ZŠ a ml.). Celkově zde bude sehráno 10 utkání (rozhodčí Dostál).
Hradec Králové: Pravidelné zasedání STK OFS se koná od 15 hodin v budově OV ČSTV (Habrmanova 192).
Okresní přebor: Velichovky - Kobylice (Kincl) od 17.30.
Fotbal s Dopravním podnikem: DP dílna - DP Veterans (Ježek) od 16 hodin, DP - Třebeš st. garda (Ježek) od 17 hodin obojí hř. Třebeš. Po zápasech následuje tradiční přátelské posezení.

Sobota 20. června

FOTBAL
Divize st. a ml. dorost:
Olympia Hradec - Mladá Boleslav B (10.15 a 12.30 Šob).
Divize st. a ml. žáci: Nový Bydžov - Chrudim (10.15 a 12 Slavíček).
I. A třída: Chlumec - Roudnice (KFS Pardubice), Libčany - Milíčeves (Pešava) obojí od 17 hodin.
I. B třída: Hlušice - Miletín (Průša), Kratonohy - Kosičky (Zloch), Předměřice - Dohalice (Rada), Lok. Hradec - Malšovice (Lanta) vše od 17 hodin.
Okresní přebor: Chlumec B - Smiřice (hř. Chlumec, KFS Pardubice) od 14.30, Prasek - Kunčice B (OFS Rychnov), Červeněves - Třebeš (Vlachynský) obojí od 17 hodin.
III. třída: Starý Bydžov - Lovčice (Riesner), Nové Město - Černilov B (Papík), Libřice - Lhota p. L. B (Merbs), Skřivany - Malšova Lhota (Tlustý R.), Vysoká - Nový Bydžov C (Hušek) vše od 17 hodin.
IV. třída A: Třebeš B - Malšovice B (Hušek) od 10 hodin, Jeníkovice - Rasošky (Kincl), Hořiněves - Velichovky B (Krejska), Cerekvice - Loko Hradec B (Koutník) vše od 17 hodin.
IV. třída B: Kratonohy B - Urbanice (Vlachý) od 13.30, Roudnice B - Převýšov B (Koki) od 14 hodin, Boharyně - Lužec (Bouška), Syrovátka - Stěžery B (Konhefr), Ohnišťany - Probluz B (Koki) vše od 17 hodin.
Okresní přebor dorost: Převýšov - Dohalice (14.30 hř. N. Město, Papík), Hořiněves - Vysoká (14.30 Krejska), Červeněves - Malšovice (14.30 Doubrava), Probluz - Malšova Lhota (14 Riesner).
Okresní soutěž st. žáci: Cerekvice - Převýšov (15 Koutník).
Okresní přebor ml. žáci: Nový Hradec - Lhota p. L. (10 Pail), Nový Bydžov C - Dohalice (13 hř. Chudonice, Bouška), Skřivany - Olympia Hradec C (15 Tlustý R.), Červeněves - FC Hradec žákyně (12.30 Kukla).
Hradec Králové: Na hřišti v Háječku se ve dnech 20. a 21. 6. koná mamutí fotbalový turnaj elévů Jako cup (začátky po oba dny shodně od 9 hodin).

MINIGOLF
Hradec Králové:
Ve dnech 20. a 21. 6. (8 až 18 hodin) se v areálu ZŠ Sever (Slezské Předměstí) uskuteční přebor Čech.

POZEMNÍ HOKEJ
Extraliga muži:
2. zápas play off o 3. místo Slavia Hradec - Mnichovice (16 Všesp. st. umělá tráva).

STŘELBA Z KUŠE
Chlum
: Od 9 hodin pořádá hradecký klub Světí závody O pohár starosty obce Všestary, konané jako Česká liga a Český pohár jednotlivců.

TENIS
Hradec Králové:
Business Club Cup 2009 čtyřher se koná od 9 hodin v Tenis Centru (areál DTJ Hradubická ul.). Část výtěžku bude věnována MŠ Slunečnice.
Hradec Králové: Galex Sport 2009 se od 9 hodin uskuteční v areálu LTC Hradec v Malšovicích (amatérský turnaj dvouher mužů).

Neděle 21. června

FOTBAL
Divize:
Nový Bydžov - Živanice (Svoboda) od 17 hodin.
Krajský přebor: Černilov - Olympia Hradec (dodatečná) od 17 hodin.
I. třída dorost: Nový Hradec - Solnice (15.15 Šmolka), Černilov - Stěžery (14.45 dodatečná).
Krajský přebor st. a ml. žáci: Olympia Hradec B - Broumov (9.30 a 11.15 Zavřel).
I. třída st. a ml. žáci: Smiřice - Předměřice (9.30 a 11.15 Krucký).
Okresní přebor: Probluz - Slavia Hradec (Štancl) od 10 hodin, Předměřice B - Myštěves (Zvolánek), Stěžery - Nepolisy (OFS Jičín) obojí od 17 hodin.
III. třída: Kosičky B - Dobřenice (Papík) od 17 hodin.
IV. třída A: Nový Hradec B - Jaroměř B (Přibyl) od 10 hodin, Dohalice B - Neděliště (Tlustý R.), Sendražice - Malšova Lhota (Vízek) obojí od 17 hodin.
IV. třída B: Lovčice B - Myštěves B (Seidl), Prasek B - Libčany B (Stránský) obojí od 17 hodin.
Okresní přebor dorost: Kratonohy - Lovčice (14.30 Konhefr), Skřivany - Rasošky (10 Strýhal).
Okresní přebor st. žáci: Hlušice - Kobylice (14 Bouška), Dohalice - Třebeš B (14.30 Tlustý M.).
Okresní soutěž st. žáci: Lovčice - Myštěves (10 Kukla).
Chlumec n. C.: FK Chlumec pořádá od 8.30 druhý ročník turnaje „O pohár města Chlumec n. C.“ mladších přípravek ročníku 2000.

(ld)