PÁTEK 28. KVĚTNA

FOTBAL

AGRO CS pohár muži: Olympia Hradec Králové – Nový Hradec (18 hř. Kukleny).

Přípravné kopačky: FC Hradec U16 – Pardubice (16 hř. Bavlna)

SOBOTA 29. KVĚTNA

CYKLISTIKA

Hradec Králové – Závoď a pomáhej aneb s Rafkarnou pro Sport Hradec Cup je cyklistický charitativní závod pro všechny kategorie, start Stříbrný rybník od 13 do 19 hodin. Informace a přihlášky na webu: https://www.rafkarna.cz/jezdi-a-pomahej

FOTBAL

AGRO CS pohár muži: Chlumec – Náchod (10.15), Lokomotiva Hradec Králové – Chlumec B, Vysoká n. L. – Třebechovice, Předměřice - Skřivany (vše 17).

JAKO Cup muži: Stěžery – Boharyně, Nechanice – Stěžery B, Malšova Lhota B - Dobřenice (vše 17).

BELSPORT Cup starší žáci: Nový Hradec/Vysoká – Třebeš (10), Černilov – Dohalice/Probluz (13).

SPORTFOTBAL CUP mladší žáci: Prasek – Slavia Hradec (10.30).

BELSPORT CUP starší přípravka: Třebechovice – Slavia Hradec B (9.30), Slavia Hradec A – Nepolisy (10), Vysoká B – Urbanice (13), Vysoká A – Malšova Lhota (13).

BURDYCH CUP mladší přípravka: hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A, Slavia HK B, Nepolisy; hř. Lhota p. L. (10) účast: Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy, Chlumec; hř. Vysoká (10) účast: Vysoká B, Třebechovice, Černilov; hř. Dohalice (10) účast: Dohalice/Cerekvice, Slavia HK A, Libčany; hř. Malšova Lhota (10) účast: Malšova Lhota A, Malšova Lhota C, Stěžery B.

Přípravné kopačky: FC Hradec U18 – Pardubice (10 hř. Bavlna), Slavia Hradec – Chrudim B (14), Černilov – Třebeš (15).

Satelitní turnaj SK Tetov: Klamoš - Radovesnice (17).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Kladno (11 hř. Orlovna), zápas textově na www.onlajny.com

NEDĚLE 30. KVĚTNA

FOTBAL

Fortuna národní liga: Vlašim - FC Hradec Králové (15), zápas textově na www.onlajny.com

AGRO CS pohár muži: Slavia Hradec B – Třebeš U19 (10 hř. Olympia HK Kukleny), Roudnice – Kunčice (17).

JAKO CUP dospělí: Chlumec C – Kobylice (14), Dohalice – Roudnice B (17).

BELSPORT Cup starší žáci: Lhota p. L./Roudnice – Stěžery (14), Prasek – Slavia Hradec (14).

SPORTFOTBAL CUP mladší žáci: Lhota p. L./Roudnice – Stěžery (10).

BELSPORT CUP starší přípravka: Lhota p. L. – Dohalice/Cerekvice (10), Kunčice – Kratonohy/Roudnice (14).

BURDYCH CUP mladší přípravka: hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A, Malšova Lhota B, Kunčice.

Přípravné kopačky: FC Hradec U12 – RMSK Cidlina Nový Bydžov (9.30 hř. Háječek), FC Hradec Králové st. žákyně – Ostrava (10.30 hř. Nový HK), Vysoká n. L. B – Luže B (15).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

(pt, ld)