Pátek 3. září

FOTBAL

Okresní přebor: Dohalice – Chlumec C (17.30).

OP starší elévové: Černilov – Třebeš B dívky (17).

OP mladší elévové: hř. Předměřice (17): Předměřice/Loko HK, Slavia Hradec B, Malšova Lhota A, Malšova Lhota B.

Turnaj přípravek U8: hř. Slavia Hradec (16).

Sobota 4. září

CYKLISTIKA

Hradec Králové: Velká cena Hradce Králové závody dle kategorií od 14 do 19 hodin (Masarykovo nám. a okolí).

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Náchod (10 a 12.15), Nový Bydžov – Vyšehrad Praha B (10 a 12.15 Městský stadion).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Pardubice (10 a 12 hř. Háječek).

Česká liga žáci U13 a U12: Nový Bydžov – Svitavy (10 hř. Hlušice).

II. liga ženy: FC Hradec Králové – Baník Ostrava (13.45 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Černilov – Nový Bydžov (16.30).

I. A třída: Lokomotiva Hradec – Náchod B, Nový Hradec – Třebechovice (obojí 16.30).

I. B třída: Slavia Hradec B – Lípa (10.15), Skřivany – Miletín, Kobylice – Dolní Kalná, Malšovice – Kosičky, Předměřice – Vamberk, Smiřice - Hejtmánkovice (vše 16.30).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Třebechovice (11.15).

Krajský přebor starší žáci U15: Chlumec/Nový Bydžov B – Nový Hradec/Vysoká (14.30).

Okresní přebor: Lovčice – Prasek (16), Ohnišťany – Myštěves, Boharyně – Červeněves, Roudnice B – Lhota p. L., Vysoká B – Nový Bydžov B (vše 17), Malšova Lhota – Dohalice (odloženo na 28. 9. v 16.30).

III. třída východ: Libčany B – Stěžery B, Probluz – Sendražice, Jeníkovice – Cerekvice, Hořiněves – Neděliště (vše 17).

III. třída západ: Syrovátka – Klamoš, Nechanice – Lužec, Kratonohy – Nepolisy B, Dobřenice – Převýšov (vše 17).

OP starší žáci: Stěžery – Prasek (14), Smiřice – Lhota p. L./Roudnice (14).

OP mladší žáci: Lovčice – Stěžery (10), Hořiněves – FC Hradec dívky (15).

OP starší elévové: Smiřice – Třebeš C chlapci (10), Třebechovice – Dohalice/Cerekvice (10), Malšova Lhota B – Stěžery (10), Slavia Hradec B – Nový Hradec (10), Kunčice – Kosičky (10), Malšova Lhota A – FC Hradec dívky (13), Kobylice – Nový Bydžov B (10).

OP mladší elévové: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Nový Hradec, FC Hradec dívky; hř. Hořiněves (15) účast: Hořiněves, Smiřice, Chlumec B, Prasek.

MALÁ KOPANÁ

Hradec Králové: Zápasy UFA (8 hř. Kukleny).

KARATE

Hradec Králové: Mistrovství ČR karate SKIF seminář (14 sport. hala Třebeš).

Neděle 5. září

FOTBAL

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Meteor Praha (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Vlašim (10 a 12 Městský stadion).

Divize ženy: Třebeš – Chotusice (10).

II. liga dorostenky: Třebeš – Liberec (12.15).

I. liga starší a mladší žákyně: FC Hradec Králové – Sparta Praha (13 a 10.30 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Chlumec B – Vysoká, Třebeš – Libčany (obojí 16.30).

I. A třída: Nepolisy – Solnice (16.30).

I. B třída: Stěžery – České Meziříčí (16.30).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Roudnice/Lhota p. L. (13.30).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Týniště (14).

Okresní přebor: Chlumec C – Libřice (14).

III. třída východ: Dohalice B – Lhota p. L. B, Malšova Lhota B – Lokomotiva Hradec B, Nový Hradec B – Olympia Hradec (vše 17).

III. třída západ: Skřivany B – Starý Bydžov, Kobylice B – Kunčice B (obojí 17).

OP starší žáci: Černilov/Třebechovice – Dohalice/Probluz (10.30).

OP mladší žáci: Nový Bydžov B – Černilov (10 hř. Hlušice), Lhota p. L. – Kratonohy/Roudnice (10), Prasek – Kunčice (13).

OP starší elévové: Nepolisy B – Chlumec B (9.30), Červeněves/Skřivany – Prasek (10), Nepolisy A – Libčany/Urbanice (11).

OP mladší elévové: hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A, Stěžery B, Libčany, Vysoká A, Vysoká B; hř. Kunčice (10) účast: Kunčice, Kosičky, Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany; hř. Dohalice (10) účast: Dohalice/Cerekvice A, Dohalice/Cerekvice B, Třebeš C, Třebeš dívky; hř. Lhota p. L. (14) účast: Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy, Černilov A, Černilov B.

Turnaj přípravek U9: hř. Slavia Hradec (10).

MALÁ KOPANÁ

Hradec Králové: Zápasy UFA (8 hř. Kukleny).

KARATE

Hradec Králové: Mistrovství ČR karate SKIF (8 sport. hala Třebeš).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra