Pátek 23. září

BASKETBAL

Vč liga ženy: Sokol Hradec B – Stěžery (18.15 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

Okresní přebor: Nechanice – Dohalice (16.30).

OP starší přípravka: hř. Nepolisy (17) účast: Chlumec B, Nepolisy, Třebeš dívky, Třebeš C.

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Třinec (15).

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Vítkovice (18), zápas textově na www.onlajny.com

Sobota 24. září

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Litomyšl (10 sport. hala Třebeš).

Sdružený Vč přebor ml. minižactvo U12: Sokol Hradec – BLNP (9 a 10.45), Stěžery – Ústí n. O. (12.30 a 14.15 vše tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

I. liga amatérů Královéhradecka (8 až 17); FbC Hradec junioři (17.30 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Kolín (10 a 12.15 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Chrudim (10 a 12).

II. liga ženy: FC Hradec Králové – Sparta Praha B (13 hř. Nový HK).

I. liga starší žákyně: FC Hradec – Jihlava (10.30 hř. Nový HK).

II. liga mladší žákyně: Třebeš – Roudnice n. L. (16).

I. A třída: Třebeš B – Nový Hradec (16), Loko Hradec – Lázně Bělohrad (obojí 16.30).

I. B třída: Slavia Hradec B – Opočno (10.15), Kobylice – Stará Paka (13), Kosičky – Skřivany, Černilov – České Meziříčí, Předměřice – Hronov (vše 16.30).

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Lázně Bělohrad/Miletín (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice/M. Lhota – Jičín (16.30).

Krajský přebor st. žáci U15: Smiřice/Černilov – Jičín (10 hř. Černilov), Chlumec/Nový Bydžov B – Nový Hradec/Vysoká (13.30).

Okresní přebor: Lovčice – Ohnišťany, Vysoká B – Lhota p. L., Libřice – Smiřice, Sendražice – Roudnice B (vše 16.30).

III. třída východ: Libčany B – Lhota p. L., Dobřenice – Malšova Lhota B (obojí 16.30).

III. třída západ: Syrovátka – Převýšov, Nové Město n. C. – Starý Bydžov, Kunčice B – Myštěves (vše 16.30).

OP mladší žáci: Prasek – Dohalice (10), FC Hradec dívky – Roudnice/Kratonohy (10 hř. Nový HK), Nepolisy – Nový Hradec (10), Kunčice – Vysoká B (14.30).

OP starší přípravka: Smiřice – Slavia Hradec B (10), Třebechovice – Černilov (10), Vysoká – Stěžery (10), Nechanice – Chlumec B (14).

OP mladší přípravka: hř. Malšova Lhota (10) účast: Hořiněves, M. Lhota C, Vysoká A a B; hř. Červeněves (10) účast: Prasek, Červeněves/Skřivany, Nechanice, Dohalice; hř. Libčany (10) účast: Libčany A a B, Předměřice/Loko HK; hř. Malšovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, FC Hradec A a B; hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, FC Hradec dívky, Nový Hradec; hř. Smiřice (12.30) účast: Smiřice A a B, Černilov A a B.

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – Dobřany (11 hř. Orel).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žákyně U15: Slavia Hradec – Slavia Praha (9 hř. Farářství).

VOLEJBAL

Český pohár ženy U16: 1. kolo (9 až 18 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajský přebor ženy: Pouchov – Opočno (9).

Neděle 25. září

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Svitavy (10 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Sion Hradec dorost (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Divize: Nový Bydžov – Chrudim B (16.30).

Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Viktoria Žižkov B (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká liga žáci U14 a U15: Nový Bydžov – Sparta Praha (11.30 a 13.30).

Divize ženy: Třebeš – Starý Mateřov (16.30).

II. liga starší žákyně: Třebeš – České Budějovice (14).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Týniště (16.30).

I. A třída: Roudnice – Železnice, Stěžery – Trutnov B (obojí 16.30).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Jaroměř (13), Nový Bydžov B – Rychnov (13.30 hř. Kunčice), Třebechovice – Slavia Hradec B (14).

Krajská soutěž st. dorost U19: Stěžery – Velké Poříčí (14).

Krajský přebor ml. dorost U17: Dohalice/Probluz – Jaroměř (13.30).

Okresní přebor: Chlumec C – Prasek (14), Nový Hradec B – Červeněves (16.30).

III. třída východ: Loko Hradec B – Olympia Hradec, Dohalice B – Probluz, Cerekvice – Jeníkovice, Hořiněves – Stěžery B (vše 16.30).

III. třída západ: Klamoš - Lužec (14), Skřivany B – Boharyně, Nepolisy B – Kratonohy (obojí 16.30).

OP starší žáci: Lhota p. L. – Prasek (13.30), FC Hradec dívky – Prasek (14 hř. Malšovice).

OP mladší žáci: Černilov – Kosičky (10), Stěžery – Lhota p. L. (12), Hořiněves – Smiřice (14.45).

OP starší přípravka: Malšova Lhota C – Nový Hradec (10), Dohalice – Prasek (10), Červeněves/Skřivany – Lhota p. L. (10), Libčany – Kratonohy/Roudnice (14).

OP mladší přípravka: hř. Kunčice (10) účast: Kunčice, Kosičky, Slavia HK B a C; hř. Roudnice (13.30) účast: Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L., Malšova Lhota A a B.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Kladno - Mountfield HK (16), zápas textově na www.onlajny.com

VOLEJBAL

Český pohár ženy U16: 1. kolo (9 až 14).

I. liga ženy U20: Slavia Hradec – Nové Veselí (10 a 14 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra