Pátek 1. dubna

FOTBAL

BELSPORT OP starší elévové: Kosičky – Stěžery (17), Prasek – Chlumec B (17).

Sobota 2. dubna

BASKETBAL

Sdružený oblastní přebor U12: Sokol Hradec B – Jičín (9 a 10.45)

Extraliga U15: Sokol Pražské Předměstí – Pelhřimov (13)

Extraliga U19: Sokol Hradec – Jablonec (15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.)

Liga U12: Sokol Pražské Předměstí – Holice (9 a 11)

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Pelhřimov (13)

FLORBAL

II. liga amatérů Královéhradecka (9.30 až 17 sport. hala Předměřice)

FOTBAL

I. celostátní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Slavia Praha (11 a 13.15 hř. Bavlna)

1. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – Jihlava (10.15 a 12.15)

Krajský přebor: Černilov – Slavia Hradec (16.30)

I. A třída: Nový Hradec – Lázně Bělohrad, Lokomotiva Hradec – Roudnice, Nepolisy – Kunčice (vše 16.30)

I. B třída: Slavia Hradec B – České Meziříčí (10.15), Skřivany – Úpice, Kobylice – Jičín B, Smiřice – Kosičky, Předměřice - Malšovice (vše 16.30)

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Jaroměř/Velichovky (10.30), Chlumec/Nový Bydžov B – Rasošky (13.30 hř. Kunčice), Předměřice – Hořice (14)

Okresní přebor dospělí: Chlumec C – Dohalice (10.15), Myštěves – Lhota p. L., Libřice – Červeněves, Ohnišťany – Vysoká B, Malšova Lhota – Lovčice, Boharyně – Nový Bydžov B (vše 16.30).

III. třída východ: Libčany B – Nový Hradec B, Jeníkovice – Olympia Hradec, Probluz – Lokomotiva Hradec B, Sendražice – Cerekvice (vše 16.30).

III. třída západ: Nechanice – Nové Město (15.30), Převýšov – Starý Bydžov (16), Dobřenice – Lužec (16.30).

OP mladší žáci: Lovčice – Skřivany/Červeněves (14).

OP starší elévové: Malšova Lhota B – Kunčice (9.30), Nový Bydžov B – Nový Hradec (10 hř. Hlušice), Předměřice – Třebechovice (10), Malšova Lhota A – Slavia Hradec B (11.15), Třebeš B dívky – Libčany/Urbanice (14).

OP mladší přípravky: hř. Chlumec (10) účast: Chlumec B, Prasek, Dohalice/Cerekvice, Nechanice; hř. Slavia HK (10) účast: Slavia HK B, Slavia HK C, Stěžery A, Stěžery B.

Všesportovní stadion UT: Interliga kategorie U13 (11.00)

Slavia Hradec UT: Interliga kategorie U12 (11.00)

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Hostivař (11 hř. Orel)

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga muži: Slavia Hradec – Litice (12)

Extraliga ženy: Slavia Hradec – Praga (14)

Neděle 3. dubna

BASKETBAL

Extraliga U15: Sokol Pražské Předměstí – Vysočina (11)

Extraliga U19: Sokol Hradec – Sparta Praha (13)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec – Mladá Boleslav (16 hř. Mladá Boleslav), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: Chlumec – Brozany (10.15), FC Hradec B – Dukla Praha B (10.15 hř. Slavia HK).

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Neratovice (10.15 a 12.30 hř. Kukleny).

II. liga ženy: FC Hradec – Líšeň (14 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Chlumec B – Dobruška (14.30), Třebeš – Nový Bydžov (16.30).

Krajský přebor starší dorost U19: Černilov – Stěžery (13)

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Bydžov B – Jaroměř (13 hř. Hlušice)

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Zábrodí (13.30)

Krajský přebor U12+13: Slavia Hradec – Trutnov (14)

Okresní přebor dospělí: Roudnice B – Prasek (16.30).

III. třída východ: Stěžery B – Lhota p. L. B, Malšova Lhota B – Hořiněves, Dohalice B – Neděliště (vše 16.30).

III. třída západ: Nepolisy B – Klamoš, Skřivany B – Kunčice B (obojí 16.30).

OP mladší žáci: Prasek – Urbanice (12.30), Lhota p. L. – Stěžery (14).

OP starší elévové: Lhota p. L. – Smiřice (10), FC Hradec dívky – Kobylice (10 hř. Nový Hradec), Červeněves/Skřivany – Černilov (10), Dohalice/Cerekvice – Nepolisy B (14).

OP mladší přípravky: hř. Malšovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, M. Lhota C, M. Lhota D; hř. Malšova Lhota (10) účast: M. Lhota A, M. Lhota B, Libčany A, Libčany B; hř. Černilov (10) účast: Černilov A, Černilov B, Předměřice/Lok. HK A, Předměřice/Lok. HK B; hř. Červeněves (12) účast: Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany, Hořiněves, Smiřice; hř. Nový Hradec (17) účast: Nový Hradec, FC Hradec dívky, Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy.

Všesportovní stadion UT: Krajský přebor U11: Zápasy (10)

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: AJUR závody v moderní gymnastice (8 sport. hala Třebeš).

ŠACHY

II. liga: Slavia Hradec – ŠK Lípa (10 TJ Slavia Orlická kotlina)

Poznámky:

1. S ohledem na nepříznivou předpověď počasí sledujte aktuálně konání či nekonání venkovních utkání na svazových a klubových webech.

2. Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra