Sobota 30. července

FOTBAL

MOL Cup FAČR předkolo: Libčany – Hlinsko (17).

Pohár hejtmana KFS předkolo: Malšova Lhota – Roudnice (17).

Hradec Králové: Mamutí Pohár primátora kategorií U12 a U14 bude rozehrán úvodním dnem od 8 hodin na 4 hřištích s účastí 52 týmů.
Kategorie U12: Skupina A (hř. Malšovický stadion): Trnava, FC Hradec Králové, Opava, Táborsko, Vítkovice, Slavia Praha „sešívaní“, Kroměříž; skupina B (hř. Malšovický stadion): Petržalka, Slavia Praha „černí“, Tempo Praha, Líšeň, Ústí n. L., Nový Bydžov, Slovácko; skupina C (hř. Opatovice): Senec, Brno, Ostrava, Orlicko, Bohemians Praha, Náchod, Mladá Boleslav; skupina D (hř. Opatovice): Jablonec, Pardubice, Zlín, Liptovský Mikuláš, Hranice, Sparta Praha, Příbram.
Kategorie U14: Skupina A (hř. Háječek): Sparta Praha, Olomouc, FC Hradec Králové, Trnava, Vítkovice, Xaverov; skupina B (hř. Háječek): Ostrava, Mladá Boleslav, Petržalka, Táborsko, Kroměříž, Dukla Praha; skupina C (hř. Dohalice): Brno, Viktoria Žižkov, Jablonec, Liptovský Mikuláš, Ústí n. L., Slovácko; skupina D (hř. Dohalice): Zlín, Plzeň, Bohemians Praha, Nový Bydžov, Dohalice, Tempo Praha.

Kratonohy: 3. ročník turnaje v malé kopané TECAM Cup se hraje v rámci poutě od 8 hodin, na programu koncert Splašené noty. Dále se bude hrát Memoriál Ivoše Váni dětský turnaj pro ročník 2010 a ml.

Lovčice: Memoriál M. Hoška a B. Poříze má výkop ve 13 hodin, účast 4 týmy: Lovčice, Opočnice, Převýšov a Tetov.

Syrovátka: Turnaj starých gard bude rozehrán ve 14 hodin s účastí 4 mužstev: Dobřenice, Staré Ždánice, Lhota p. L. a Syrovátka. Po skončení v 19.30 hodin následuje večerní zábava, hraje DJ Kachna a od 21.30 hodin koncert kapely.

Přípravné kopačky: Slavia Hradec U14 a U13 – Červený Kostelec (10 hř. Olympia HK Kukleny), Smiřice – Sendražice (17).

Neděle 31. července

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – SK Slavia Praha (16 hř. Mladá Boleslav), živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Pohár hejtmana KFS předkolo: Malšovice – Nový Hradec (16), Předměřice – Loko Hradec, Skřivany – Černilov, Kosičky – Kunčice (vše 17).

Hradec Králové: Pohár primátora kategorií U12 a U14 s účastí 52 týmů vyvrcholí od 8 hodin zápasy o konečné pořadí: kategorie U12 Malšovický stadion a Opatovice, kategorie U14 Hradec Háječek a Dohalice.

Přípravné kopačky: Slavia Hradec U19 a U17 – Nový Bydžov (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny), Chlumec – Viktoria Žižkov (10.15 hř. Chlumec), FC Hradec starší žákyně – FC Hradec juniorky (14.30 hř. Nový HK), Chlumec B – Horní Ředice (17 hř. Chlumec), Slavia Hradec – soupeř v jednání (17 hř. Slavia HK), Neděliště – Litětiny (17).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra