Pátek 22. dubna

FOTBAL

OP mladší přípravky: hř. Předměřice (17) účast: Předměřice/Loko HK A a B, Chlumec B, Prasek.

Sobota 23. dubna

BASKETBAL

Přebor U12: O 5. až 8. místo: Sokol Hradec – Lomnice (9), Holice – Jičín (10.45), o 7. místo: poražení (12.45), o 5. místo: vítězové (14.30).

Extraliga U15: Sokol Hradec – Ostrava (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – ABC Braník (10 a 12.15).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – České Budějovice (12.30 a 14.30 hř. Háječek).

Divize ženy: Třebeš – Sázava (17).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Brno (14 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Chlumec B – Červený Kostelec (10.15 hř. Lovčice), Vysoká – Třebeš, Libčany – Rychnov (obojí 17).

I. A třída: Nepolisy – Týniště, Kunčice – Loko Hradec, Roudnice – Česká Skalice, Třebechovice – Lázně Bělohrad (vše 17).

I. B třída: Kosičky – Malšovice (17).

Krajský přebor starší dorost U19: Slavia Hradec B/Malšova Lhota – Rychnov (10 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor dorost U17: Malšova Lhota/Slavia Hradec B – Dvůr Králové (10 hř. M. Lhota), Hořice/Dohalice – Rychnov (13.30 hř. Hořice).

Hradec Králové: Zápasy kategorie U12+13 (9 hř. Slavia HK).

OP dospělí: Myštěves – Ohnišťany, Libřice – Chlumec C, Červeněves – Boharyně, Nový Bydžov B – Vysoká B (hř. Hlušice), Prasek – Lovčice (vše 17).

III. třída východ: Sendražice – Probluz, Cerekvice – Jeníkovice, Lhota p. L. B – Dohalice B, Neděliště – Hořiněves (vše 17).

III. třída západ: Převýšov – Dobřenice (16), Starý Bydžov – Skřivany B, Klamoš – Syrovátka, Lužec – Nechanice (vše 17).

OP starší žáci: Dohalice/Probluz – Stěžery (10).

OP starší elévové: Třebechovice – Stěžery (10), Smiřice – Kosičky (10), Předměřice – Malšova Lhota B (10), FC Hradec dívky – Červeněves/Skřivany (10 hř. Nový HK), Černilov – Třebeš B dívky (10), Nepolisy B – Nepolisy A (14).

OP mladší přípravky: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A a B, Vysoká A a B; hř. Malšova Lhota (13) účast: Malšova Lhota C a D, Kunčice, Kosičky; hř. Nechanice (13) účast: Dohalice/Cerekvice, Nechanice, Slavia Hradec B a C; hř. Malšova Lhota (14.30) účast: Malšova Lhota A a B, Černilov A a B.

HOKEJBAL

Extraliga muži: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Plzeň (16 hř. Orel).

KARATE

Hradec Králové: Grand Prix města Hradec Králové (8 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žákyně: Slavia Hradec – Praga (10).

Extraliga muži: Slavia Hradec – President (12).

Liga starší žáci: Slavia Hradec – Kadaň (14 vše hř. Farářství).

SOFTBAL

Hradec Králové: Soutěž kadeti (8 sport. areál TJ Sokol Pouchov).

TURISTIKA

Hradec Králové: TOM Nezmaři Předměřice n. L. pořádá turistický závod pro kategorie od nejmladšího žactva po dospělé. Prezence od 9 hodin u rybníka Biřička na Novém Hradci, tamtéž v 10 hodin start závodů.

VOLEJBAL

Baráž II. liga muži: Slavia Hradec – Smržovka (10), Slavia Hradec – Kojetín (18 obojí sport. hala Pouchov).

Neděle 24. dubna

BASKETBAL

Extraliga U15: Sokol Hradec – Frýdek Místek (9 sport. hala).

Přebor U12: O 8. až 9. místo: Sokol Hradec B – Sokol Pražské Předměstí (9 a 11 dvojzápas tělocvična a sport. hala vše TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec – Slavia Praha (19 hř. Mladá Boleslav) zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Střešovice (10 a 12.15 Městský stadion).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Vysoké Mýto (10 a 12).

Česká liga žáci U13+U12: FC Hradec – Čáslav (10 hř. Háječek), Nový Bydžov – Mladá Boleslav (10 hř. Hlušice).

II. liga dorostenky: Třebeš – Mělník (14.15).

I. liga starší žákyně: FC Hradec – Pardubice (10.30 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Nový Bydžov – Police, Slavia Hradec – Vrchlabí (obojí 17).

I. B třída: Třebeš B – Meziměstí (17).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Solnice/Černíkovice (13.30).

Roudnice/Lhota p. L. – Nové Město n. M. (14.15).

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Hradec – Nový Bydžov B (13.30).

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Jičín (10.30 hř. Vysoká), Malšova Lhota – Rasošky (13.30).

OP dospělí: Lhota p. L. – Roudnice B, Dohalice – Malšova Lhota (obojí 17).

III. třída východ: Lok. Hradec B – Malšova Lhota B, Olympia Hradec – Nový Hradec B, Stěžery B – Libčany B (vše 17).

III. třída západ: Nepolisy B – Kratonohy (17).

OP starší žáci: Prasek – Smiřice (14), Lhota p. L./Roudnice – Černilov/Třebechovice (14.30).

OP mladší žáci: Kratonohy/Roudnice – Hořiněves (10), Urbanice – Nechanice (10), Černilov – FC Hradec dívky (10), Kunčice – Skřivany/Červeněves (15).

OP starší elévové: Kunčice – Chlumec B (10), Nový Hradec – Prasek (10), Dohalice/Cerekvice – Malšova Lhota A (10), Kobylice – Třebeš C chlapci (13), Slavia Hradec B – Libčany/Urbanice (15).

OP mladší přípravky: hř. Třebechovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, Nový Hradec, FC Hradec dívky; hř. Libčany (10) účast: Libčany A a B, Třebeš C, Třebeš dívky.

KARATE

Hradec Králové: Grand Prix města Hradec Králové (8 sport. hala Třebeš).

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Zápasy (8 hř. Olympia HK Kukleny).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga dorostenci: Slavia Hradec – Bohemians (16 hř. Farářství).

SOFTBAL

Hradec Králové: Soutěž kadeti (8 sport. areál TJ Sokol Pouchov).

VOLEJBAL

Baráž II. liga muži: Slavia Hradec – Velké Meziříčí (12 sport. hala Pouchov).

Předměřice: Sport pro všechny Předměřice pořádá volejbalový turnaj (8 až 16.30 sport. hala Předměřice).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra