Pátek 28. dubna

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga finále play off 6. zápas: Třinec – Mountfield HK (17 živě na ČT Sport a O2 TV), přímý přenos na velkoplošné obrazovce přímo před hradeckou ČPP arénou, kde program začíná již v 16 hodin.

VOLEJBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR žáků U-14 finále (14 – 18 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 29. dubna

BASKETBAL

Regionální liga U-19: Sokol Pražské Předměstí – Kolín (10).

Vč přebor U-19: Sokol Pražské Předměstí – Kolín (12 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

Divize: Nový Bydžov – Vysoké Mýto (17).

Česká divize dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Třebeš (10 a 12.15 hř. Olympia HK).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Háje Praha (10 a 12).

I. liga starší žákyně: FC Hradec – Plzeň (13.30).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Vrchlabí (17).

I. A třída: Kunčice – Stěžery, Loko Hradec – Nový Hradec (obojí 17).

I. B třída: Slavia Hradec B – České Meziříčí (10.15), Předměřice – Lípa n. O., Kosičky – Dvůr Králové B, Kobylice – Skřivany (vše 17).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Dvůr Králové (11.15), Slavia Hradec B – Třebechovice (14.30 hř. Olympia HK).

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Červený Kostelec (17).

Krajský přebor dorost U17: Lhota p. L. – Lánov (14).

Krajský přebor žáci U15: Smiřice/Černilov – Chlumec/Nový Bydžov B (13.30).

OP dospělí: Sendražice – Červeněves, Libřice – Roudnice B, Vysoká B – Nechanice, Lovčice – Dohalice, Lhota p. L. – Prasek (vše 17).

III. třída východ: Neděliště – Probluz, Libčany B – Loko Hradec B, Dobřenice – Olympia Hradec, Hořiněves – Malšova Lhota B, Cerekvice – Stěžery B (vše 17).

III. třída západ: Převýšov – Lužec (16), Syrovátka – Nepolisy B, Nové Město n. C. – Boharyně (obojí 17).

OP starší žáci: Prasek – Stěžery (13).

OP mladší žáci: Nepolisy – Roudnice/Kratonohy (13.30), Stěžery – Dohalice (13.30), Hořiněves – Nový Hradec (15).

OP starší přípravka: Nechanice – Třebeš B dívky (10).

OP mladší přípravka: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A a B, Smiřice A a B; hř. Prasek (10) účast: Nechanice, Prasek, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.; hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, Kunčice, Kosičky; hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A a B, Libčany A a B.

KARATE

Hradec Králové: Grand Prix města HK (7 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žáci: Slavia Hradec – Plzeň Litice (14 hř. Farářství).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR žáků U-14 finále (9 – 19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Extraliga U-20 muži: Slavia Hradec – Kladno (10), Slavia Hradec – Znojmo (16 obojí sport. hala Pouchov).

Neděle 30. dubna

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Slavia Praha – FC Hradec Králové (15) zápas živě na O2 TV Sport.

I. A třída: Roudnice – Lázně Bělohrad (15), Třebeš B – Třebechovice (17).

I. B třída: Černilov – Malšovice (13.30), Nepolisy – Stará Paka (17).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Lázně Bělohrad/Miletín (13.30).

Krajský přebor dorost U17: Chlumec/Nový Bydžov B – Rychnov/Doudleby (10 hř. Lovčice).

Krajský přebor žáci U15: Třebechovice – Předměřice (10), Malšova Lhota – Týniště (14).

OP dospělí: Chlumec C – Smiřice (13.30), Nový Hradec B – Ohnišťany (14).

III. třída východ: Dohalice B – Jeníkovice (16).

III. třída západ: Klamoš – Starý Bydžov (14), Skřivany B – Myštěves, Kunčice B – Kratonohy (obojí 15).

OP mladší žáci: Prasek – Vysoká B (10), FC Hradec dívky – Lhota p. L. (10 hř. Nový HK), Černilov – Smiřice (10), Kunčice – Kosičky (13).

OP starší přípravka: Černilov – Předměřice/Loko HK (10), Stěžery – Dohalice (10), Kunčice – Smiřice (10), Vysoká – FC Hradec dívky (10), Vysoká B – Červeněves/Skřivany (11.45).

OP mladší přípravka: hř. Dohalice (13) účast: Dohalice, Hořiněves, Třebechovice, Předměřice/Loko HK.

Hradec Králové: Turnaj FAČR mladší přípravky dívky s účastí 7 týmů (10 hř. Slavia HK).

MALÁ KOPANÁ

Hradec Králové: hř. Olympia HK Kukleny (8).

KARATE

Hradec Králové: Grand Prix města HK (7 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga finále play off případný 7. zápas: Mountfield HK - Třinec (17 živě na ČT Sport a O2 TV).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR žáků U-14 finále (9 – 15.30 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Extraliga U-20 muži: Slavia Hradec – Frýdek Místek (9), Slavia Hradec – Příbram (15 obojí sport. hala Pouchov).

Pondělí 1. května

FOTBAL

Hlušice/Žlunice: Přebor výběrů OFS U-17 Královéhradeckého kraje s účastí 5 výběrů OFS: Trutnov, Hradec Králové, Náchod, Rychnov a Jičín, hř. Žlunice (8.45) a hř. Hlušice (13.15).

Hradecký pohár L. Škorpila ml. žáci: Smiřice – Černilov (17).

OP mladší přípravka: hř. Chlumec (17) účast: Chlumec B, Nepolisy, Červeněves/Skřivany A a B.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra