Pátek 6. ledna

LEDNÍ HOKEJ

Soutěž 9. třídy: Třebechovice – Trutnov (19.30).

Sobota 7. ledna

BASKETBAL

Liga kadetky U17: Sokol Hradec B – Brandýs (11).

Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec B – KP Brno (13).

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – Strakonice (16).

Extraliga ml. žákyně U14: Sokol Hradec B – KP Brno (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

HALOVÝ FOTBAL

Předměřice: Okresní fotbalový svaz Hradec Králové pořádá od 9 hodin ve sport. hale Předměřice zimní turnaj minipřípravek 3+0 s účastí 14 týmů - 1. skupina (9): Kunčice, FC Hradec 1, Malšova Lhota 1, Pardubice 1, Smiřice, Fotbalová školička FC Hradec 1 a 2; 2. skupina (12.45): FC Hradec 2, Malšova Lhota 2, Pardubice 2, Předměřice, Nový Hradec, FC Hradec dívky, Vysoká.

LEDNÍ HOKEJ

Liga mladší žáci: Třebechovice – Nový Bydžov (8.15).

Liga starší žáci: Třebechovice – Opočno (16).

MAŽORETKOVÝ SPORT

Hradec Králové: Česká federace mažoretkového sportu - seminář (10 malá sport. hala Třebeš).

ŠACHY

Hradec Králové: Od 9.30 hodin se budově Ortexu (Resslova ul.) koná Krajský přebor žákovských družstev, účast: Panda Rychnov B, ŠK Lípa B a C, Třebechovice.

Neděle 8. ledna

BASKETBAL

Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec B – Žabiny Brno (9).

Liga kadetky U17: Sokol Hradec B – Nusle (11).

Extraliga ml. žákyně U14: Sokol Hradec B – Žabiny Brno (13).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Roudnice (15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor ml. minižactvo U12: Stěžery – SŠB Pardubice (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

FOTBAL

Slavia Hradec UT: Nový Hradec st. dorost – Nový Hradec ml. dorost (10), Třebeš – soupeř v jednání (12), FC Hradec ženy – soupeř v jednání (14).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Kemp výběrů OFS Hradec U9/U10 a WU11/WU13 (8 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Olomouc (16), zápas textově na www.onlajny.com

ŠACHY

I. liga: ŠK Lípa – Lanškroun (Hostinec Malý Růžek), ŠŠPM Lipky Hradec – Slavia Hradec (ZŠ J. Gočára) obojí od 10 hodin.

Krajská soutěž: Třebechovice B – Jaroměř B (DDM), Sokol Hradec – Kostelec n. O. (TJ Sokol Eliščino nábř.), ŠK Lípa D Ortex HK – Jičín C (Ortex) vše od 9 hodin.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra