Sobota 15. dubna

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Pardubice (9 a 10.45).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Pardubice (14).

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec – Vysočina (16 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Liga amatérů Královéhradecka (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – České Budějovice (12 a 14 hř. UT Slavia HK).

Divize ženy: Třebeš – Dobré Pole (14.15).

I. A třída: Roudnice – Náchod B (16 UT Slavia HK).

I. B třída: Slavia Hradec B – Meziměstí (10.15), Černilov – Malšova Lhota, Kobylice – Kopidlno (UT Kobylice obojí 17).

III. třída východ: Neděliště – Stěžery B (17).

OP starší žáci: Prasek – Lhota p. L. (14 hř. UT Kobylice).

OP starší přípravka: Černilov – Smiřice (10), Vysoká – Předměřice/Loko HK (10), Slavia Hradec B – Malšova Lhota C (10), Vysoká B – Chlumec B (11.45).

OP mladší přípravka: hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, Červeněves/Skřivany A a B; hř. Nechanice (12.30) účast: Nechanice, Prasek, Libčany A a B.

Matěj Zámečník
Deset gólů za dva zápasy! Spadlo mi tam úplně všechno, říká skřivanský Zámečník

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga semifinále play off 7. zápas: Vítkovice – Mountfield HK (15.30 živě na O2 TV).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žákyně: Slavia Hradec – Praga Praha (10).

Extraliga ženy: Slavia Hradec – Praga Praha (14).

Extraliga muži: Slavia Hradec – Bohemians Praha (16 vše hř. Farářství).

TANEČNÍ SPORT

Hradec Králové: Mia festival taneční soutěž (8 sport. hala Třebeš).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Akce volejbal TJ Slavia Hradec – kvalifikace na MČR žáků U14 (9 až 18 sport. hala Pouchov).

Neděle 16. dubna

BASKETBAL

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Pelhřimov (10).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Trutnov (13 a 15).

Extraliga st. žákyně U15: Sokol Hradec – Žabiny Brno (10).

Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec – Pardubice (15.30 a 17.15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – České Budějovice (16 hř. Mladá Boleslav) – zápas živě na O2 TV Fotbal

Divize: Nový Bydžov – Liberec B (16.30).

Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Vysoké Mýto (10 a 12.15 hř. UT Slavia HK).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Police (17).

I. A třída: Stěžery – Broumov (17).

I. B třída: Nepolisy – Dvůr Králové B (17).

Krajský přebor dorost U19: Nový Bydžov B – Dvůr Králové (12.30 hř. UT Kobylice).

Krajský přebor žáci U15: Malšova Lhota – Jičín (14).

III. třída východ: Dohalice B – Malšova Lhota B, Cerekvice – Olympia Hradec (obojí 17).

OP mladší žáci: Nepolisy – Smiřice (10), Stěžery – Roudnice/Kratonohy (14.30).

OP starší přípravka: Nechanice – Nový Hradec (16).

OP mladší přípravka: hř. Malšova Lhota (9.30) účast: M. Lhota A a B, Třebechovice, Předměřice/Lok. HK; hř. Nový HK (10) účast: FC HK dívky, Nový HK, Smiřice A a B; hř. Slavia HK (10) účast: Slavia HK B a C, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.; hř. Malšova Lhota (11) účast: M. Lhota C, Malšovice, FC Hradec A a B; hř. Vysoká (16.15) účast: Vysoká A a B, Chlumec B, Nepolisy.

Amatérské fotbalové soutěže na Královéhradecku.
FOTBALOVÁ REVOLUCE? Kluby, kterých by se dotkla nejvíce, se změnami nesouhlasí

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Hřiště Olympia HK Kukleny (8).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga mladší žáci: Slavia Hradec – President (10), Slavia Hradec – Slavia Praha (13 obojí hř. Farářství).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Akce Královéhradeckého volejbalového svazu (8.30 sport. hala Pouchov).

Oznámení k fotbalovým utkáním: Aktuální program mistrovských fotbalových zápasů najdete zde: https://souteze.fotbal.cz/subjekty/

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra