Pátek 25. března
BASKETBAL
Ženská basketbalová liga 1. semifinále play off: Žabiny Brno - Sokol Hradec (18.30), zápas živě na www.tvcom.cz
Kvalifikace U12: Sokol Hradec – Jičín (16.15 sport. hala Kukleny)
FOTBAL
MOL Cup semifinále: FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko (17 hř. Mladá Boleslav), zápas živě na ČT3, případně přes HbbTV či na webu ČT Sport.
III. třída západ: Kobylice B – Nechanice (zrušeno – Kobylice B vystoupily ze soutěže)
Hradec Králové: Aktiv Okresní přebor minipřípravky (16.30); aktiv okresní přebor mladší přípravky (17 obojí Hostinec U Jelena).
Sobota 26. března
BASKETBAL
Kooperativa NBL muži sk. A1: Královští sokoli - Opava (18 sport. hala Třebeš), zápas živě na www.tvcom.cz
Kvalifikace U12: Sokol Hradec – Studánka (9), Studánka – SŠB Pardubice (11), SŠB Pardubice – Sokol Hradec (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).
Sdružený oblastní přebor U12: Sokol Hradec B – Holice (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).
FLORBAL
Liga amatérů Královéhradecka 1. play off (8 až 15 sport. hala Předměřice).
Play up utkání o postup do NL FbC Hradec – Přerov (18 sport. hala Předměřice).
FOTBAL
Krajský přebor: Vysoká – Červený Kostelec, Libčany – Chlumec B (obojí 15)
I. A třída: Kunčice – Sobotka, Třebechovice – Loko Hradec (obojí 15.30)
I. B třída: Kosičky – Javornice, Malšovice – Meziměstí (obojí 15)
Krajský přebor dorost U19: Slavia Hradec B/M. Lhota – Týniště (10 hř. Kukleny)
Krajský přebor dorost U17: Nový Bydžov B – Rychnov (11.30 hř. Chudonice), Hořice/Dohalice – Kostelec n. O./Častolovice (12 hř. Dohalice), Malšova Lhota/Slavia Hradec B – Dobruška/Opočno (10 hř. M. Lhota)
OP dospělí: Červeněves – Ohnišťany, Lhota p. L. – Libřice, Dohalice – Myštěves, Nový Bydžov B – Chlumec C (hř. Hlušice), Prasek – Boharyně (vše 15).
III. třída východ: Neděliště – Jeníkovice, Nový Hradec B – Malšova Lhota B (vše 15), Cerekvice – Libčany B (odloženo na 13. 4. v 17).
III. třída západ: Nové Město – Syrovátka, Starý Bydžov – Kratonohy, Klamoš – Převýšov, Lužec – Nepolisy B (vše 15).
Všesportovní stadion UT: Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Vysoké Mýto (10 a 12), I. B třída: Třebeš B – Vamberk (14)
Slavia Hradec UT: Slavia Hradec U15 a U14 – Střešovice (10 a 12)
HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Fotbalová školička FC Hradec pořádá od 9 hodin ve sport. hale ZŠ Kukleny turnaj minipřípravek.
HOKEJBAL
Extraliga: HBC Hradec Králové – Letohrad (11 hř. Orel)
Neděle 27. března
FLORBAL
Případné 4. utkání o postup do NL FbC Hradec – Přerov (17 sport. hala Třebeš).
II. liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sport. hala Předměřice).
FOTBAL
Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Tempo Praha (10 a 12.15 hř. Bavlna)
Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Trutnov (10 a 12.15 hř. Hlušice)
Krajský přebor: Nový Bydžov – Jaroměř, Slavia Hradec – Třebeš (obojí 15)
I. B třída: Stěžery – Slavia Hradec B (15)
Krajský přebor starší dorost U19: Třebechovice – Rychnov (14)
Krajská soutěž starší dorost U19: Roudnice/Lhota p. L. – Dvůr Králové/Bílá Třemešná (12.45 hř. Roudnice)
OP dospělí: Lovčice – Roudnice B, Vysoká B – Malšova Lhota (obojí 15).
III. třída východ: Hořiněves – Dohalice B, Lhota p. L. B – Sendražice, Loko Hradec B – Stěžery B, Olympia Hradec – Probluz (vše 15).
III. třída západ: Kunčice B – Dobřenice (15).
Všesportovní stadion UT: Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Bohemians Praha (10 a 12)
Krajský převor starší dorost U19: Třebeš B – Nový Hradec (14)
Slavia Hradec UT: FC Hradec dívky U13 – Červený Kostelec (8.30), Nový Hradec – soupeř v jednání (10), Třebeš ml. přípravky turnaj (12), FC Hradec dívky WU18 – Baník Ostrava (14), Slavia Hradec U11 – soupeř v jednání (16)
LEDNÍ HOKEJ
Tipsport extraliga ČF5: Mountfield HK – Mladá Boleslav (17.20), zápas živě na ČT Sport a textově na www.onlajny.com
ŠACHY
Krajský přebor: ŠK Lípa B – ŠŠPM Lipky HK (Hostinec Malý Růžek), Slavia Hradec B – Jičín B (TJ Slavia Orlická kotlina), Sokol Hradec – Hronov (TJ Sokol Eliščino nábř.) vše od 9 hodin.
Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz
Lubomír Douděra