Pátek 27. května

FOTBAL

OP dospělí: Prasek – Červeněves (18).

OP starší elévové: Kosičky – Třebechovice (17), Třebeš B dívky – Malšova Lhota (17).

OP mladší přípravka: hř. Předměřice (17) účast: Předměřice/Loko HK A a B, Stěžery A a B.

Sobota 28. května

CYKLISTIKA

Hradec Králové: Závoď a pomáhej – cyklistický závod v okolí Stříbrného rybníku pro charitativní akci Sport Hradec Cup (do 12 prezentace, 13 start Stříbrný rybník).

FOTBAL

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Liberec (10 a 12 hř. Háječek).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Chrudim (10 a 12), Slavia Hradec – Svitavy (10 a 12 hř. Olympia HK).

Krajský přebor: Černilov – Třebeš (17).

I. A třída: Nový Hradec – Nepolisy (10.30), Roudnice – Nové Město n. Met., Třebechovice – Kunčice obojí 17.

I. B třída: Kobylice – Dvůr Králové B, Předměřice – Třebeš B, Kosičky – Lípa n. O., Stěžery – Opočno, Malšovice – Vamberk vše 17.

Krajský přebor starší dorost U19: Třebeš B – Týniště (14.15).

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Bydžov B – Hořice/Dohalice (13.30 hř. Hlušice).

OP dospělí: Malšova Lhota – Chlumec C (14), Lovčice – Libřice, Vysoká B – Myštěves, Ohnišťany – Dohalice, Nový Bydžov B – Lhota p. L. (hř. Hlušice) vše 17.

III. třída východ: Hořiněves – Sendražice (15), Libčany B – Loko Hradec B, Cerekvice – Neděliště oba 17.

III. třída západ: Kratonohy – Lužec, Nové Město – Převýšov, Syrovátka – Skřivany B vše 17.

OP dorost OFS Nymburk: Nepolisy – Stratov (14).

OP starší žáci: Černilov/Třebechovice – Lhota p. L./Roudnice (10), Stěžery – Dohalice/Probluz (14), Smiřice – Prasek (15).

OP mladší žáci: Lovčice – Urbanice (14), Hořiněves – RMSK Cidlina/Chlumec B (13).

OP starší elévové: Stěžery – Lhota p. L. (10), Kunčice – Předměřice (10), Slavia Hradec B – Dohalice/Cerekvice (10), Černilov – Kobylice (10), Prasek – Malšova Lhota B (14.30).

OP mladší přípravka: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A a B, Hořiněves, Smiřice; hř. Malšovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, Vysoká A a B.

INLINE HOKEJ

Extraliga: ILHK Hradec Králové – IHC Prague Rats (11), ILHK Hradec Králové – IHC Roller Storm Praha (13.30 oba zimní stadion 2. hala).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žáci: Slavia Hradec – Jičín (12 a 15 hř. Farářství).

VOLEJBAL

Krajský přebor ženy II. třída: Třebechovice B – Kvasiny (10 a 13).

Neděle 29. května

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Třebeš (10 a 12.15 Městský stadion).

Česká liga žáci U13+U12: FC Hradec – Nový Bydžov (10 hř. Háječek).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Libčany (17).

I. B třída: Slavia Hradec B – Smiřice (10.15).

Krajský přebor starší dorost U19: Třebechovice – Vrchlabí (14).

Krajská soutěž starší dorost U19: Černilov – České Meziříčí (13.30).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Velké Poříčí (13.30).

OP dospělí: Roudnice B – Boharyně (17).

III. třída východ: Nový Hradec B – Stěžery B, Malšova Lhota B – Probluz, Dohalice B – Jeníkovice, Olympia Hradec – Lhota p. L. B vše 17.

III. třída západ: Nechanice – Dobřenice, Kunčice B – Klamoš obojí 17.

OP mladší žáci: Černilov – Stěžery (10), FC Hradec dívky – Lhota p. L. (10 hř. Nový HK), Skřivany/Červeněves – Nový Hradec (14), Nechanice – Prasek (14.45), Kunčice – Kratonohy/Roudnice (15).

OP starší elévové: Nepolisy – FC Hradec dívky (10).

OP mladší přípravka: hř. Černilov (10) účast: Černilov A a B, Chlumec B, Prasek; hř. Malšova Lhota (10) účast: Malšova Lhota C a D, Dohalice/Cerekvice, Nechanice; hř. Lhota p. L. (10) účast: Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy, Kunčice, Kosičky; hř. Libčany (10) účast: Libčany A a B, Slavia Hradec B a C.

FRISBEE

Hradec Králové: Turnaj ve frisbee - létající talíř (8 UT Slavia HK).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga mladší žáci: Slavia Hradec – Slavia Praha (10), Slavia Hradec – Litice (12 oba hř. Farářství).

SOFTBAL

Hradec Králové: TJ Sokol Pouchov muži zápasy (9 hř. softbal sport. areál Pouchov).

TURISTIKA

Hradec Králové: 45. ročník akce „Už jste viděli Ježibabu?“ – putování za perníkovou chaloupkou, start 8.30 až 12 Hradec Králové Malšovice – parkoviště u Lesního hřbitova.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra