Pátek 8. října

FOTBAL

OP mladší žáci: Urbanice – Hořiněves (16.30).

OP starší elévové: Kosičky – Nový Bydžov B (16), Černilov – Smiřice (16.30), Dohalice/Cerekvice – Malšova Lhota B (16.30).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Kometa Brno (18).

Regionální liga junioři: Třebechovice – Česká Třebová (20).

Sobota 9. října

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: Děčín - Královští Sokoli (18), zápas živě na www.tvcom.cz

FOTBAL

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Teplice (11 a 13 hř. Háječek).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Kolín (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

I. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – Dukla Praha (10 a 12).

Krajský přebor: Libčany – Jičín, Vysoká – Police (obojí 15).

I. A třída: Roudnice – Týniště, Nepolisy – Lok. Hradec (obojí 15).

I. B třída: Skřivany – Stará Paka, Třebeš B – Předměřice, Smiřice – Slavia Hradec B (vše 15).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Týniště (11.15), Třebechovice – Třebeš B (12.30).

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Vrchlabí B (15).

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Vrchlabí/Trutnov B (10 hř. Vysoká), Chlumec/Nový Bydžov B – Miletín/Javorka (12.30 hř. Kunčice).

Okresní přebor: Chlumec C – Malšova Lhota, Červeněves – Prasek, Libřice – Lovčice (vše 16).

III. třída východ: Lhota p. L. B – Olympia Hradec, Sendražice – Hořiněves, Probluz – Malšova Lhota B, Jeníkovice – Dohalice B (vše 16).

III. třída západ: Dobřenice – Nechanice, Lužec – Kratonohy, Klamoš – Kunčice B, Převýšov – Nové Město (vše 16).

OP starší žáci: Prasek – Stěžery (13).

OP starší elévové: Slavia Hradec B – Třebechovice (10), Stěžery – Třebeš C chlapci (10), Nepolisy – Kobylice (10), Kunčice – Červeněves/Skřivany (10).

OP mladší elévové: hř. Třebechovice (9.30) účast: Třebechovice – Malšovice, FC Hradec A, FC Hradec B; hř. Červeněves (10) účast: Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany, Předměřice/Lok. HK, Slavia Hradec B; hř. Chlumec (14) účast: Chlumec B, Prasek, Malšova Lhota A, Malšova Lhota B.

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec 1988 – HBC Kladno (11 hř. Orel), zápas textově na www.onlajny.com

KARATE

Hradec Králové: Národní pohár senioři ČR (7 sport. hala Třebeš).

VOLEJBAL

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Bílá Třemešná (10a 13).

Hradec Králové: Český pohár žáci (11.30 až 18.30 zápasy sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 10. října

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – Zbuzany (10.15).

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Mladá Boleslav B (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Nový Bydžov (13 a 15).

Česká liga žáci U13 a U12: FC Hradec – Pardubice (10 hř. Háječek), Slavia Hradec – Chrudim (12.30).

Divize ženy: Třebeš – Kutná Hora (10).

Krajský přebor: Chlumec B – Černilov, Slavia Hradec – Červený Kostelec, Nový Bydžov - Hořice (vše 15).

I. A třída: Kunčice – Česká Skalice (15).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Chomutice/Milíčeves (10), Roudnice/Lhota p. L. – Dvůr Králové/Bílá Třemešná (12.15).

Krajský přebor dorost U17: Nový Hradec – Chrudim B (13.30), Nový Bydžov B – Hořice/Dohalice (14 hř. Hlušice).

Okresní přebor: Myštěves – Vysoká B, Dohalice – Ohnišťany, Lhota p. L. – Nový Bydžov B, Boharyně – Roudnice B (vše 16).

III. třída východ: Stěžery B – Nový Hradec B, Neděliště – Cerekvice, Lok. Hradec B – Libčany B (vše 16).

III. třída západ: Nepolisy B – Kobylice B, Skřivany B – Syrovátka (obojí 16).

OP dorost Nymbursko: Červeněves – Nepolisy (13), Prasek – Pátek (13.30).

OP starší žáci: Dohalice/Probluz – Černilov/Třebechovice (13), Lhota p. L./Roudnice – Smiřice (13.30).

OP mladší žáci: Urbanice – Skřivany/Červeněves (10), Kratonohy/Roudnice – Nechanice (10), Lhota p. L. – Nový Bydžov B (10), Černilov – Lovčice (10.30), Kunčice – FC Hradec dívky (12.30), Stěžery – Hořiněves (13).

OP starší elévové: Prasek – Nepolisy B (11).

OP mladší elévové: hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A, Vysoká B, Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy; hř. Libčany (10) účast: Stěžery A, Stěžery B, Dohalice/Cerekvice A, Dohalice/Cerekvice B.

Hradec Králové: Turnaj U9 (10 hř. Slavia HK).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Litvínov - Mountfield HK (17.30).

Liga mladší a starší žáci: Třebechovice – Jičín (9 a 11).

Krajská liga: Třebechovice – Nové Město (17).

KARATE

Hradec Králové: Národní pohár senioři ČR (7 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Hradec Králové: Turnaj U6 až U8 (10 až 14 hř. Farářství).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Český pohár žáci (9 až 16 zápasy sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra