Pátek 5. listopadu

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec - Slovanka (17.30), zápas živě na www.tvcom.cz

FOTBAL

OP starší elévové: Předměřice/Loko HK – Černilov (16).

HOKEJBAL

Extraliga muži: Kert Park Praha - HBC Hradec 1988 (19.15), zápas textově na www.onlajny.com

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Olomouc (18).

Sobota 6. listopadu

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Přelouč (9 a 10.45 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Předměřice: Junioři FbC Předměřice florbalový turnaj (8 až 16.30 sport. Hala Předměřice). Tamtéž od 17 hodin následuje mistr. utkání FbC Hradec muži A.

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava (15), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec Králové B – Neratovice (10 a 12.15 hř. Bavlna).

I. liga dorostenky: FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko (14 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Černilov – Police, Chlumec B – Hořice, Vysoká – Nový Bydžov (vše 13).

I. A třída: Lokomotiva Hradec – Nový Hradec, Nepolisy – Třebechovice, Kunčice – Nové Město n. Met. (vše 13.30).

Krajský přebor dorost U19: Třebeš B – Třebechovice (10 UMT Všesp. stadion), Slavia Hradec B/Malšova Lhota – Rychnov n. K. (10 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor dorost U17: Malšova Lhota/Slavia HK B – Borohrádek (10), Nový Hradec – Rychnov (11.15).

Krajský přebor starší žáci U15: Předměřice – Jaroměř/Velichovky (11).

Okresní přebor: Ohnišťany – Malšova Lhota, Roudnice B – Vysoká B, Boharyně – Lovčice, Myštěves – Nový Bydžov B, Libřice – Dohalice, Červeněves – Lhota p. L. (vše 14).

III. třída východ: Jeníkovice – Hořiněves, Probluz – Neděliště, Stěžery B – Olympia Hradec, Sendražice – Lokomotiva Hradec B, Cerekvice – Lhota p. L. B (hř. Dohalice, vše 14).

III. třída západ: Kratonohy – Nechanice, Syrovátka – Kobylice B, Skřivany B – Nové Město, Převýšov – Lužec, Starý Bydžov – Klamoš (vše 14).

OP starší žáci: Prasek – Lhota p. L./Roudnice (11).

OP mladší žáci: FC Hradec dívky – Nový Hradec (9.30 hř. Nový HK), Nechanice – Nový Bydžov B (10.15), Černilov – Lhota p. L. (10.15), Skřivany/Červeněves – Prasek (12), Lovčice – Hořiněves (13).

OP starší elévové: Třebeš dívky – Nový Hradec (10).

OP mladší elévové: hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A, Vysoká B, Třebechovice, Malšovice; hř. Malšova Lhota (13) účast: Malšova Lhota A, Malšova Lhota B, Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy.

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

Přípravné kopačky:

Slavia Hradec U14 a U15 – soupeř v jednání (9 a 11).

HOKEJBAL

Extraliga muži: HBC Hradec 1988 – Kovo Praha (11 hř. Orel), zápas textově na www.onlajny.com

RUGBY

Hradec Králové: Turnaj (14 až 17 hř. Slavia HK).

ŠACHY

Hradec Králové: Open Hradec Králové 2021 – XI. ročník mezinárodního šachového festivalu 1. kolo turnaj A (16 hotel Černigov).

VOLEJBAL

Extraliga junioři: Slavia Hradec – Dukla Liberec (10), Slavia Hradec – Zlín (13 oba sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

I. liga juniorky: Slavia Hradec – Nymburk (10 a 14 tělocvična Speciální škola Hradecká ul.).

Neděle 7. listopadu

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: Královští sokoli – Ústí n. L. (18) – zápas živě na www.tvcom.cz

Žákovská liga U15: Sokol Hradec C – Sadská (9).

Extraliga U19: Sokol Hradec – Studánka (11 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U19: Sokol Pražské Předměstí – Poděbrady (9 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Předměřice: 1. florbalová liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sport. Hala Předměřice).

FOTBAL

Divize ženy: Třebeš – Starý Máteřov (10).

Krajský přebor: Třebeš – Vrchlabí (12.30 Všesportovní stadion UMT).

Krajský přebor dorost U17: Hořice/Dohalice – Nová Paka/Jičín (11 hř. Dohalice).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Police/Náchod B (14).

Okresní přebor: Chlumec C – Prasek (14).

III. třída východ: Libčany B – Malšova Lhota B, Dohalice B – Nový Hradec B (obojí 14).

III. třída západ: Nepolisy B – Kunčice B (14).

OP starší žáci: Stěžery – Černilov/Třebechovice (11).

OP mladší žáci: Urbanice – Kratonohy/Roudnice (10), Kunčice – Stěžery (14).

OP starší elévové: Malšova Lhota A – Třebechovice (9.30), FC Hradec dívky – Smiřice (10.30 hř. Nový HK).

OP mladší elévové: hř. Černilov (10) účast: Černilov A, Černilov B, FC Hradec A, FC Hradec B; hř. Třebeš (10) účast: Třebeš C, Třebeš dívky, Hořiněves, Smiřice; hř. Chlumec (11.30) účast: Chlumec B, Prasek, Kunčice, Kosičky.

FUTSAL

Divize: Flamengo Hradec – Světlá n. S. (14 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK (17).

Regionální liga junioři: Třebechovice – Náchod (16.30).

ŠACHY

II. liga: Slavia Hradec – Vysoké Mýto (10 TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajská soutěž: ŠK Lípa D – Rychnov C (Hostinec Malý Růžek), Slavia Hradec C – Třebechovice B (TJ Slavia Orlická kotlina), ŠŠPM Lipky HK B – ŠK Lípa C Ortex HK (ZŠ J. Gočára), Nový Bydžov – Valdice (sokolovna) vše od 9 hodin.

Hradec Králové: Open Hradec Králové 2021 – XI. ročník mezinárodního šachového festivalu 2. kolo turnaj A (17 hotel Černigov). Předchází tamtéž od 9.30 do 13.30 hodin Otevřený turnaj v rapid šachu.

VOLEJBAL

Extraliga junioři: Slavia Hradec – Frýdek Místek (9), Slavia Hradec – Lvi Praha (15 oba sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra