Pátek 31. května

FOTBAL
FORTUNA:LIGA kvalifikace o Evropu: Mladá Boleslav – FC Hradec Králové (18 O2 TV fotbal).
Okresní přebor: Skřivany B – Kobylice, Olympia Hradec – Nechanice (obojí 18).
OP st. přípravka: Slavia Hradec C – Slavia Hradec B (16.30), Lhota p. L. – Předměřice (18).

Sobota 1. června

FOTBAL
II. liga ženy: FC Hradec – Dukla Praha (10.30 hř. Olympia HK).
I. liga st. žákyně: FC Hradec – Plzeň (13 hř. Olympia HK).
I. A třída: Nový Hradec – Slavia Hradec B (10.30), Třebechovice – Vysoká (17).
I. B třída: Chlumec C – Stará Paka (10.15), Kosičky – Dolní Kalná, Nepolisy – Skřivany (obojí 17).
Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Lánov (13.30), RMSK Cidlina N. Bydžov – Rychnov (14.30 hř. Kunčice).
Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice – Nemošice (13.30), Smiřice/Černilov – Pardubičky (13.30).
Okresní přebor: Malšovice – Nový Hradec B (14), Libřice – Sendražice, Lhota p. L. – Roudnice B, Vysoká B – Prasek (vše 17).
III. třída východ: Jeníkovice – Neděliště, Probluz – Kunčice B, Loko Hradec B – Dohalice B, Smiřice – Stěžery B (vše 17).
III. třída západ: Nové Město n. C. – Dobřenice, Starý Bydžov – Lužec, Červeněves – Klamoš, Myštěves – Převýšov, Kratonohy – Boharyně (vše 17).

Krajský přebor: Chlumec nad Cidlinou (v modrém) - Náchod 1:3
POSTUPY A SESTUPY: Jde se do finiše! Kdo už má jistotu a kdo ještě musí bojovat?

OP dorost OFS Nymburk: Nepolisy – Cidlinská FA (10.15).OP st. žáci: Nový Hradec/Vysoká B – Stěžery (13 hř. Vysoká).OP ml. žáci: Malšova Lhota B – Černilov (9.30).OP st. přípravka: Kratonohy/Roudnice – Vysoká (10), Smiřice B – Probluz (10), Třebechovice – Červeněves/Skřivany (10), Stěžery – Prasek (10), Kunčice – Vysoká B (12.30).OP ml. přípravka: Turnaj hř. Předměřice (10) účast: Předměřice/Loko HK A a B, Nový Hradec A a B; hř. Malšovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, Černilov, Červeněves/Skřivany, RMSK Cidlina N. Bydžov; hř. Kunčice (10) účast: Libčany, Kunčice, Slavia Hradec B a C; hř. Nechanice (10) účast: Prasek, Nechanice, FC Hradec, FC Hradec dívky.

SOFTBAL
Hradec Králové: Soutěž kadetů (9 sport. areál Pouchov).

SPORTOVNÍ HRY
Hradec Králové: Decathlon Hradecké sportovní hry (celý den Smetanovo nábř.).

Neděle 2. června

CYKLISTIKA
Hradec Králové: Decathlon cyklo maraton Hradec Králové dětské závody (10), start hlavního závodu (12), start a cíl u malšovické arény.

FOTBAL
Divize: RMSK Nový Bydžov – Benátky (17).
Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Teplice (11 a 13.15 hř. Bavlna).
Česká divize dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Vlašim (10 a 12.15 hř. Olympia HK).
Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Čáslav (10 a 12).
Česká liga žáci U13+U12: RMSK Nový Bydžov – FC Hradec (10 hř. Hlušice).
I. A třída: Stěžery – Železnice, Roudnice – RMSK N. Bydžov, Třebeš B – Vrchlabí (vše 17).
I. B třída: Černilov – Loko Hradec (17).
Krajská soutěž st. dorost U19: Třebechovice – Stěžery (13.30).
Krajský přebor ml. dorost U17: Dohalice – Chlumec/RMSK Cidlina B (14).

Hradecká rezerva (v bílém) doma rozdrtila Českou Lípu 5:0.
FOTO: Votroci udělali rázný krok k záchraně ČFL. Rozhodnou poslední dvě kola

Okresní přebor: Dohalice – Lovčice (17).
III. třída východ: Libčany B – Malšova Lhota B, Slavia Hradec C – Hořiněves (obojí 17).
III. třída západ: Nepolisy B – Ohnišťany (17).
OP st. žáci OFS Nymburk: Lovčice/Chlumec – Poříčany (10 hř. Lovčice).
OP st. žáci: Skřivany/Červeněves – Roudnice/Kratonohy (14.30).
OP ml. žáci: Dobřenice/Rohoznice – Třebechovice (10), Stěžery – Nechanice (10), Lhota p. L. – Dohalice (10).
OP st. přípravka: Libčany – Smiřice (14.30).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Malšova Lhota (10) účast: M. Lhota A a B, Dobřenice/Rohoznice, Lhota p. L.; hř. Roudnice (10) účast: Roudnice/Kratonohy A a B, Stěžery A a B; hř. Smiřice (10) účast: Smiřice, Dohalice, Třebeš dívky, Třebeš C.

KARATE
Hradec Králové: Soutěž beginners 2024 (7.30 sport. hala Pouchov).

SOFTBAL
Hradec Králové: Soutěž kadetů (9 sport. areál Pouchov).

SOKOLSKÝ SLET
Hradec Králové: Krajský sokolský slet (14 stadion TJ Sokol Eliščino nábř.).

VOLEJBAL
Krajský přebor 2. třída ženy: Třebechovice – Opočno (10 a 13).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra