Pátek 12. dubna

BASKETBAL
Extraliga U19 play off: Sokol Hradec – Chomutov (19 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL
Nový Bydžov: 10. ročník Galavečer RMSK Cidlina Nový Bydžov (18 Jiráskovo divadlo).

Sobota 13. dubna

BASKETBAL
Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec – Přelouč (9 a 10.45).
Vč liga ženy play off: Sokol Hradec B – Pardubičky (12.30), Vysoká – Trutnov C (15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

CYKLISTIKA
Hradec Králové: Decathlon Hradec Králové – Prima Cup cyklistické závody, start Malé náměstí pro trasy A, B a C (9.30, 11 a 12 hodin), dětské závody start 9.45 hodin v okolí kempu Stříbrný rybník.

FLORBAL
Hradec Králové: Kvalifikace MČR starších žáků (8 sport. hala Třebeš).
Liga amatérů Královéhradecka baráž a finále (8 sport. hala Předměřice).

Kapitán céčka Slavie Jakub Lán (vpravo) se raduje z gólu do sítě Smiřic.
Slávista Lán o kanonádě ve šlágru, svých gólech, zrodu C týmu i trénování dětí

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové - Slovácko (18 O2 TV Sport).
Divize: Slavia Hradec – Benešov (10.30).
Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Vlašim (10 a 12.15 hř. Bavlna).
Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Ústí n. L. (11 a 13 hř. Háječek).
II. liga dorostenky: Třebeš – Mělník (14.30).
Krajský přebor: Třebeš – Solnice, Libčany – Dobruška (obojí 17).
I. A třída: Vysoká – Kostelec n. O. (10.15), Nový Hradec – Broumov (10.30), Slavia Hradec B – Nový Bydžov B (13.30), Kunčice – Miletín, Třebechovice – Vrchlabí (obojí 17).
I. B třída: Chlumec C – Nepolisy (10.15), Lok. Hradec – Javornice, Předměřice – Malšova Lhota, Černilov – Meziměstí (vše 17).
Krajský přebor st. dorost U19: Stěžery – Třebechovice, Černilov – Č. Meziříčí/Nové Město (obojí 13.30).
Krajský přebor ml. dorost U17: Chlumec/RMSK B – Malšova Lhota 10 hř. Lovčice), Předměřice – Dobruška/Opočno (13.30).
Krajský přebor st. žáci U15: Černilov/Smiřice – Hořice (13.30).
Okresní přebor: Kobylice – Lovčice, Sendražice – Nechanice, Libřice – Vysoká B, Lhota p. L. – Olympia Hradec (vše 17).
III. třída východ: Jeníkovice – Malšova Lhota B, Probluz – Stěžery B, Neděliště – Dohalice B (vše 17).
III. třída západ: Boharyně – Lužec, Dobřenice – Klamoš, Ohnišťany – Syrovátka, Kratonohy – Převýšov, Starý Bydžov – Červeněves (vše 17).
OP st. žáci: Roudnice/Kratonohy – Skřivany/Červeněves (14 hř. Kratonohy).
OP ml. žáci: Malšova Lhota B – Kunčice (9.30), Libčany – Třebechovice (10).
OP st. přípravka: Červeněves/Skřivany – Vysoká B (9.30), Černilov – Chlumec B (10), Smiřice B – Kosičky (10).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Třebechovice (9.30) účast: Třebechovice, Malšovice, Černilov, Libčany, Kunčice; hř. Předměřice (10) účast: Předměřice/Loko HK A a B, Prasek, Nechanice; hř. Dobřenice (10) účast: Dobřenice/Rohoznice, Lhota p. L., Chlumec B, Nepolisy; hř. Slavia HK (13.30) účast: Slavia HK B a C, FC Hradec, FC Hradec dívky.

Miroslav Dobřichovský, brankář Lázní Bělohrad.
Gólman dostal stop na 3 měsíce! Jedno velké nedorozumění, říká o svém přestupku

POZEMNÍ HOKEJ
Liga starší žáci: Slavia Hradec – Litice (10).
Extraliga ženy: Slavia Hradec – Mnichovice (13).
Liga starší žákyně: Slavia Hradec – Mnichovice (17 vše hř. Farářství).

ŠIPKY
Hradec Králové: Turnaj c elektronických šipkách (17.15 Šipkařský klub Rychtářka Věkoše).

Neděle 14. dubna

BASKETBAL
Vč liga ženy play off: Vítěz 1K – vítěz 2K (10 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL
Česká liga dorost U19 a U17: RMSK Cidlina Nový Bydžov – České Budějovice B (11 a 13.15).
Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Svitavy (10 a 12), Slavia Hradec – Admira Praha (10 a 12).
Česká divize žáci U13+U12: Slavia Hradec – Vysoké Mýto (14.30).
I. liga ml. a st. žákyně: FC Hradec – ABC Braník (10 a 12).
II. liga ženy: FC Hradec – Líšeň (14 vše hř. Olympia HK).
I. A třída: Stěžery – Trutnov B (17).
Krajský přebor ml. dorost U17: Dohalice – Jaroměř/Velichovky, Lhota p. L. – Kostelec n. O./Častolovice (obojí 14).
Krajský přebor st. žáci U15: Předměřice – Dvůr Králové/Bílá Třenešná (10), Třebechovice – Úpice/Rtyně (13.30).
Okresní přebor: Dohalice – Malšovice, Skřivany B – Prasek, Roudnice B – Nový Hradec B (vše 17).
III. třída východ: Kunčice B – Hořiněves, Loko Hradec B – Smiřice, Slavia Hradec C – Libčany B (vše 17).
III. třída západ: Nepolisy B – Myštěves (17).
OP dorost OFS Nymburk: Prasek – Městec Králové (10.15).
OP st. žáci OFS Nymburk: Lovčice/Chlumec – Poříčany dívky (14).
OP st. žáci: Kunčice/RMSK Cidlina C – Probluz (14.30).
OP ml. žáci: Smiřice – FC Hradec dívky (10), Lhota p. L. – Nepolisy (10), Skřivany/Červeněves – Černilov (14.30).
OP st. přípravka: Dohalice – Malšova Lhota C (10), Slavia Hradec B – Libčany (10), Lhota p. L. – Kunčice (11), Prasek – FC Hradec dívky (13.30), Stěžery – Slavia Hradec C (15).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Malšova Lhota (10) účast: Malšova Lhota A a B, Roudnice/Kratonohy A a B; hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, Vysoká A a B.

Denis Piták (dole uprostřed) s týmem na halovém turnaji.
Piták junior o ambicích Lovčic, spolupráci s tátou i zdravotních problémech

HOKEJBAL
Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – Letohrad (11 hř. Orel).

MODERNÍ GYMNASTIKA
Hradec Králové: AJUR závody (7 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ
Liga dorostenci: Slavia Hradec – Plzeň Litice (17 hř. Farářství).

ŠACHY
Zápasy: ŠK Lípa B - Třebechovice (Hostinec Malý Růžek), ŠK Lípa C ORTEX Hradec - Rychnov B (Ortex), Nový Bydžov - Jaroměř (sokolovna) vše od 9 hodin.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra