Pátek 24. května

FOTBAL
Divize: Slavia Hradec – Ústí n. O. (18).
Okresní přebor: Nechanice – Vysoká B, Sendražice – Lhota p. L. (obojí 18).
III. třída východ: Dohalice B – Slavia Hradec C (18).
OP st. přípravka: Kosičky – Nový Hradec (17).

Sobota 25. května

FOTBAL
FORTUNA:LIGA o Evropu: FC Hradec Králové - Teplice (18 O2 TV fotbal).
Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Náchod (10 a 12.15 hř. Bavlna).
Česká liga žáci U15 a U14: RMSK Cidlina Nový Bydžov – Sparta Praha (10 a 12), FC Hradec Králové – České Budějovice (11 a 13 hř. Háječek).
Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Orlicko (10 a 12).
Česká divize žáci U13+U12: Slavia Hradec – Horní Počernice (15.30).
Divize ženy: Třebeš – Dobřejovice (12).
II. liga dorostenky: Třebeš – České Budějovice (14.30).
I. liga ml. žákyně: FC Hradec – ABC Braník (13 hř. Olympia HK).

Divize C: SK Vysoké Mýto - RMSK Cidlina Nový Bydžov (červení).
POSTUPY A SESTUPY: Jaká je situace v krajských soutěžích směrem nahoru i dolů?

Krajský přebor: Libčany – Hořice (17).
I. A třída: Vysoká – Třebeš B (10.15), Kunčice – Nový Hradec (17).
I. B třída: Loko Hradec – Meziměstí, Malšova Lhota – Rychnov B, Předměřice – Hronov, Černilov – Náchod B (vše 17).
Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Dvůr Králové/Bílá Třemešná (13.30), RMSK Cidlina N. Bydžov B – Lánov (14.30 hř. Kunčice).
Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Červený Kostelec (13.30).
Krajský přebor ml. dorost U17: Slavia Hradec B – Smiřice/Černilov (10 hř. Kukleny), Chlumec/RMSK N. Bydžov B – Žacléř (10 hř. Lovčice), Nový Hradec/Vysoká – Stěžery (10.30).
Krajský přebor st. žáci U15: Třebechovice – Zábrodí/V. Poříčí (13.30), Chlumec/RMSK N. Bydžov B – Nová Paka/Stará Paka (14 hř. Lovčice), Předměřice – Nové Město n. M. (13.30), Černilov/Smiřice – Kostelec n. O./Častolovice (13.30).

ČFL, skupina B: Hradec Králové B (v bílém) - Chlumec n. C.
Béčko Votroků je na příčce, která může být sestupová. Co to znamená pro kraj?

Okresní přebor: Kobylice – Prasek, Skřivany B – Libřice (obojí 17).
III. třída východ: Hořiněves – Libčany B, Jeníkovice – Probluz (obojí 17).
III. třída západ: Boharyně – Převýšov, Syrovátka – Myštěves, Dobřenice – Starý Bydžov, Kratonohy – Nepolisy B (vše 17).
OP st. žáci: Roudnice/Kratonohy – FC Hradec dívky (14.30).
OP ml. žáci: Třebechovice – Kosičky (10).
Hradecký pohár L. Škorpila ml. žáci SF: Nepolisy – Smiřice (10).
OP st. přípravka: Slavia Hradec B – Stěžery (10), Červeněves/Skřivany – Lhota p. L. (10), Smiřice – Kunčice (10), Malšova Lhota C – Kratonohy/Roudnice (14), Hořiněves – Smiřice B (15.30).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Háječek (9) účast: FC Hradec, FC Hradec dívky, Chlumec B, Nepolisy; hř. Slavia HK (13.30) účast: Slavia HK B a C, Prasek, Nechanice.

KARATE
Hradec Králové: Mistrovství ČR SKIF (8 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ
Liga starší žáci: Slavia Hradec – Hostivař (9 hř. Farářství).

Neděle 26. května

FOTBAL
Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Česká Lípa (10.15 hř. Slavia HK).
Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Kolín (10 a 12).
Česká liga žáci U13+U12: FC Hradec - Jablonec (10 hř. Háječek).
I. liga st. žákyně: FC Hradec – Sparta Praha (10.30 hř. Olympia HK).
Krajský přebor: Třebeš – Chlumec B (17).
I. A třída: Slavia Hradec B – Broumov (17).
Krajská soutěž st. dorost U19: Třebechovice – Černíkovice (13.30).
Krajský přebor ml. dorost U17: Malšova Lhota – Rychnov/Doudleby (14), Lhota p. L. – Jaroměř/Velichovky (17).
Krajský přebor st. žáci U15: Vysoká/Nový Hradec – Solnice/Černíkovice (10), Malšova Lhota – Broumov (11.15).

Radost fotbalistů Hradce Králové po vstřeleném gólu.
Hradec může reálně usilovat o Evropu. Co stojí za jeho vzestupem?

Okresní přebor: Lovčice – Malšovice (15). Nový Hradec B – Olympia Hradec, Roudnice B – Dohalice (obojí 17).
III. třída východ: Neděliště – Stěžery B, Malšova Lhota B – Smiřice, Kunčice B – Loko Hradec B (vše 17).
III. třída západ: Lužec – Červeněves, Ohnišťany – Nové Město n. C. (obojí 14).
OP dorost OFS Nymburk: Prasek – Loučeň/Budiměřice (10.15).
OP st. žáci: Probluz – Skřivany/Červeněves (10), Stěžery – Prasek (13).
OP ml. žáci: Smiřice – Nový Hradec (10), Skřivany/Červeněves – Malšova Lhota B (10), Černilov – Dobřenice/Rohoznice (10), Kunčice – Vysoká B (14.30).
OP st. přípravka: Prasek – Třebechovice (13.30), FC Hradec dívky – Slavia Hradec C (13.30 hř. Nový HK), Vysoká – Chlumec B (17.30).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, Libčany, Kunčice; hř. Vysoká (15) účast: Vysoká A a B, Smiřice, Dohalice.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra