Pátek 26. dubna

FOTBAL
I. B třída: Chlumec C – Kosičky (18).

Sobota 27. dubna

BASKETBAL
Regionální liga U15: Sokol Pražské Předměstí HK – Liberec (10).
Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec – Holice (13 a 14.45 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL
Zápasy mladší žáci (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL
Divize: Slavia Hradec – Čáslav (10.30).
Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Třebeš (10 a 12.15 hř. Bavlna).
Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Plzeň (11 a 13 hř. Háječek).
Česká liga žáci U13+U12: RMSK Cidlina N. Bydžov – Bohemians Praha (10 hř. Chlumec).
Divize ženy: Třebeš – Dobré Pole (12).
II. liga dorostenky: Třebeš – ABC Braník (14.30).
II. liga st. žákyně: Třebeš – Dukla Praha B (10).
Krajský přebor: Libčany – Rychnov (17).
I. A třída: Vysoká – RMSK N. Bydžov B (10.15), Slavia Hradec B – Třebeš B (13.30), Kunčice – Vrchlabí, Třebechovice – Roudnice, Stěžery – Broumov (vše 17).
I. B třída: Loko Hradec – Zdelov, Předměřice – Rychnov B (obojí 17).

Ladislav Hošek (vpravo)
Hattrick za pár minut. Štěstí mi přinesly nové kopačky, říká předměřický Hošek

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Nová Paka/Stará Paka (13.30), Stěžery – Černíkovice/Solnice (14).
Krajský přebor st. žáci U15: Černilov/Smiřice – Broumov (13.30), Předměřice – Hořice (13.30).
Okresní přebor: Kobylice – Nový Hradec B, Sendražice – Vysoká B, Libřice – Malšovice (vše 17).
III. třída východ: Neděliště – Hořiněves (14), Jeníkovice – Smiřice, Probluz – Libčany B, Dohalice B – Malšova Lhota B (vše 17).
III. třída západ: Lužec – Syrovátka (14), Boharyně – Klamoš, Dobřenice – Převýšov, Ohnišťany – Myštěves, Nové Město – Starý Bydžov (vše 17).
OP dorost OFS Nymburk: Červeněves/Skřivany – Pátek (11).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Skřivany (9.30) účast: Červeněves/Skřivany, RMSK Cidlina N. Bydžov, Chlumec B, Nepolisy; hř. Nový Hradec (10) účast: FC Hradec, FC Hradec dívky, Vysoká A a B; hř. Slavia HK (13.30) účast: Slavia HK B a C, Třebeš dívky, Třebeš C.
Smiřice: Venkovní přebory výběrů OFS kategorie U9 v rámci KFS (od 9.30 hodin) účast: OFS Hradec Králové, OFS Náchod, OFS Trutnov, OFS Rychnov n. K.

KARATE
Grand Prix Hradce Králové (7.30 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ
Extraliga muži a ženy: Slavia Hradec – Hostivař (11 a 13).
Liga starší žákyně: Slavia Hradec – Kbely (17 vše hř. Farářství).

Neděle 28. dubna

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – SK Slavia Praha (15 O2 TV Sport).
Česká liga dorost U19 a U17: RMSK Nový Bydžov – Chrudim (10 a 12.15).
Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Svitavy (10 a 12), Třebeš – ČAFC Praha (10 a 12).
II. liga ženy: FC Hradec – Teplice (12 hř. Olympia HK).
I. liga ml. žákyně: FC Hradec – Bohemians (10 hř. Olympia HK).
Krajský přebor: Třebeš – Náchod (17).
I. B třída: Černilov – Velichovky (17).
Krajský přebor st. dorost U19: RMSK Nový Bydžov B – Jaroměř (14.30 hř. Kunčice).
Krajský přebor ml. dorost U17: Lhota p. L. – Nový Hradec/Vysoká (12).
Krajský přebor st. žáci U15: Vysoká/Nový Hradec – Chlumec/RMSK Cidlina B (10), Třebechovice – Nová Paka/Stará Paka (13.30).

Martin Glos (v oranžových kopačkách).
Glos o dvougólové otočce: Myšlenky na hattrick byly, ale důležitější jsou 3 body

Okresní přebor: Lovčice – Nechanice (15), Roudnice B – Prasek, Lhota p. L. – Dohalice (obojí 17), Skřivany B – Olympia Hradec (18).
III. třída východ: Loko Hradec B – Slavia Hradec C, Kunčice B – Stěžery B (obojí 10.15).
III. třída západ: Nepolisy B – Červeněves (17).
OP dorost OFS Nymburk: Prasek – Semice (10.15).
OP st. žáci: Skřivany/Červeněves – Kunčice/RMSK Cidlina C (15.30).
OP st. přípravka: Stěžery – Lhota p. L. (10).
OP ml. přípravka: Turnaj hř. Malšova Lhota (9) účast: Malšova Lhota A a B, Třebechovice, Malšovice, Černilov; hř. Nový Hradec (9) účast: Nový Hradec A a B, Prasek, Nechanice; hř. Stěžery (14) účast: Stěžery A a B, Smiřice, Dohalice.

KARATE
Grand Prix Hradce Králové (7.30 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ
Liga mladší žáci: Slavia Hradec – Praga Praha (10), Slavia Hradec – Kbely (12 hř. Farářství).

ŠACHY
Krajský přebor družstev v rapid šachu (9.10 sokolovna Třebechovice).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra