Pátek 1. března

FOTBAL

Hradec Králové: Náhradní semináře vlastních rozhodčích klubů a rozhodčích OFS Hradec Králové (17 Sportpark HIT Třebeš).

Přípravné kopačky: Dohalice – Hořice (18 UT Kobylice).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Plzeň (17.30).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Bižuterie SG (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

STOLNÍ TENIS

Extraliga muži: Sokol Pražské Předměstí HK – Ostrava (18.30 sokolovna Chelčického ul.).

ČFL, skupina B: Pardubice B (červení) - Chlumec nad Cidlinou
PŘED STARTEM JARA: Chlumec se chce nadále pohybovat v horní polovině tabulky

Sobota 2. března

BASKETBAL

Liga U19: Sokol Hradec – Basket Valmez (10).

Extraliga U19: Sokol Hradec – Strakonice (14.30).

Extraliga U15: Sokol Hradec B – Havířov (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

II. liga amatérů Královéhradecka (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Jablonec - FC Hradec Králové (15 O2 TV Fotbal).

Přípravné kopačky - Malšovice aréna UT: Triangl U13: FC Hradec, Olomouc, RMSK Cidlina N. Bydžov (10), Triangl U12: FC Hradec, Olomouc, RMSK Cidlina N. Bydžov (12), Třebeš U12+13 – Malšova Lhota (16), Malšovice – Týniště B (18); Slavia Hradec UT: Slavia Hradec U12+13 – Chrudim (8), Slavia Hradec A muži – Neratovice (10), Slavia Hradec B muži – Jaroměř (12), Slavia Hradec U 19 – Jaroměř B (14), Opatovice – soupeř v jednání (18); Kobylice UT: Chlumec B – Sokoleč (10), Chlumec C – Rožďalovice (12), Smiřice – Nechanice (14.30), Loko Hradec – Řečany (19); Nový Hradec hř. 2: Nový Hradec – Třebeš (14).

HALOVÝ FOTBAL

Stěžerská zimní halová liga mládeže - nafukovačka: FC Hradec dívky – Stěžery (10), FC Hradec dívky – Probluz (11), Slavia Hradec A – Dohalice (12), Slavia Hradec B – Libčany (13), Libčany – Stěžery (14).

ČFL, skupina B: FC Hradec Králové B (v bílém) - Liberec B
PŘED STARTEM JARA: S navrátilci za záchranou. Votroci mají před sebou jasný úkol

Vysoká n. L.: Od 8 hodin pořádá OFS Hradec Králové v místní sportovní hale další turnaj mini přípravek 3+0 s účastí 21 týmů: skupina 1 začátek 8: Vysoká n. L. 1, Vysoká n. L. 2, Třebeš 1, Třebeš 2, Slavia Hradec 1, Slavia Hradec 2, FC Hradec 1; skupina 2 začátek 11: FŠ FC Hradec 1, FŠ FC Hradec 2, Malšova Lhota 1, Malšova Lhota 2, RMSK Nový Bydžov, Slavia Hradec 3, FC Hradec 2; skupina 3 začátek 14: Roudnice, AFK Opatovice 1, AFK Opatovice 2, Smiřice, Stěžery, Kunčice, FC Hradec 3.

JUDO

Hradec Králové: Velká cena Hradce Králové (8 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Olomouc (12.30).

Extraliga dorost: Mountfield HK – Mladá Boleslav (16).

Liga 9. třídy: Třebechovice – Lanškroun (9).

Liga starší žáci: Třebechovice – Hronov (16).

STOLNÍ TENIS

Extraliga muži: Sokol Pražské Předměstí HK – Havlíčkův Brod (18 sokolovna Chelčického ul.).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Bižuterie SG (10).

I. liga ženy U18: Slavia Hradec – Kometa Praha (10 a 14 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy kadetky TJ Sokol Pouchov (9 sport. hala Pouchov).

FORTUNA:LIGA - 22. kolo: FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 0:0.
Nová jednička Votroků? Správná volba. Zadražil vplul do ligy útokem na hattrick

Neděle 3. března

BASKETBAL

I. liga muži: Královští sokoli – Litoměřice (16.30 sport. hala Třebeš).

Extraliga U15: Sokol Hradec B – Ostrava (9).

Extraliga U19: Sokol Hradec – HB Basket Praha (11).

Liga U19: Sokol Hradec – Frýdek Místek (13).

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Přelouč (15.30 a 17.30 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec – Holice (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

FOTBAL

Přípravné kopačky: Lhota p. L. – Převýšov (15); Malšovice aréna UT: Česká liga dorost U17: FC Hradec Králové – Sparta Praha B (9.45), Česká liga dorost U19: FC Hradec Králové – Sparta Praha B (12), Vysoká dor. – Předměřice (14), Vysoká B – Libčany B (16); Slavia Hradec UT: Nový Hradec st. dor. – Přelovice (10), Třebeš st. žákyně – Rakovník (12), Pohár KFS mládeže U15 finále: Rychnov - Jičín (14), Pohár KFS mládeže U17 finále: Slavia Hradec B - Lhota p. L. (16), Třebeš st. dorost – Pardubičky (18); Kobylice UT: Česká liga dorost U19: RMSK Cidlina N. Bydžov – Bohemians Praha (10), Česká liga dorost U17: RMSK Cidlina N. Bydžov – Bohemians Praha (12.15), Kunčice – Městec Králové (14), Předměřice – Nepolisy (16); Nové Město UT: Třebechovice – Černilov (14), Libřice – soupeř v jednání (16); Nový Bydžov Chudonice UT: RMSK Cidlina N. Bydžov U13 – Sadská U15 (12).

Ladislav Vízek.
Internacionál Vízek: Sedmdesátka na krku, hokej už ne. A fotbal? Stát u praporku

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Sokol Třebeš pořádá od 8 hodin ve sport. hale Třebeš turnaj mladších přípravek.

Stěžerská zimní halová liga mládeže - nafukovačka: Třebeš dívky – Chlumec (10), Slavia Hradec B – Třebeš dívky (11), Slavia Hradec A – Chlumec (12), Kratonohy – Stěžery (13).

ŠACHY

Krajský přebor: Třebechovice – Rychnov B (DDM), ŠK Lípa B – ŠŠPM Lipky HK B (Hostinec Malý Růžek), ŠK Lípa C Ortex HK – Lázně Bělohrad (Ortex), Nový Bydžov – Hronov (sokolovna) vše od 9 hodin.

VOLEJBAL

I. liga ženy U20: Slavia Hradec – Kometa Praha (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy žákyně TJ Sokol Pouchov (9); zápasy kadetky (15.30 sport. hala TJ Sokol Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra