Pátek 14. června

FOTBAL
Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Plzeň (10.30 a 12.45 hř. Bavlna).
Česká divize dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Třebeš (16 a 18).
I. A třída: Roudnice – Třebeš B (17.30), Třebechovice – Kunčice (18).
Okresní přebor st. přípravka: Kunčice – Slavia Hradec C (17).

Sobota 15. června

FOTBAL
Divize: Nový Bydžov – Benešov (17).
Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Slavia Hradec (10 a 12).
I. A třída: Vysoká – Železnice (10.15), Nový Hradec – N. Bydžov B (10.30).
I. B třída: Chlumec C – Jičín B (10.15), Kosičky – Skřivany, Loko Hradec – Předměřice, Černilov – České Meziříčí (vše 14).
Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Rychnov (13.30).
Krajská soutěž st. dorost U19: Třebechovice – České Meziříčí/Nové Město n. Met. (13.30).
Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice – Kutná Hora (13.30), Dohalice – Kostelec n. O./Častolovice (10).
Krajský přebor st. žáci U15: Černilov/Smiřice – Mladé Buky (13.30).

Okresní přebor st. žáci: Prasek – Kunčice/RMSK Cidlina C (13).Hradec Králové: Memoriál Josefa Součka minipřípravek pořádá OFS Hradec Králové od 9 hodin na hřišti Háječek s účastí 21 týmů. Skupina A: 1. Třebeš 1, 2. FC HK 1, 3. FC HK dívky, 4. Kunčice, 5. Fotbalová školička FC HK 1, 6. Stěžery, 7. Slavia HK 1. Skupina B: 1. Třebeš 2, 2. FC HK 2, 3. Lázně Bohdaneč 1, 4. Hořiněves, 5. Fotbalová školička FC HK 2, 6. Opatovice, 7. Slavia HK 2. Skupina C: 1. FC HK 3, 2. FC HK 4, 3. Lázně Bohdaneč 2, 4. Malšova Lhota, 5. Fotbalová školička FC HK 3, 6. Třebechovice, 7. Slavia HK 3.Hradec Králové: Turnaj kategorie U11 (10 hř. Slavia HK).

JUDO
Hradec Králové: Velká cena žáků (11 sokolovna Eliščino nábř.).

POZEMNÍ HOKEJ
Hradec Králové: Lahoda Cup 2024 (hř. Farářství).

Neděle 16. června

BĚH
Hradec Králové: 39. ročník Hradecký kros (10 Biřička).

FOTBAL
Česká liga dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Ústí n. L. (11 a 13.15).
Krajský přebor: Třebeš – Jaroměř (17).

POZEMNÍ HOKEJ
Hradec Králové: Lahoda Cup 2024 (hř. Farářství).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra