Pátek 8. března

VOLEJBAL

I. liga muži 3. semifinále: Slavia Hradec – Bučovice (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 9. března

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec – Havlíčkův Brod (9 a 10.45).

Sdružený Vč přebor U13: Stěžery – Sokol Hradec B (12.30 a 14.15).

Vč liga ženy: Stěžery – Vysoká (16 vše tělocvična TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FLORBAL

FBŠ Všestary B muži zápasy (8 sport. hala Předměřice).

I. liga muži 3. čtvrtfinále: FbC Respect Hradec Králové – Otrokovice (17 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové - Pardubice (15 O2 TV Sport).

Divize: Slavia Hradec – Hlinsko (10.15 UT).

Předkolo MOL Cupu: Slavia Hradec Králové - Vysoké Mýto
PŘED STARTEM JARA: Divizní nováček by rád klidné jaro a zapojení mladých hráčů

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Trutnov (15 a 17 UT).

I. A třída: Slavia Hradec B – Třebechovice (13 UT).

Krajský přebor ml. dorost U17: Slavia Hradec B – Předměřice (10 hř. Olympia HK), Smiřice/Černilov – Jičín (11 hř. Černilov), Nový Hradec/Vysoká – Žacléř (12).

Přípravné kopačky: Nový Hradec – Libčany (10), Chlumec C – Načešice (10 hř. Starý Bydžov), Převýšov – Tetov (13); Malšovice aréna UT: Libišany – Přelouč (20); Slavia Hradec UT: Slavia Hradec U11 – Výběr OFS Hradec U10 (8); Kobylice UT: Roudnice B – soupeř v jednání (10), Loko Hradec – Skřivany (12), Kobylice – Kunčice B (15).

HALOVÝ FOTBAL

Stěžerská zimní halová liga mládeže nafukovačka: nadstavby (9 – 14).

Divize C - 2. kolo: Nový Bydžov (modří) - Vysoké Mýto.
PŘED STARTEM JARA: Bydžov hlásí změny. Cílem je hrát divizi i v příští sezoně

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga 3. utkání předkolo: Vítkovice – Mountfield HK (15 ČT Sport).

Extraliga dorost: Mountfield HK – Přerov (12).

Liga mladší žáci: Třebechovice – Nová Paka (8.45).

Liga 9. třídy: Třebechovice – Choceň (10.45).

SOFTBAL

Hradec Králové: Zápasy kadeti Sokol Pouchov (9 sport. hala Pouchov).

VOLEJBAL

I. liga muži příp. 4. semifinále: Slavia Hradec – Bučovice (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Sokol Třebeš volejbal (8 sport. hala Třebeš).

TÝMOVÉ KOLEČKO v podání fotbalistů třebešského Sokola.
PŘED STARTEM JARA: Třebeš oslabena v útočné fázi, přesto chce udržet postavení

Neděle 10. března

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Pardubice (9 a 10.45).

Vč liga ženy: Sokol Hradec – Vysoká (12.30).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Brno (14.30 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec – Litomyšl (9 a 10.45).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Plzeň (12.30 vše tělocvična tamtéž).

FLORBAL

I. liga muži příp. 4. čtvrtfinále: FbC Respect Hradec Králové – Otrokovice (17 sport. hala Třebeš).

Sokol Předměřice st. žáci zápasy (8 sport. hala).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – Velvary (10.15), FC Hradec B – Zápy (10.15 hř. Slavia HK).

Česká liga žáci U15 a U14: RMSK Cidlina N. Bydžov – Mladá Boleslav (10 a 12).

I. A třída: RMSK Cidlina N. Bydžov B – Nové Město (14.30 vše hř. Kobylice UT).

Podzim v I. A třídě nabídl zajímavé zápasy.
PŘED STARTEM JARA: Hon na Slavii. Železnice, Vysoká i Kostelec jsou na dostřel

Krajský přebor ml. dorost U17: Stěžery – Jaroměř/Velichovky (11), Lhota p. L. – Velké Poříčí (13), Malšova Lhota – Dohalice (13.30).

II. liga dorostenky: Třebeš – Zaječice (16 Malšovice aréna UT).

Česká liga st. žákyně WU15: FC Hradec – Slavia Praha (10).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Náchod (12 a 14).

Česká liga ml. žákyně WU13: FC Hradec – Slavia Praha (16).

I. liga dorostenky WU18: FC Hradec – Slovácko (18 vše hř. Slavia Hradec UT).

Česká liga žáci U13+U12: Slavia Hradec – Vyšehrad Praha (15 hř. 2).

Přípravné kopačky: Černilov – Olympia Hradec (9.30), Chlumec B – Železnice (14 hř. Lužec), Dohalice – Malšova Lhota (14), Dobřenice – Deštné (14); Malšovice aréna UT: Malšovice – Rosice (18); Kobylice UT: Kunčice – Městec Králové (17); Nový Bydžov-Chudonice UT: Kategorie U9 triangl (10).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: OFS Hradec Králové pořádá od 8 hodin ve sportovní hale Třebeš další turnaj minipřípravek 3+0 s účastí 21 týmů. Skupina 1 (8): Třebeš 1, Třebeš 2, Slavia HK 1, Slavia HK 2, Kunčice, Smiřice, FC Hradec 1; skupina 2 (10.30): Třebeš 3, Slavia HK 3, Roudnice, Opatovice 1, Opatovice 2, Stěžery, FC Hradec 2; skupina 3 (13): Urbanice, Malšova Lhota 1, Malšova Lhota 2, RMSK N. Bydžov 1, RMSK N. Bydžov 2, FC Hradec dívky, FC Hradec 3.

Krajský přebor: Chlumec nad Cidlinou B (v modrém) - Náchod 1:3.
PŘED STARTEM JARA: Chlumecká rezerva chce nadále předvádět atraktivní fotbal

Stěžerská zimní halová liga mládeže nafukovačka: nadstavby (9 – 13).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga příp. 4. utkání předkolo: Vítkovice – Mountfield HK (16).

STOLNÍ TENIS

Extraliga muži: Sokol Pražské Předměstí HK – Havířov (10 sokolovna Chelčického ul.).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Jarní turnaj ve volejbale a barevném minivolejbale (9 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy kadetky Sokol Pouchov (9 sport. hala Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra