Pátek 12. ledna

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Pardubice (18).

Liga 9. třídy: Třebechovice – Choceň (19.30).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – Liberec B (19 hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Finále MS: Luke Littler (fialová) - Luke Humphries 4:7.
Sedláček hodnotí MS: 16letý Littler? Strhnul obrovskou lavinu zájmu o šipky

Sobota 13. ledna

BASKETBAL

Liga U15: Sokol Hradec – Sparta Praha (9).

Extraliga U19: Sokol Hradec – Žabiny Brno (11).

Liga U19: Sokol Hradec – Prostějov (13).

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Královští Sokoli (15 a 16.45).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí HK – Ústí n. L. (18.30 vše hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec B – Trutnov (9 a 10.45).

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec B – Nová Paka (12.30 a 14.15 vše tělocvična tamtéž).

FLORBAL

II. liga amatérů Královéhradecka (8 hala Předměřice).

FOTBAL – PŘÍPRAVA

Tipsport Malta Cup: FC Hradec Králové – Olomouc (14 TV Tipsport stream).

Malšovice aréna UT: FC Hradec B – Chlumec (10), Třebeš ml. žáci – Úpice, Nemošice (14).

Divize C: Slavia Hradec Králové (červení) - Turnov
Snový start, horší konec i faktor Kabeláč. Nováček Slavia se zabydluje v divizi

Slavia Hradec UT: Slavia Hradec U19 – RMSK Cidlina N. Bydžov (10), Slavia Hradec U17 – RMSK Cidlina N. Bydžov (12), Slavia Hradec U14 – Trutnov (16), Slavia Hradec U13 – Malšova Lhota (18).

Nový Bydžov Chudonice UT: RMSK Cidlina Nový Bydžov muži – RMSK Cidlina Nový Bydžov muži (10 modelový zápas).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: TJ Sokol Třebeš pořádá 8 hodin v hale Třebeš turnaj dívek.

FUTSAL

Divize: Flamengo Hradec – Kolín (15).

Královéhradecký přebor: Zápasy (16.30 až 21 obojí hala Předměřice).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Olomouc (12.30).

Extraliga dorost: Mountfield HK – Slavia Praha (16).

VOLEJBAL

Krajský přebor: Třebeš – Náchod (9 sport. hala Pouchov).

Neděle 14. ledna

BASKETBAL

Liga U15: Sokol Hradec C – Sokol Nusle (9).

Extraliga U19: Sokol Hradec – Ostrava (11).

Liga U19: Sokol Hradec C – Žabiny Brno B (13).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí HK - Děčín (15 vše hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U13: Stěžery – Trutnov (9 a 10.45).

Regionální liga U15: Sokol Pražské Předměstí HK – Trutnov (12.30 vše tělocvična tamtéž).

FLORBAL

I. liga muži: FbC Hradec Králové – Čelákovice (17 hala Třebeš).

Extraliga juniorky: IBK Hradec Králové – Vítkovice (17 hala Předměřice).

FOTBAL – PŘÍPRAVA

Malšovice aréna UT: FC Hradec Králové U13 – Brno (10), FC Hradec Králové U12 – Brno (12), Vysoká n. L. dor. – Malšova Lhota (14).

Divize C: Nový Bydžov (modří) - Turnov
Nejdřív střed tabulky, pak sešup do sestupového pásma. Bydžov čeká těžké jaro

Slavia Hradec UT: Třebeš ml. žákyně – Hořice st. přípravka (12), Třebeš U15 – Viktoria Žižkov (16), Třebeš U14 – Předměřice (18).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Od 8 hodin pořádá TJ Sokol Třebeš v hale Třebeš turnaj mladších přípravek.

Předměřice: Od 8 hodin organizuje Slavoj Předměřice v hale turnaj přípravek.

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga muži: Nový Bydžov – Nové Město, Třebechovice – Nová Paka (obojí 17).

ŠACHY

II. liga: ŠK Lípa – ŠŠPM Lipky HK (10 Hostinec Malý Růžek).

Krajská soutěž: Sokol Hradec – Červený Kostelec (TJ Sokol Eliščino nábř.), ŠK Lípa D Ortex – Hostinné (Ortex) obojí od 9 hodin.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra