Pátek 18. srpna

FOTBAL

Divize: Slavia Hradec – Spoje Praha (18).

DŮVOD K RADOSTI. Slavia Hradec po dvou kolech vede tabulku divize C.
Nováčkovská euforie pokračuje. Slavia je v čele divize C! V pátek hraje doma

Sobota 19. srpna

FOTBAL

Divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Chrudim B (10 a 12.15 hř. Bavlna), Třebeš – Liberec B (10 a 12.15).

Česká liga žáci U15 a U14: RMSK Nový Bydžov – České Budějovice (11 a 13).

Krajský přebor: Chlumec B – Hořice (16), Libčany – Třebeš (17).

I. A třída: Slavia Hradec B – Železnice (10.15), Nový Bydžov B – Stěžery (hř. Hlušice), Kunčice – Vysoká (obojí 17).

I. B třída: Nepolisy – Kopidlno, Malšova Lhota – Náchod B (obojí 17).

Krajský přebor dorost U17: Stěžery – Nemošice (13.30), Nový Hradec/Vysoká – Slavia Hradec B (13.30).

Krajský přebor žáci U15: Chlumec/RMSK N. Bydžov B – Hořice (10).

Pavel Pokorný, obránce Nového Bydžova
Nevěděl jsem, co s míčem, tak jsem to křápnul, směje se autor gólu ze 60 metrů

Okresní přebor: Nový Hradec B – Skřivany B, Nechanice – Libřice, Prasek – Lhota p. L., Vysoká B – Dohalice, Roudnice B – Kobylice (vše 17).

III. třída východ: Smiřice – Libčany B (17).

III. třída západ: Převýšov – Nové Město n. C. (15), Myštěves – Starý Bydžov, Dobřenice – Boharyně, Lužec – Ohnišťany, Syrovátka – Nepolisy B (vše 17).

OP dorost OFS Nymburk: Červeněves-Skřivany - Prasek (11 hř. Červeněves).

Přípravný zápas: FC Hradec Králové ženy – FC Praha (10.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Zdeněk Zasadil starší
Smutná zpráva dorazila z roudnického fotbalu: náhle zemřel Zdeněk Zasadil starší

Neděle 20. srpna

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové - Zlín (15) živě na O2 TV Fotbal.

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Ústí n. L. (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Přepeře (10.15).

I. liga dorostenky: FC Hradec Králové – Loko Brno (11 hř. Olympia HK Kukleny).

I. A třída: Třebeš B – Nový Hradec, Roudnice – Trutnov B (obojí 17).

I. B třída: Skřivany – Kocbeře (17).

Krajská soutěž dorost U19: Třebechovice – České Meziříčí/Nové Město (13.30).

Krajský přebor dorost U17: Malšova Lhota – Chlumec/RMSK Nový Bydžov B (13.30).

Krajský přebor žáci U15: Malšova Lhota – Vrchlabí (11).

Krajský přebor: Jaroměř (červení) - Libčany
KRAJSKÝ FOTBAL: Solnice padla u nováčka, druhý novic obral exdivizní Náchod

Okresní přebor: Lovčice – Sendražice (15), Olympia Hradec – Malšovice (18 hř. Kukleny).

III. třída východ: Stěžery B – Slavia Hradec C (10), Malšova Lhota B – Loko Hradec B, Kunčice B – Neděliště, Dohalice B – Jeníkovice (vše 17), Hořiněves – Probluz (18).

III. třída západ: Klamoš – Kratonohy (14).

OP dorost OFS Nymburk: Nepolisy - Městec Králové (14.30).

Přípravné zápasy: Slavia Hradec U15+U14 – Trutnov (12.30).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra