Pátek 10. listopadu

FOTBAL

Okresní přebor: Kobylice – Sendražice (18 hř. UT).

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: 21. ročník Mezinárodního turnaje družstev tělesně postižených sportovců O pohár města Hradec Králové pořádá SK Čechie 9. až 12. 11. pod záštitou primátorky města Hradec Králové Pavlíny Springerové a Rady Královéhradeckého kraje. Hraje se v tělocvičně Speciálních škol (Hradecká ul.).

ŠACHY

Hradec Králové: Open turnaj 8. kolo (16 Hotel Černigov).

Sobota 11. listopadu

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec – Pardubice (9 a 10.45).

Vč liga ženy: Sokol Hradec – Trutnov C (16 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec B – Ústí n. O. (9 a 10.45).

Vč liga ženy: Stěžery – Nová Paka (14 vše tělocvična tamtéž).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Lomnice (14.30 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Divize: FBŠ Všestary – Letohrad (18 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové - Liberec (15).

Divize: Nový Bydžov – Turnov (11).

Česká divize dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Jablonec B (10 a 12.15 hř. Olympia HK).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Trutnov (9.30 a 11.30 UT Malšovice).

Česká liga žáci U13 a U12: Nový Bydžov – Teplice (10.30 UT Kobylice).

I. A třída: Nový Hradec – Kostelec n. O. (10.30), Roudnice – Miletín, Stěžery – Kunčice, Třebechovice – Železnice (vše 14).

Petr Halberštát (v tmavém)
Stěžerský Penaldo po one man show v Broumově: 5 gólů se jen tak nepodaří dát

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Lánov (12.45), Nový Bydžov B – Rychnov (16.30 UT Kobylice).

Krajský přebor ml. dorost U17: Chlumec/Nový Bydžov B – Polička/Bystré (10.30 hř. Lovčice), Smiřice/Černilov – Dobruška/Opočno (10.30).

Krajský přebor st. žáci U15: Vysoká/Nový Hradec – Chlumec/Nový Bydžov B (10.30), Třebechovice – Rychnov (10.30).

Okresní přebor: Skřivany B – Roudnice B, Libřice – Lovčice, Lhota p. L. – Nový Hradec, Dohalice – Nechanice, Malšovice – Prasek (vše 14), Olympia Hradec – Vysoká B (14.15).

III. třída západ: Boharyně – Ohnišťany, Nepolisy B – Lužec n. C., Nové Město n. C. – Klamoš, Starý Bydžov – Syrovátka, Červeněves – Převýšov (vše 14).

KRASOBRUSLENÍ

Hradec Králové: O víkendu 11. až 12. 11. se bude v ČPP aréně konat již 45. ročník Velké ceny Hradce Králové (program od 8 do 21.45 hodin).

LEDNÍ HOKEJ

Liga starší žáci: Třebechovice – Nová Paka (9).

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: 21. ročník Mezinárodního turnaje družstev tělesně postižených sportovců O pohár města Hradec Králové pořádá SK Čechie 9. až 12. 11. pod záštitou primátorky města Hradec Králové Pavlíny Springerové a Rady Královéhradeckého kraje. Hraje se v tělocvičně Speciálních škol (Hradecká ul.). Slavnostní zahájení se uskuteční v 8.30 hodin tamtéž.

ŠACHY

Hradec Králové: Open turnaj 9. kolo (9 Hotel Černigov), slavnostní zakončení turnaje (14).

VOLEJBAL

I. liga ženy U18: Slavia Hradec – Nové Veselí (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Zápasy volejbal Slavia HK (8.30 sport. hala Pouchov).

Předměřice: Turnaj volejbal SPV Předměřice (8 sport. hala).

Neděle 12. listopadu

BASKETBAL

I. liga muži: Královští sokoli – Ostrava (16.30 sport. hala Třebeš).

Vč liga ženy: Sokol Hradec – Nová Paka (10).

Regionální liga U14: Sokol Hradec C – Pardubice (17).

Vč přebor U14: Sokol Hradec C – Pardubice (19 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U13: Stěžery – Jablonec (9 a 10.45).

Vč liga ženy: Stěžery – Trutnov C (12.30 vše tělocvična tamtéž).

FLORBAL

Divize muži: FbC Hradec B – Orlicko Třebovsko (17 sport. hala ZŠ Kukleny).

Předměřice: Turnaj elévové Sokol Předměřice (8 sport. hala).

FOTBAL

UEFA Development Tournament turnaj reprezentací dívek WU-15: Česko – Chorvatsko (11 hř. Nový Bydžov), Finsko – Belgie (11 hř. Slavia HK Orlická kotlina).

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Bohemians Praha (10 a 12 UT Malšovice).

Česká divize žáci U13 a U12: Slavia Hradec – Náchod (16).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Slavia Praha (14 UT Slavia HK).

Martin Klátil z hradecké Olympie se raduje z jedné ze svých tref.
Klátil skóroval třikrát během čtyř minut! Najednou to tam napadalo, říká

Krajská soutěž st. dorost U19: Třebechovice – Stěžery (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Lhota p. L. – Malšova Lhota (11).

Krajský přebor st. žáci U15: Černilov/Smiřice – Police (10.30).

OP starší žáci: Stěžery – Kunčice/RMSK C (10).

OP starší přípravka: Třebechovice – Předměřice/Loko HK (10).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Slavia Kids Cup 2023/24 kategorie U7 (9 až 12 a 13.30 až 16.30 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Hradec Králové: Tréninky výběrů OFS Hradec (8 sport. hala Třebeš).

FUTSAL

Královéhradecký přebor: Zápasy (14.30 sport. hala Předměřice).

KRASOBRUSLENÍ

Hradec Králové: Druhým dnem vyvrcholí v ČPP aréně již 45. ročník Velké ceny Hradce Králové (program od 7.30 do 19 hodin).

LEDNÍ HOKEJ

Liga starší žáci: Třebechovice – Nové Město (11).

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: 21. ročník Mezinárodního turnaje družstev tělesně postižených sportovců O pohár města Hradec Králové pořádá SK Čechie 9. až 12. 11. pod záštitou primátorky města Hradec Králové Pavlíny Springerové a Rady Královéhradeckého kraje. Hraje se v tělocvičně Speciálních škol (Hradecká ul.).

ŠACHY

Krajský přebor: Nový Bydžov – Lázně Bělohrad (9 sokolovna).

VOLEJBAL

I. liga ženy U20: Slavia Hradec – Jihlava (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Třebechovice p. O.: Český pohár junioři U-20 první kolo od 10 hodin za účasti 4 týmů: Třebechovice, Sokolov, Česká Třebová a Nový Bor.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra