Basketbal

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec B - Poděbrady (9).

Extraliga juniorky U19: Sokol Hradec - Nusle (14 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí - Jindřichův Hradec (10 sport. hala Třebeš).

Fotbal

Přípravné kopačky - Hradec Králové Všesport. stadion UT: Turnaj U13: účast FC Hradec, Olomouc, Bohemians Praha (10), Turnaj U12: účast FC Hradec, Olomouc, Bohemians Praha (12), Třebeš dorostenky - Votice (14), Třebeš ženy - FC Hradec juniorky (16).

Hradec Králové Slavia Hradec UT: Olympia Hradec - soupeř v jednání (10), Nový Hradec U15 - Náchod (12), Třebeš muži B - Lázně Bělohrad (14), Nový Hradec U17 - Náchod (16).

Kobylice UT (Zimní liga, přípravné kopačky): Libišany - Smiřice (12), Přelouč - Kunčice (15), Chlumec - Hořice (17.30).

Nový Bydžov Chudonice UT (Zimní liga a přípravné kopačky): Turnaj U12: účast RMSK Cidlina Nový Bydžov, Kutná Hora, Kolín (10), Turnaj U13: účast RMSK Cidlina Nový Bydžov, Trutnov, Kolín (12), RMSK Cidlina Nový Bydžov muži - Roudnice (14).

Halový fotbal

Jaroměř: 4. kolo již 14. ročníku halové fotbalové ligy firem Jaroněřská Prost Fain liga 2020 (8 sport. hala ASVAJ).

Stěžery: Zimní stěžerská halová liga (nafukovačka): FC Hradec dívky ml. přípravka - Chlumec A (11), Chlumec B ml. přípravka - Kunčice (12), Stěžery ml. přípravka - Dohalice (13), Olympia Hradec ml. žáci - Třebechovice (14), Prasek ml. žáci - Stěžery (15), Chlumec ml. žáci - FC Hradec žákyně (16).

Futsal

Předměřice: Zápasy krajský přebor: Orel Hradec B - Štroncek (17), Reds Hradec - Řešetova Lhota (17.50), Orel Hradec B - Řešetova Lhota (18.50), Flamengo Hradec B - Blešno (19.40 sport. hala).

Stolní tenis

1. liga muži: Sokol Pražské Předměstí HK2 B - Liberec (10 sokolovna Chelčického ul.).

Šachy

2. liga: ŠK Lípa - Polička v 10 hodin.

Krajská soutěž: ŠK Lípa C - ŠŠPM Lipky HK (obojí Hostinec Malý Růžek), Třebechovice B - Červený Kostelec (DDM), ŠK Lípa E Ortex - Hořice B (Ortex), Nový Bydžov - Trutnov (sokolovna) vše od 9 hodin.

Volejbal

Krajský přebor juniorky: Třebechovice - Dvůr Králové (10 a 13).

Lubomír Douděra